Overige
GD ZIGGO SPORT
uewolg zondag 12
rTl7//, RTL7
i't 2017
RTL8
B SBS9
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
BBC 2
06.00 Ochtendprogramma's 13.00
Alles voor de man 13.30 Politie op je
hielen 14.30 Helden van de weg 15.00
Helden van de weg 15.30 Helden van
de weg 16.00 MotoMe 16.30 Arctic
Challenge 17.00 RTL Transportwereld
17.30 RTL Autowereld
18.00 CUSTOM CARS: LAS
VEGAS
18.30 AUTOVISIE TV
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
Realityreeks over de snelste
en gevaarlijkste politie-
achtervolgingen ooit.
20.00 EQastérixauxjeux
OLYMPIQUES
Actiekomedie van Frederic
Forestier en Thomas Lang-
mann (Fr./ltalië 2008) met
Clovis Cornillac (Astérix) en
Gérard Depardieu (Obélix).
22.30 EHTAXI4
Actiekomedie van Gérard
Krawczyk (Fr. 2007) met
Samy Naceri (Daniel
Morales).
00.20 BUSINESS CLASS
01.50 TELESHOP7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
15.52 Burgers' Zoo en waarom 15.59
Turbo FAST 16.21 Robin Hood 16.35
Koning Julien 17.00 Handlettering Doe
Je Zo! 17.05 The Real Housewives of
NYC 18.00 Love Is in the Air 19.00 Hot
ter Than My Daughter 20.00 CSI: New
York 20.55 CSI: New York 21.50 CSI:
New York 22.45 CSI: New York 23.40
Bones 00.35 Covert Affairs 01.25 Hand-
lettering Doe Je Zo! 01.30 Teleshop 8
06.00 Hart van Nederland - Late editie
08.00 Hochanda 11.00 Thane 12.00
Astro TV 13.00Thane 15.00 Dieren op
spreekuur 15.25 Dorpsdierendokters
16.10 Dorpsdierendokters 17.05
Beestengeluk 17.35 Drukte in de dier
entuin 18.10 Schoon Genoeg 19.05
Schoon Genoeg 20.00 Bogus: Familie
film. 22.15 About a Boy: Romantische
komedie. 00.15 The Kingdom: Actie
thriller. 02.05 Astro TV
13.00
CELTIC-RANGERS
Live verslag van een duel
uit de Schotse Premier
League.
15.00
CLUB BRUGGE -STVV
Live verslag van het duel
uit de Belgische Jupiler
Pro League.
16.30
DEPORTIVO LA CORUNA
-BARCELONA
Live verslag van het duel
uit de Primera Division.
20.30
ROUNDUP
Alle voetbalduels van de
dag in vogelvlucht.
21.30
RONDO
Live voetbalprogramma
met Jack van Gelder,
Ruud Gullit, Youri Mulder,
Wim Kieft en Jan van
Halst.
22.30
HOOFDKLASSE
HOCKEY
Samenvattingen van de
duels van zowel de heren
als dames.
advertentie
06.00 Last Man Standing 07.55 How I
Met Your Mother (marathonuitzending)
12.35 Modern Family (marathonuit
zending) 18.301 Live With Models 18.55
Family Guy 19.50 South Park 21.05
Workaholics 22.00 Modern Family
23.00 Last Man Standing 23.25 How I
Met Your Mother 00.15 Married with
Children 05.10 Workaholics 05.30
Louie
06.45 Ochtend- en dagprogramma's
16.00 Wielrennen: Parijs-Nice (Frank
rijk) 17.15 Wielrennen: Tirreno-Adriatico
(Italië) 18.30 Wielrennen: Zwolle (Neder
land) 19.00 Wintersport Extra 19.55
Bulletin 20.00Wielrennen: Tirreno-
Adriatico (Italië) 20.30 Voetbal: Serie A
22.45 Snowboarden: WK in Sierra Ne
vada (Spanje) 23.25 Bulletin 23.30 Biat-
lon: World Cup in Kontiolahti (Finland)
00.30 Skispringen: World Cup in Oslo
(Noorwegen) 01.00 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Zeeland NU 18.10 Onze
club 18.30 Zeeland NU
18.40 Onze club 19.00
Zeeland NU 19.10 Onze
club 19.30 Zeeland NU
19.40 Onze club 20.00
Zeeland NU 20.10 Onze
club 20.30 Zeeland NU
20.40 Onze club 21.00
Zeeland NU 21.10 Onze
club 21.30 Zeeland NU
21.40 Onze club 22.00
Zeeland NU 22.10 Onze
club 22.30 Zeeland NU
22.40 Onze club 23.00
Zeeland NU 23.10 Onze
club 23.30 Zeeland NU
23.40 Onze club 00.00
Nachtprogramma's
00.00 Nachtpro
gramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 13.00
Het Journaal 13.30
From the Sky 14.00
Sporza op zondag 17.10
From Hell to Heaven -
Lusatia 18.00 Het Jour
naal 18.10 Dagelijkse
kost weekend 19.00 Het
Journaal - Sportweek
end 20.00 Burgers' Zoo:
Drukte in de dierentuin
20.30 Reizen Waes
21.15 Flikken Maastricht
22.10 Great Continental
Railway Journeys 23.00
Het Journaal 23.20 De
zevende dag 01.20
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.30
Rolkrant 19.30 Vranckx
20.00 Het Journaal
20.15 Made in Europe
21.00 Treasures of An
cient Egypt 21.50 pop-
O-rama 22.25 Shadow
World 23.55 Canvaslus
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 15.15
Tanked 16.10 The Tree-
house Guys 17.05 Strip
N' Rip 18.00 Fast N'
Loud 19.00 Supertruck-
ers 20.00 Salvage
Hunters - Best Buys
21.00 Idris Elba: Fighter
22.00 Strip the Cosmos
23.00 Ed Stafford: Into
the Unknown 00.00
Nachtprogramma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.00
Air Crash Investigation
18.00 Airport Security:
Colombia 19.00 The In
credible Dr. Pol 20.00
Drain the Bermuda Tri
angle 21.00 Gender
Revolution 23.00 Cos
mos: A Spacetime
Odyssey 00.00 Nacht-
programma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 17.00 Es
cape to the Country
18.00 Songs of Praise
18.35 BBC News 19.00
The Big Painting Chal
lenge 20.00 Countryfile
21.00 Call the Midwife
22.00 SS-GB 23.00
BBC News 23.30 Match
of the Day 2 00.00
Nachtprogramma's
07.00 Ochtend- en dag
programma's 15.20 Shall
We Dance?: Romanti
sche komedie. 17.00
The House That E100K
Built 18.00 Back to the
Land with Kate Humble
19.00 Six Nations
Rugby Union 20.00
Robot Wars 21.00 Top
Gear 22.00 Down the
Mighty River with Steve
Backshall 23.00 The
Face of an Angel:
Drama. 00.40 Nacht-
programma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 18.30
Bericht aus Berlin 18.50
LindenstralBe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Anne Will 22.45
Tagesthemen 23.05
TTT - Titel Thesen Tem-
peramente 23.35 Kino-
Festival im Ersten: Ein
Geschenk der Gotten
Tragikomedie. 01.13
Nachtprogramma's
ZDF
05.40 Ochtend- en dag
programma's 18.30
Terra Xpress 19.00
Heute 19.10 Berlin direkt
19.30 Terra X: Docud
rama. 20.15 Herzkino:
Frühling - Nichts gegen
Papa: Tv-melodrama.
21.45 Heute-journal
22.00 Trapped - Gefan-
gen in Island 23.35
ZDF-History 00.20
Nachtprogramma's
WDR
06.25 Ochtend- en dag
programma's 20.00
Tagesschau 20.15 Wun-
derschön! 21.45 Sport-
schau Bundesliga am
Sonntag 22.15 Sport In
side 22.45 Zwei für
einen - Das Quiz für den
Westen 23.30 Zeiglers
wunderbare Welt des
FuBballs 00.00 Nacht-
programma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.30
Journal France 2 21.00
La minute de vérité:
22.45 Afterwards:
Thriller. 23.00 Journal
TSR 23.25 Tv5monde, le
journal Afrique 23.55
Nachtprogramma's
581 zondag 12 maart 2017
PZ