Overleden 14 FAMILIEBERICHTEN Giel de Pree Dag lieve opa Frangois Marinus de Kramer (iïl fTlensen ng.nl Vol met dankbare herinneringen, maar verdrietig omdat wij hem moeten missen, geven wij u kennis dat na een lange periode van afnemende gezondheid in zijn vertrouwde omgeving is overleden, onze lieve vader, opa en overopa - Machiel Adriaan - Sinds 9 juni 2008 weduwnaar van Corrie van den Dorpel 20 augustus 1929 - f7 maart 2017 Hoek: Leo en Pleunie de Pree-Wolfert Carina Michel en Danielle, Floor Jack en Jennifer, Thymen, Jens, Loek Mamix Oranjestad (Aruba): Rini en Dian de Pree-de Werd Roy Melissa Baarland: André en Rianne de Pree-Versluijs Michiel Manon en Pascal Hoedekenskerke: Joanne en Ronald Zuijdwegt-de Pree Romy Milan Driewegen: Marcel en Carolien de Pree-Steketee Sem Luna Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Allévo en dokter Kronenberg voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Donkershoekstraat 23, 4433 BH Hoedekenskerke. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 13 maart om 13.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente 'De Ark', Kerkstraat 32 te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Hoe mooier de herinnering, hoe pijnlijker is ons verdriet. Wij danken je voor wie je was en wat je in ons achterliet. Carina Michel en Danielle, Floor Jack en Jennifer, Thymen, Jens, Loek Mamix Roy Melissa Michiel Manon en Pascal Romy Milan Sem Luna Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer J. Rijnberg papa van onze leerling Sil uit groep 2. Onze gedachten gaan uit naar Sil, zijn mama en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit onverwachte verlies. Leerlingen, team, ouderraad en MZR Obs Prinses Marijke, Axel. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Corrie Schuurbiers - Vermuë Wij wensen Fons en familie heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Bestuur en medewerkers Zonnebloem afdeling Hulst. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Corrie Schuurbiers - Vermuë Corrie is ruim 32 jaar werkzaam geweest bij Tragel. Ze was erelid van onze personeelsvereniging WIK, wandelvrijwilligster en lid van Tragels Actieve Senioren. Wij zullen Corrie heel erg missen bij al onze activiteiten. Wij wensen haar man en familie veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Bestuur en leden Tragel Tragels Actieve Senioren Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze jongste zus Corrie Schuurbiers-Vermuë Echtgenote van Fons Schuurbiers Piet en Leu Nico en Clazien Maatje en Jan Nellie en Kees t Kaatje en Kees t Albert Sien en Joop t Rinus en Koos Jaantjeen Rinus Neven en nichten. Fam Vermuë Wij wensen Fons, Erik en Cysiel veel sterkte met het grote verlies. - Frans - Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Frans de Kramer echtgenoot van Corrie de Kramer-Zegers Cor en Ad (in herinnering) Zegers-de Vos Jan en Rina Zegers-Dierings Ko en Lenie Pijpelink-Zegers Joost Zegers en Marja van den Berg Niek (in herinnering) en Janny Pijpelink-Zegers Adrie (in herinnering) en Lia Zegers-Slabbekoorn Rinus en Catrien Zegers-Guiljam Piet en Annemarie Zegers-Bommelijn Wim en Hannie de Feijter-Zegers Wim en Joke Zegers-Sonneveld Henk en Lia Zegers-de Pooter Bram Zegers en Jacqueline van den Bent Johan en Ellie Zegers-Meertens Dick en Ria de Braal-Zegers Neven en nichten 7 maart 2017 donderdag 9 maart 2017 Verdrietig datje ons toch onverwachts hebt verlaten maar dankbaar voor je enorme zorg en liefde die je ons hebt gegeven. Wij delen u mede dat in het ziekenhuis ZorgSaam is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Cornelia Adriana Schuurbiers - Vermuë Corrie echtgenote van Fons Schuurbiers Kapelle, Terneuzen, 13 juli 1946 6 maart 2017 Hulst: Fons Schuurbiers Zoetermeer: Eric Schuurbiers Cecile de Guinio Ian Roi Desamero Familie Vermuë Familie Schuurbiers Correspondentieadres: Stationsweg 54, 4561 GB Hulst Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Corrie in familiekamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst op vrijdag 10 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst voor Corrie zal worden gehouden op zaterdag 11 maart om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Daarna zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. "Als gras en hooi is hier des mensen leven." Ps. 103 8 (P. Datheen) Wij zijn erg verdrietig en verslagen omdat, voor ons onverwachts, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde en zorgzame vader en opa echtgenoot van Cornelia Zegers in de leeftijd van 66 jaar. ledereen die hem gekend heeft, zal begrijpen dat wij Gods kracht nodig hebben om dit verlies te kunnen dragen. Hoek: C. de Kramer-Zegers Terneuzen: Elsbeth en John Tollenaar-de Kramer Joël en Julia Ruth Nafthali Micha en Judith Sas van Gent: Petra en Arjan van Cadsand-de Kramer Gert-jan en Mariëlle Juliëtte en Pieter Nicole Matthijs Laureen Zaamslag: Marit de Kramer en Eric Sponselee Hoek, 7 maart 2017 Molendijk 38 4542 BK Hoek De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. zaterdag 11 maart om 9.45 uur in de PKN-kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molendreef te Hoek. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68