üvarJsdüf] V 14 FAMILIEBERICHTEN O Mensen inq.nl RON Piet de Dobbelaere Maatje Slot - Weststrate Ronald Petrus Martha de Bakker Chaluay Ruangphaisarn Ron de Bakker Ron de Bakker Elisabeth Barentsen - Vader (tante) Betsie sinds 1996 weduwe van Kees Barentsen Jan John Frans de Kramer Jannie Sara Geers weduwe van Johan Slot Arjan Koole Arjan Koole kijk ook op vrijdag 10 maart 2017 Ik heb de bloemen gevraagd voor je te glimlachen. De vogels vroeg ik voor je te fluiten. En de zon stuurt je haar warme stralen. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Totaal onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, oom, zwager, man en stiefvader echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 54 jaar. Hansweert: Nang Tawan, Nancy, Stefan, Nathalie Goes: Jo en Jet de Bakker Hulst: Anky de Bakker en Peter Seghers Martijn, Lisanne Robbert en Anna Kruiningen: Edwin de Bakkeren Mariella den Boer 4 maart 2017 Oude Kerkstraat 10, Hansweert Correspondentieadres: Groen van Prinsererstraat 38 4463 SE, Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 15 maart om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er een informeel samenzijn met de familie. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben gelieve deze als dusdanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze gewaardeerde collega op 4 maart 2017 Ron was 28 jaar werkzaam bij ons bedrijf. We hebben hem leren kennen als een vriendelijke, sociale en loyale collega met hart voor zijn familie en voor zijn werk. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar zijn familie en vrienden. We wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en collega's Lamb Weston Meijer V.O.F. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega We zullen Ron herinneren als een zeer prettige collega en vooral als een fijn mens. De collega's van Flakes Lamb Weston Meijer V.O.F. Met verdriet in ons hart geven wij kennis dat aan haar wens om te gaan eindelijk gehoor is gegeven. Lieden overleed onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, oma en oma mama Middelburg, 12 juni 1922 Middelburg, 9 maart 2017 Aardenburg: Liesbeth van Gilst - Barentsen Jan van Gilst Elke en Jurgen, Farah Dirk en Thirza Jan en Rani Middelburg: Jan Barentsen Ina Poortvliet Wij willen het zorgteam van 'HofKlarenbeek', Norrie van Ingen en verdere familie bedanken voor de goede zorg. Correspondentieadres Flerenweg32 4527 PR Aardenburg Dinsdag 14 maart van 12.15 uur tot 12.45 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhove- laan 1,4337 LIJ Middelburg. Om 13.00 uur zal in de aula van Rouwcentrum Adagio een dienst van Woord en Gebed plaatsvinden, waarna aansluitend de begrafenis zal zijn op de Algemene Begraafplaats, te Middelburg. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in Rouwcentrum Adagio. We zijn verdrietig dat we, zo kort na het overlijden van Vreneli, nu afscheid moeten nemen van 14 april 1936 7 maart 2017 Gunilla en David Sam Monika en Patrick Felix Mats Kaj Frank en Wietske Wouter Koen en Flan Correspondentieadres Starnmeerdijk 17,1458 PM Spijkerboor Jan is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 te Goes, waar u nog even bij hem kunt zijn op zaterdag 11 maart tussen 14.00 en 15.00 uur. We nemen samen afscheid van hem op maandag 13 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Flavendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega Frans was bij ons werkzaam als schilder van 1-11-1995 tot en met 31-7-2013. Hij was een uitstekend vakman, punctueel, uiterst gedreven en werd zeer gewaardeerd. Helaas heeft hij maar kort van zijn pensioen kunnen genieten. Wij wensen zijn vrouw Corrie, (klein)kinderen en andere naasten heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Wilhelm BV Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben we na een kortstondige ziekte afscheid moeten nemen van partner van IJzendijke, 5 maart 1937 t Hoek, 3 maart 2017 Hoek: Jannie Geers Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Gerberalaan 3, 4542 CM Hoek De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar met een gevoel van grote dankbaarheid dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma *Terneuzen, 23 oktober 1920 tTerneuzen, 7 maart 2017 Oud-Turnhout: Han Slot Corine Slot - van Heesewijk Alexander Wouter Philippe Correspondentieadres: Zwanendreef 24, 2360 Oud-Turnhout, België De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 14 maart 2017 om 11.00 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen. Aansluitend is de bijzetting bij haar echtgenoot. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van Monuta op de Zuiderbegraafplaats. Het valt ons zwaar om na maanden van afwisselend hopen en vrezen, definitief afscheid te moeten nemen van onze zeer gewaardeerde collega Arjan blijft in onze herinnering de vakkundige en hardwerkende collega die altijd bereid was anderen te helpen. We zullen Arjan enorm missen. Wij wensen Tamara, Jordi en Julian, zijn ouders, schoonouders en andere naasten veel sterkte toe. Directie en medewerkers DRV Accountants Adviseurs Park Veldzigt 1, 4336 DR Middelburg Psalm 23 1De Heere is mijn Herder, mij ontbreekt niets. 4. Al ging ik door een dal vol schaduw van de dood, ik zou geen kwaad vrezen, want U bent met mij Uw stok en uw staf, die vertroosten mij. Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van Papa van Jordi uit groep 2 en Julian uit de peutergroep. Wij wensen Tamara, Jordi, Julian en naaste familie Gods nabijheid toe. Onze gedachten zijn bij hen. Hij laat een grote leegte achter. Team, MR, OR, Schoolcommissie, ouders en kinderen van Christelijke basisschool Oleanderhof en Peutergroep met de Bijbel Matroos, Arnemuiden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 79