Harmen Caesar Sanstra Bennie Weggemans Rie van Cu ij ck-Vergouwe Maria Louise Provo-Verhoosel Hoe kan ik de kosten van een uitvaart verlagen? klimop ft [Dens9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 2T Johanna Clara Dieleman-Dekker Catrien de Pooter-Witte Maria Angelina van den Bergen - Bliek Herman Geilleit Kornelis Faasse C 0800 - 4444 000 Cornelis Willem Vader Maatje Herrebout-Meeuwse zaterdag 11 maart 2017 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die haar missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Familie Dieleman Zaamslag, maart 201 7 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. C.J. de Pooter kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2017 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Namens, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Willen wij u hartelijk danken. Zaamslag, maart 2017 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het over lijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging van de vrijwilligers van het Hospice en van de thuiszorg. Adrie Geilleit-Vermunt Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, maart 2017 Wij willen graag iedereen bedanken die ons een warm hart heeft toegedragen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Fam. P van Cuijck Retranchement, maart 2017 Het heeft mij goed gedaan dat ik zoveel belangstelling en medeleven mocht ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man Ik heb dit zeer gewaardeerd. Mijn welgemeende dank hiervoor. P. Faasse-Klaassen Terneuzen, maart 2017 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van meeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en schoonzus Adriana Maria Jurry-Cambier Het heeft ons goed gedaan. Jan en Anieta Jurry-Andriessen en kinderen Mimi Jurry Terneuzen, maart 2017 Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Voor de vele blijken van medeleven, die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze geliefde vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, maart 2017 Uw warme steun, vriendschap, medeleven, de vele bloemen, kaarten, telefoontjes en mails tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man en onze (groot)vader hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht en troost voor de toekomst gegeven. Omdat het voor ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken, hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden. Wij zullen zijn onvoorwaardelijke liefde en de aandacht waarmee hij ons omringd heeft missen. Grace, Nathalie, Jeroen en Jordy Colijnsplaat, maart 2017 Voor informatie en antwoorden kijkt u op op www. uitvaartinformatiehu Iplij nn I Helaas is het voor ons onmogelijk om een ieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder oma en overgrootoma Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en vele lieve kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Ko, Marian en Jan, Sjaak, Désiréé en Mario, Esmeralda Sluis, maart 2017 Een kaart, een bloem, een lieve groet... Flet deed ons allemaal zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan dr. J. Hoefman en dr. A.M. van Mackelenbergh voor de goede zorgen en aan Miranda Brasser-Picavet en Piet Pica vet van DE LA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Jopie Weggemans-Vermeulen Kinderen en kleinkinderen Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ge kregen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de vele kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoek, maart 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Uitvaart Informatie Hulplijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 143