H fjJ Wij hebben de Mol! Hij of zij gaat nog voor de ontknoping, vanavond live op NP01, met de billen bloot. 'Ik twijfelde: een beetje de kat uit de boom kijken of het de kandidaten zelf laten verpesten...' 16 V'd minuut één scherp zijn en dat negen afleveringen volhouden. Er is helaas geen klasje dat je echt op deze taak kan voorbe reiden." „Er zijn zoveel goeie Mollen ge weest. En iedereen doet het op zijn eigen manier. Ik heb het ook op mijn eigen manier ge daan. Van verschillende Mollen kun je verschillende dingen af kijken maar er is geen speci fieke Mol geweest die voor de totale inspiratie heeft gezorgd. Ik heb als kijker wel erg geno ten van bijvoorbeeld Inge, Den nis en van Kees. Maar nu ik zelf de Mol ben kan ik alleen maar heel veel respect hebben voor iedere Mol die dit avontuur heeft beleefd." „Als Mol wil je soms op een be- Dit interview is een buitenkansje, dus la ten we maar direct be ginnen met de vraag die op ieders lippen brandt: wie ben je? „Ik ben degene die verstopt zat tussen de andere kandidaten, degene die gesabo teerd heeft bij de op drachten. Degene die als missie had om zo veel mogelijk geld uit de pot te houden. Ik ben degene die loog en be droog. Ik ben degene die zich zelf soms niet meer herkent. Ik ben degene met meerdere ge zichten. Ik ben de Mol." „Ik heb heel veel oude afleve ringen gekeken. Maar op het moment dat je aan Wie is de Molbegint en echt op locatie bent, besef je ineens dat er geen gedegen voorbereiding bestaat. Je moet improviseren en vanaf 5-daagse Stedenreis Parijs a 5 dagen ran der Valk IhotelSpornitz 5 dagen Dresden en omgeving 5 dagen Drielandenreis Valkenburg 5-daagse Stedenreis Berlijn 5 dagen Beierse Woud, Bayerisch Eisenstein en Passau zaterdag 11 maart 2017 FOTOMONTAGE AD Welke voormalige Mol was een inspiratiebron voor je en waarom? Tijdens welke opdracht of tijdens welk moment had je het (het meest) benauwd (in de figuurlijke zin) en waarom? Gudo Tienhooven Hoe heb jij je voorbereid als Mol? v.a. slechts Vertrekdata: 10,17 april 1,15, 29 mei 12,26 juni 10 juli etc. Vertrekdata: 17 april 1,15,29 mei 12, 26 juni etc. Bij Bolderman fizM aanbetalen niet verplicht! Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Vertrekdata: 24 april 22 mei 5,19 juni 10, 24 juli etc. Vertrekdata: 10 april 8,29 mei 19 juni 10, 51 juli etc. Vertrekdata: 1,29 mei 12 juni 5, 24 juli 14 aug 4 sept etc. Brochure en (Q318) 58 09 58 hnolfinoon* 1 boekingen: www.bolderman.nl Prijs p.p- o.b.v.iZ pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten Vertrekdata: 24 april 15 mei 5 juni 7.28 aug 18 sept.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 16