NYNKE DE JONG Man uit auto gesleurd en meegenomen stipreizen.n of bel ons 088 - 70 70 600 i St!P 6 Marble Stella Maris Rethymno Mare Royal Kreta yoordd Column ik inmiddels ook waar je naar moet kijken om een duidelijk beeld te krijgen van onze politici. Je moet de debatten links laten lig gen. Daar heb je niks aan. Het enige wat je daarvan opsteekt, is dat je leert dat lijsttrekkers heel goed zinnen uit hun hoofd kun nen leren. Voorgekauwde oneli ners, waardoor ze weliswaar hun spreektijd maximaal benutten, maar die er ook voor zorgen dat je de oprechte, spontane reactie nooit meer te horen krijgt. Nee, het blijkt dat je het meeste leert van lijsttrekkers in gesprek met te leurgestelde burgers. De politicus in kwestie weet niet precies wat hij op zijn bordje zal krijgen, dus zal hij moeten improviseren. man van 57 met een prangende Je moet de debatten links laten liggen. Daar heb je niks aan doodswens en moest Rutte in hetzelfde programma in gesprek met boze Groningers met vragen over de gaswinning. Wat je daar van leert? Of de lijsttrekker nog met gevoel kan spreken. Of hij ook gewoon 'sorry' kan zeggen voor dingen die niet goed zijn ge gaan. Wat er overblijft als het campagneteam niet meer kan in grijpen. Pechtold hield een oprecht en integer gesprek met Martin Koek. Mark Rutte kwam bij de Groningers wat minder uit de verf. Maar je moet ook van goeden huize komen om mensen te over tuigen die al vier jaar je bloed wel kunnen drinken. Het leken de verkiezingen van de kekke Facebookfilmpjes en de debatten te worden, maar het ver schil wordt gemaakt in doodge wone gesprekken met burgers. Men kan roepen dat de kloof tus sen politici en kiezers te groot is, maar uiteindelijk blijken ze elkaar nodig te hebben om een beetje duidelijkheid in de verkiezings strijd te scheppen. Het slachtoffer stond met zijn auto op het parkeerterrein aan de Van der Hooplaan in Amstelveen, in de buurt van sportschool HealthCity. De politie werd om streeks 17.15 uur gebeld door om standers die zagen hoe een man met grof geweld uit zijn Volkswa gen Golf werd getrokken door vier mannen met bivakmutsen. Volgens een ooggetuige ging het er bepaald niet zachtzinnig aan toe, zo sneuvelde het linker raam van de auto van het slachtof fer. De onfortuinlijke man werd vervolgens hardhandig in een an dere auto geduwd, die er daarna met hoge snelheid vandoor ging. Van de daders en de ontvoerde man ontbreekt elk spoor. Een medewerker van de naast gelegen sportschool HealthCity laat desgevraagd weten dat een sporter het incident heeft gezien. Meer wil ze niet kwijt over de zaak. Het slachtoffer is vermoede lijk lid van de sportschool. De politie maakte meteen na het incident bekend 'dat alle sce nario's openstaan'. Zelfs die van een studentengrap. Volgens een woordvoerder blijkt na de eerste resultaten van het onderzoek ech ter dat er van een grap absoluut geen sprake is. De politie neemt de melding naar eigen zeggen dan ook 'zeer serieus'. Onderzoek Op de parkeerplaats in Amstel veen is meteen begonnen met sporenonderzoek. Er zijn onder meer half opgerookte sigaretten peuken veiliggesteld om later eventueel te kunnen gebruiken als dna-bewijs. Daarnaast zijn er politiehonden ingezet om in de omgeving naar sporen van de da ders te zoeken. Enkele automobi listen die in de buurt geparkeerd stonden, konden daardoor enige tijd niet bij hun auto. De politie is zeer terughoudend met informatie over het incident. „Alles wat wij naar buiten bren gen, zal ook worden gelezen door de tegenpartij, dus daar moeten we zeer voorzichtig mee zijn. Het onderzoek is in volle gang", aldus woordvoerder Leo Blokland. Ik heb inmiddels zoveel verkie zingscampagnemateriaal beke ken, dat ik vannacht droomde dat ik samen met Emile Roemer en Mariëlle Tweebeeke badmees ter was in een zwembad. We had den het gezellig en aten veel patat. Zo erg ben ik eraan toe. Ik ben compleet gehersenspoeld door al die debatten, interviews, zendtijd-filmpjes en Facebook- livegesprekken. Het is te veel: de lijsttrekkers duiken overal op. Zelfs op Ra dio 2 hoor je tegen woordig meer lijst trekkers dan mu ziek. weet sterren All Indusl^ nu v.a méér zonvakanties op onze website! 1 (ma. t/m vr. 09.00-21.00 uur za./zo. 10.00-18.00 uur) V reizen «nl 1 vrijdag 10 maart 2017 GO @nynke Buraers Zo moest Alexander Pechtold bij Nieuwsuur in gesprek met een Een man is gisteren op klaar lichte dag ontvoerd door vier gemaskerde mannen. Het slachtoffer werd met geweld uit zijn auto getrokken en in een andere auto geduwd. Daarna zijn ze ervandoor ge gaan. Gisteravond laat was nog niet bekend waar het slachtof fer heen is gebracht. Chris Klomp Amstelveen Maar doordat ik werkelijk alles heb gezien, nu v.a Ideaal voor families Op ca. 100m van het strand Moderne kamers Geschikt voor families Maak kennis met het kleurrijke Ibiza in het compleet vernieuwde Marble Stella Maris. Dit 4* resort ligt op een toplocatie nabij 2 schilderachtige baaien en het centrum van San Antonio. Het ruim opgezette resort beschikt over een Personal All Inclusive formule voor een luxueus tintje aan je vakantie en uitgebreide faciliteiten voor jong en oud! Geniet van de fraaie zonsondergangen en laat u heerlijk verwennen in het Marble Stella Maris! Kortom, een heerlijke zonvakantie om nooit te vergeten! Ontdek nu voordelig het grootste en bekendste Griekse eiland tijdens een vakantie in het luxe 5* resort Rethymno Mare Royal op Kreta. Door de centrale ligging in het idyllische plaatsje Skaleta en nabij het strand is het de ideale uitvalsbasis om het eiland te verkennen. Het complex beschikt over meerdere restaurants en bars, een zwembad met kinderbad, animatie en voldoende sport en ontspanningsmogelijkheden. Kom helemaal tot rust tijdens een welverdiende vakantie! april v.a. 399 mei v.a. 549 v.a. 599 v.a. 649 aug. sept. v.a. 749 v.a. 539 v.a. 449 zie stipreizen.nl/spibstm april v.a. 399 juni v.a. 489 aug. v.a. 679 okt. v.a. 499 mei v.a. 494 juli v.a. 699 sept. v.a. 599 E zie stipreizen.nl/grkrret Ziilr vnnr noa ^11 V J s Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer exd. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie. *U betaalt tijdelijk geen boekingskosten bij vertrek t/m 31 oktober 2017. ANVR i w SGR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6