4P (f Dankbetuiging Til Johan de Vos 7 Arjan Koole JL WÊÊA Mathilda Johanna Maria Theresia van Nispen-Oudenhuijsen Angelique Everaert Bergen op Zoom, 11 december 1963 Johan de Vos Johan de Vos Arjan Koole Arjan Koole Frida Johanna Cornelia de Vogelaar - van Schaik ~Jo~ weduwe van Jaap de Vogelaar Johanna Paulina Sarneel -Jo - 9 a rj Herman Maton Augustinus Tas waer bestu bleven mi lanct na di gheselle mijn du coors die doot du liets mi tleven. Dat was gheselscap goet ende fijn het sceen teen moeste ghestorven sijn. Nu bestu in den troon verheven claerre dan der zonnen scijn alle vruecht es di ghegheven... verware mijn stede di beneven..." Egidiuslied, ±1400 Breda, 7 juni 1938 Middelburg, 9 maart 2017 Jan van Nispen Joris van Nispen Tini van de Wetering Lieve en Fien Overeenkomstig haar wens nemen wij in familiekring afscheid van haar. Correspondentie-adres: J.M.P. van Nispen, Spuistraat 8, 4331 EX Middelburg Lief, energiek, vol passie, optimistisch, rechtvaardig, doorzetter. Vakman Ik hou zoveel van jou. We hadden zo'n lol samen, hadden zoveel plannen. Het is niet te geloven. Intens verdrietig neem ik afscheid van mijn allerliefste t Heikant, 8 maart 2017 Angelique en Bram Moedertje de Vos Familie de Vos Familie Everaert Julianastraat 26, 4566 AG Heikant We nemen afscheid van hem in besloten kring. Woensdagochtend jl. bereikte ons het trieste nieuws dat onze docent bouwtechniek volkomen onverwacht was overleden. Dit bericht heeft ons allen, medewerkers en leerlingen van het Reynaertcollege, diep geraakt. Johan was een man met een hart voor leerlingen, met het hart op de tong en een man die van hard werken hield. Johan was een vakman die veel leerlingen vakmanschap en liefde voor 'de bouw' heeft bij gebracht. We gaan hem erg missen. We wensen familie en nabestaanden, maar in de eerste plaats zijn partner en onze collega Angelique heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Piet de Witte Voorzitter College van Bestuur SKVOH Huist, 9 maart 2017 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Ons medeleven gaat uit naar Angelique, familie en vrienden. Namens Bestuur en leden OPR Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs Zeeuws-Vlaanderen Verdrietig hebben wij kennis genomen, dat de broer van onze liefhebbende vriend Stefan, na een periode van strijd is overleden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, ouders, broers en alle nabestaanden veel sterkte toe met dit grote verlies. Marvin Antoine Dick Robert Jozian John en Irene Barney en Loïs Adriaan en Marilyn Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de man van onze lieve en gewaardeerde collega Tamara, Wij wensen Tamara, Jordi, Julian, onze collega Eline, ouders en verdere familie de troost en nabijheid van de HEERE toe in deze zware weg. Collega's Leliezorggroep, Agathos Zuid-West Nederland Met droefheid namen we kennis van het overlijden van zoon van onze collega Chris. Wij wensen de familie Gods kracht en nabijheid toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers De Jager Detachering B.V. Jl Met liefde en respect gedenken wij het leven van: Moeder, oma, opoe I.T.G Murijn-Blaakman Weduwe van André Murijn 18-09-1940 - 1 09-03-2017 Rust in vrede. Familie Vergouwen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, oma en (schoon)zus Biervliet, Aardenburg, 30-09-1920 01-03-2017 Regina en Dick van Beek - de Vogelaar Bas en Herma van Beek - Fikse Maud en Stefan Rina 't Gilde - van Schaik Coby de Quartel - de Vogelaar Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Woonzorgcentrum Coensdike, in het bijzonder naar het team van afdeling De Parel. Correspondentieadres: Dierkensteenweg 3 -115 4501 RD Oostburg Het afsdieid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft willen zijn, nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve, zorgzame ma en oma Klooster Hontenisse, 11-10-1928 t Kloosterzande, 8-3-2017 Greet t en Willy Joke en Daan El ly Andrea en Nomi Sylvia en Ally Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Zaanstraat 10 4535 GKTerneuzen De crematie zal in familiekring plaatsvinden. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Hulst, maart 2017 Julia Werner en Martine - Gijs De vele blijken van medeleven, uw vriendschap, de lieve brieven en kaarten en de warme belangstelling bij het afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en opa hebben ons goed gedaan. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk danken. 1. Tas-Delnad, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 142