üvar latlsn Michel René Germain Cousin Peet van Denderen 1 rïlgnsgn.ing.niFAMILIEBERIC25 Johanna Maria Rouvoet - van de Wij gaart Petrus Angelus van de Velde Maria Louisa Oscarina Cousin-Stockman Michel Cousin Benjamin Marinus Kole - Ben - Ben Kole Paula Maria Sobels - barones van Lynden Piet Liza Maria van Belle zaterdag 11 maart 2017 Bewonderenswaardig was zijn levenskracht Sterk was hij in zijn strijd tegen zijn ziekte Groot was zijn liefde voor zijn dierbaren Nu is hij in alle rust van ons heengegaan Zacht en kalm is ingeslapen onze lieve vader, schoonvader, opa, opi en vriend weduwnaar van Flancourt-Catelon, 16 maart 1934 t Terneuzen, 8 maart 2017 Terneuzen: Jean-Pierre en José Manuela en Chris, Yaro, Luna Terneuzen: Marie-Thérèse en Rein Michelle en Dennie Norbert Brian Terneuzen: Jean-Michel en Chantal Björn en Lynn Sluiskil: Annie Goethals-van Dommelen Correspondentieadres: Dinkelstraat 32, 4535 EC Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 14 maart om 17.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. In plaats van bloemen liever een gift voor het Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen, hiervoor staat een bus gereed bij het crematorium. Onze dank gaat uit naar dr. Bosman en de medewerkers van het Hospice voor de uitstekende, respectvolle en liefdevolle verzorging die zij aan pa gegeven hebben. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve Michel, lieve opa. Bedankt voor alles wat je voor ons en vooral voor mama hebt betekend. We zullen je missenrust zacht. Marnix, Joyce, Philippe en An Guido, Gaelle en Gil Maud en Ward 8 maart 2017 Zoals hij geleefd heeft, hebben we afscheid van hem genomen... Op 6 maart 2017 overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving onze broer, zwager en oom Hij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Familie van Denderen Correspondentieadres: Irenestraat 3, 4587 BE Kloosterzande We hebben op vrijdag 10 maart afscheid van hem genomen in het uitvaartcentrum in Hulst, waarna de crematie plaatsvond in Terneuzen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Plotseling overleden in de leeftijd van 74 jaar mijn lieve, dierbare man, onze lieve (schoon)vader en opa Ridder in de Orde van de Oranje-Nassau Marna Kole - Sinke Anette en Peter Omé, Nouck Sid en Jolande Justin, Quinty Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging BV Postbus 2283, 4460 MG Goes Benweg74@gmail.com De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 8 maart 2017. Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Rotterdam: Agatha Hooijmaijers - Kole in herinnering Koos Hooijmaijers Kloetinge: Bep Schaap - Kole in herinnering Henk Schaap in herinnering Kloetinge: Ronnie Kole in herinnering Dini Kole - van Eerten Goes: Kees Kole in herinnering Magda de Jonge Neven en nichten Onze lieve moeder, oma, zus en weduwe van onze vader Steef heeft na een prachtig, romantisch en liefdevol leven haar strijd op moeten geven. Nu is ze bij haar mannetje en heeft ze rust. 19 juni 1934 Angelique en Carlos Steef Ivana en Ceyhun, llayda Sylvana en Bas t 8 maart 2017 Brigitte en Peter Carmen Eric Joanne Jan t en Monique f Tineke T Stephan en Amy, Isa, Sem Ronald Nicky Jan en Yvonne Correspondentieadres: Grinsel 22 5271 TL Sint Michielsgestel De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 15 maart om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren en elkaar te ontmoeten van 14.00 tot 16.00 uur in Brasserie Katoen, Bleekveld 9 te Goes, (advies parkeren in Parkeergarage Centrum uitgang Bleekveld.) Mama hield van witte bloemen. Mochten wij zijn vergeten u een rouwkaart te zenden, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lang en gelukkig leven is op 'Ter Hooge' onze lieve zo bijzondere moeder, grootmoeder en overgrootmoeder overleden Wij zullen haar enorm missen Bloemendaal, 11 januari 1923 t Middelburg, 8 maart 2017 Echtgenote van Prof. Dr. Frederik Hendrik Sobels t 6 juli 1993 Frits en Sylvia Sobels - Koopmans Olivier en Eliano Aimée Carla en John Geensen - Sobels Claire en Dominic Isabella, Carla, Jago David Baarn Rotterdam Amsterdam Corfu Shipley, UK Londen Amstelveen Paulien en Hans Berghuis - Sobels Barbara en Frederique Wassenaar Godert en Alice Sobels - Bobbe Amsterdam Emilie en Thom Maurits Toulouse Mariette Sobels en Thierry Martin Nuria Heel veel dank aan Gerda Bruin, Riet Franse en de mensen van Zorgstroom voor hun liefdevolle verzorging de afgelopen jaren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Ter Hooge, Koudekerkseweg 200D, 4335 SP Middelburg "Ik heb mijn liefste niet verloren, daarvoor gaf ze mij te veel. Wat zij mij zei dat blijf ik horen, van wat ik ben is zij mijn deel. Piet Op 8 maart 2017 is overleden mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader, opa en overopa echtgenoot van Graauw en Langendam, Terneuzen, 17 september 1928 8 maart 2017 Terneuzen: Lies van de Velde-van Belle Jos Hulst: Luc en Sabine Elleke Lieselot en Emiel Ties Rotterdam: Jacqueline en Jacqueline Martin en Stephanie, Isabel, Bram Nathalie en William Roosendaal: Paul en Gabriela Shannon Churchilllaan 244, 4532 MG Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 14 maart om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voorafgaand aan de uitvaart is er gelegenheid om afscheid te nemen van Piet in het uitvaartcentrum van het crematorium van 13.00 tot 13.30 uur. Daarna kunt u de familie persoonlijk condoleren. Onze dank gaat uit naar dr. Warringa en de medewerkers van de Thuiszorg voor hun goede verzorging en begeleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 141