familieberichten Hendrik karft. FAMILIEBERICHTEN 15 Frangois Marinus de Kramer Abraham Adriaan Janse Fonny de Waai VAN DEN BROEKE COLOFON Familieberichten - familieberichten - O IHensen inq.nl Bram Jacomijntje Adriana Janse-Israël Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van mijn zoon, mijn broer, onze oom, Marion, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toegewenst, wij zijn er voor elkaar! oma de Waal Ineke kinderen en kleinkinderen Leven is als sneeuw, je kunt het niet bewaren. Troost is dat jij er was m de voo. Na een moedige strijd is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader en grootvader Rotterdam, 18 april 1933 t Goes, 7 maart 2017 Johanna van den Broeke-de Bruijne Karin van den Broeke en Kees Blok Llisabet en Sjaak Bas Ingrid van den Broeke Devi Correspondentieadres: Troelstralaan 96, 4463 XZ Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 13 maart om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid om te condoleren en samen te zijn. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN wi-T *1» Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl donderdag 9 maart 2017 kijk ook op Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere op het alleronverwachtst van ons heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Hoek: Rinus en Ina de Kramer-Bliek Terneuzen: Marian de Kramer neven en nichten Sterke de Heere Corrie, kinderen en kleinkinderen en ons allen in dit zware verlies. Hoek, 7 maart 2017 Hoe dromerig denk ik de wei zo'n eerste zomer zonder mij. Het huis is leeg, de tuin is vol. De paardenbloemen pluizen bol. De vogels maken geen geluid. Het gras groeit boven de rozen uit. Heel voorzichtig gaan de bomen liggen om in slaap te komen. Uit hun rompen rijst een woud. En het huis wordt niet herbouwd. (Leo Vroman, 'Alle malen zal ik wenen', 2007) Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Colijnsplaat, 7 mei 1939 t Goes, 6 maart 2017 Kloetinge: Mien Janse-Israël Goes: PeterJanse Teteringen: Jan Janse en Kerstin Hahn Noa, Natan Hemstraat 27, 4481 BL Kloetinge U kunt afscheid nemen van Bram in het uitvaart centrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op vrijdag 10 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 11 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Bezoek in overleg. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(5)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. "-Ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69