OZCAN AKYOL Loterijverlies legt beslag op 121 miljoen van Staatsloterij 8-daagse Cruiseknaller Middellandse Zee M| of bel ons 088 - 70 70 600 fc+lD 6 r LAST MINUTE INGEKOCHT Per MS Sovereign Column Het klassieke progressieve verhaal verliest het in deze campagne van al het rechtse kanongebulder. De men sen willen een andere koers. Al thans, dat is een opvatting die sterk leeft. Daarom zijn er tal van conservatieve splinterpartijen op gericht die identiteit en migratie hoog in het vaandel hebben staan. Als een politicus over een 'inclu sieve samenleving' begint, wordt hij weggezet als naïef en elitair. In dat kader was het interessant om te horen wat Jesse Klaver afge lopen zondag tijdens het veelbe sproken Carré-debat deed. Hij ver wees naar zijn Marokkaanse ach tergrond, die op social media veel vuldig wordt gebruikt om hem verdacht te maken. Tegenstanders twijfelen zelfs aan zijn naam: hij zou 'Yasser Feras' heten, of mis schien wel 'Yasser Arafat'. Dit getreiter komt niet van een enkeling, maar van hordes men sen, soms zijn het complete web sites die deze leugenachtige rot zooi verspreiden, teneinde een po litieke tegenstander kapot te ma ken, louter vanwege zijn verhaal en afkomst. Gisteren wilde NU.nl in een in terview van Jesse Klaver weten waarom hij voor het eerst in de campagne zijn eigen achtergrond aanhaalde. Was het misschien op portunistisch? Het is legitiem om de vraag te stellen, al maakt het antwoord in principe niet zo veel uit. Er valt het nodige aan te merken op Jesse Kla ver en zijn persona! branding, die soms de idealen van de partij dreigt te over schaduwen, maar het getuigt van veel lef dat hij in een atmosfeer van xenofobie en elite- haat regelrecht staat voor wat hij is. de lijsttrekker van GroenLinks. Zij zien hoe gevestigde partijen, zelfs de clubs die zich links noemen, onverbloemd flirten met een on gezonde variant van het nationa lisme, en desnoods complete be volkingsgroepen in het openbaar schofferen, puur omdat ze bang zijn de boot te missen. Precies om deze reden lukt het Lodewijk Asscher (PvdA) niet lan ger om een rol van betekenis te spelen bij (etnische) minderhe den. Zij zoeken iemand die ze ver trouwen en met wie zij zich kun nen vereenzelvigen. Als Jesse Kla ver niet zwicht voor de verbale terreur van rechts, maar zijn eigen verhaal vertelt, zal hij zonder twij fel de grootste op links worden. In een atmosfeer van xenofobie en elitehaat staat hij regelrecht voor wat hij is Loterijverlies probeert al jaren na mens deelnemers geld terug te krijgen van de Staatsloterij we gens misleiding. De Hoge Raad bepaalde eerder dat de Staatslote rij het aankoopbedrag van loten moet vergoeden aan vele duizen den deelnemers. Volgens Loterij verlies weigert de Staatsloterij echter over de brug te komen. De rechtbank in Den Haag be sloot vorige week dat deurwaar ders namens Loterijverlies beslag mochten leggen, waardoor het geld voor dertig dagen vaststaat. Die periode mag drie keer worden verlengd. De Staatsloterij is woest. „Ferdy Roet is door de rechter geschorst als bestuurder van Stichting Lote rijverlies vanwege financiële mal versaties", staat in een reactie. „De Staatsloterij zal de rechter verzoe ken deze onnodige, niet onder bouwde en overdreven beslagleg ging nietig te verklaren." Het kort geding dient vrijdag om 10.00 uur. De Staatsloterij ziet de beslag legging als een 'paniekpoging' van Roet om de druk op te voeren. Zijn bewering dat de Hoge Raad een uitspraak heeft gedaan over de schade en hoogte van die schade is aantoonbaar onjuist, aldus de lo terij. „De Hoge Raad heeft in haar uitspraak juist geen conclusie over de schade getrokken." t Hoge Raad droeg de loterij eerder op aankoopbedrag van loten te vergoeden Roet noemt het 'een teken aan de wand' dat de rechter instemde met de beslaglegging. „Dit wordt zeker niet zomaar besloten." Loterijverlies zegt een kleine 200.000 voormalige deelnemers van de Staatsloterij te vertegen woordigen. Die voelen zich mis leid, omdat de Staatsloterij van 2000 tot 2008 ook winnaars trok op onverkochte loten. Daardoor was de winkans kleiner dan de or ganisatie deed voorkomen. van 799 nu v.a. Civitavecchia - Rome Livorno uSBp ■trï';!. Incl. vliegreis en transfers 8-daagse cruise o.b.v. All Inclusive O.a. Livorno Barcelona en Napels Slechts 50 plaatsen beschikbaar, op op Villefranche-sur-Mer Toulon Barcelona STIDl wlZwll 111 (ma- ,/rn vr- 09.00-21.°0 uur za./zo. ÏO.OO-IS.OO uur) \*Tc'cn inl donderdag 9 maart 2017 GO @ÖzcanAkyol Er zijn meer Nederlanders met een soortgelijke achtergrond als De organisatie Loterijverlies bv heeft beslag gelegd op 121 mil joen euro aan tegoeden van de Staatsloterij. Die stapt onmid dellijk naar de rechter. „Dit is te bizar voor woorden." Victor Schildkamp Den Haag All Inclusive Cruise Villefranche-sur- To Livor Civitavecchia Barcelona U vaart met het heerlijke 4-sterren cruiseschip MS Sovereign dat onderdeel is van de rederij Pullmantur Cruises. Het schip biedt ruimte aan ca. 2700 passagiers en beschikt over verschillende faciliteiten zoals 2 zwembaden, 7 bars, verschillende restaurants, een Wellness Center, theater, casino en discotheek. U verblijft aan boord op basis van All Inclusive. pullmantur Last Minute topdeal! Nu exclusief te boeken bij Stip Reizen: wéér een fantastische cruiseknaller tegen absolute stuntprijzen! Deze 8-daagse All Inclusive cruise brengt u van de poort naar Rome, Civitavecchia, naar zonnige bestemmingen als Livorno, Barcelona en Napels. Vanuit Livorno bezoekt u gemakkelijk de befaamde scheve toren in Pisa en de bekende cultuurstad Florence. Ook Villefranche wordt aangedaan. Vanuit hier verkent u het dwergstaatje Monaco waar u zich kunt vergapen aan opvallende Ferrari's en luxe jachten in de haven. Deze unieke cruise boekt u zéér voordelig v.a. slechts €499!! Dit is incl. vliegreis, transfers én 8-daagse cruise o.b.v. All Inclusive. Dat betekent dat alle maaltijden en drankjes aan boord zijn inbegrepen. Boek snel deze reis met vertrek op 28 maart of 4 april en geniet van een onvergetelijke ervaring1 Let op: deze reis is boekbaar tot 13 maart 201712:00 uur. Er zijn slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Op is écht op! Poort naar Toscane Dwerqstaatje Monaco oofdstad Binnenhut Buitenhut 28 maart v.a. 499 v.a. 574 4 april v.a. 549 v.a. 624 zie stipreizen.nl/crpsrb Kijk voor nog méér cruises op onze website! Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. y lüP Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6