familieberichten t FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten Jan Johannes Rijnders - familieberichten - O ITIensen inq.nl Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, heb je ons een goed voorbeeld gegeven. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen, dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en bompa Roger van Maele Echtgenoot van Yvonne van Maele - Smessaert Hij is geboren te Eede op 6 november 1934, en overleden te Knokke op 8 maart 2017. Yvonne van Maele - Smessaert Chantal en Ivan Van Waes - Vervalle Elke Katrienf en jan van Hulle - Vervalle Tom en An Leon Alice Fariëlle en Izaak Pascale en Frank Nobus - de Baere zijn echtgenote Isaura en Thomas Biezenstraat 18,4529 )K Eede zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen De uitvaartplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 15 maart 2017 om 10.30 uur in de parochiekerk van Heilige Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in familiekring. Uw aanwezigheid bij de offerande wordt gezien als condoleance. Samenkomst aan de kerk om 10.15 uur. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Roger van Maele Robertus Oscar Verbiest Corrie Schuurbiers-Vermuë Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN vrijdag 10 maart 2017 kijk ook op Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij kenden Roger als uitbater van café de Vriendenkring, wat voor velen van ons jaren diende als ontmoetingsplaats en/of stamcafé. Wij wensen zijn vrouw Yvonne en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van KPJ Eede Hij was er altijd. In liefde hebben wij losgelaten mijn man, onze vader, schoonvader en opa 7 maart 1943 3 maart 2017 Evelin Rijnders-Seidel Erik Jan en Marie-Claire, Bolke, Louk Magitta en Frits, Rick, Jordi Vincente en Stefan Correspondentieadres: Badhuisstraat 179 4382 AL Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Verdrietig, maartrots om wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemenvan mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Ria Irma van Megroot Terneuzen, 5 mei 1935 t Hulst, 8 maart 201 7 HulstR.l. Verbiest-van Megroot HulstRob en Brigitte Remco en Annemijn Martijn Vogelwaarde Frank en Linda Boyd Zoë Correspondentieadres: Rossinistraat 14 4561 VP Hulst Maandag 13 maart is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen en kunt u de familie condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst zal plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 140 voor alle goede zorgen en aandacht. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van 26 jaar is Corrie lid van onze vereniging geweest, waarvan ruim 12 jaar als bestuurslid. Wij zullen Corrie haar inzet en betrokkenheid bij al onze clubactiviteiten erg missen. Wij wensen Fons en familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden Wandelsportvereniging Zelden Rust Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 80