1 w mm- mx zeelandtheaters.nl m 5 >J*fA 5*38 Radio-dj heeft neus voor succes Bierbar van Sevilla Klassiek strijkconcert Genesisrevival met Ray Wilson in CCXL EDWIN EVERS BAND den we bijvoorbeeld ook de deelne mers van The Voice." Hoewel Mol in eerste instantie misschien het bui tenbeentje van de band was, werd hij al vrij snel onderdeel van het geheel. „Dat ging eigenlijk heel natuurlijk. En in de band speelt ook nog een an dere Zeeuw: toetsenist Jeroen Riet bergen. Voor de grap begroeten wij elkaar altijd in het Zeeuws." Gezin Ongeveer twee jaar geleden nam Rik Mol afscheid van zijn woonplaats Middelburg. Samen met zijn vrouw Miranda Slabber (oud Miss Neder land) en hun twee kinderen woont hij nu in Hilversum. „We wilden ei genlijk niet weg uit Zeeland, maar het was niet langer haalbaar om da gelijks op en neer te reizen; ik zag mijn gezin bijna niet meer." Dat hij vrijdag kan optreden op leder optreden gebeurt er wel iets waar we met z'n allen vreselijk om kunnen lachen zijn geboortegrond voelt daarom als thuiskomen; hier begon hij op zijn achtste met spelen. „Ik heb altijd iets met trompet gehad. Dat komt denk ik ook doordat het me met de paplepel is ingegoten; als kind nam mijn vader me ongeveer een keer in de twee we ken mee naar een concert van zijn vriend Huug Steketee, die ook trom pet speelde. Vervolgens ben ik zelf gaan spelen. Toen bleek dat ik me snel ontwikkelde, ben ik als to-jarige toegelaten tot de opleiding voor jonge talenten van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. De meesten die trompet spelen zijn geïnteresseerd in klassieke muziek, maar ik had juist interesse om pop en jazz te spelen." Naast zijn werk binnen de diverse muziekformaties heeft Mol drie solo- cd's opgenomen. Een nieuw album - Infinite Mirrors vol - ligt klaar om uitgebracht te worden. Binnenkort komt de eerste single uit. De ko mende tijd is de agenda van de trom pettist goed gevuld en volgend jaar is dat hoogstwaarschijnlijk niet anders; de Edwin Evers Band gaat dan hoogstwaarschijnlijk met een nieuwe show de theaters in. En tijd voor vakantie? „Dat komt van de zo mer wel een keertje." Flamenco Strijkers Rock donderdag 9 maart 2017 PT 'f' De Edwin Evers Band ontstond bijna 15 jaar geleden als een gelegenheids formatie voor de cd- presentatie van het radioprogramma Evers staat op. De band sloeg goed aan en de leden be sloten samen verder te gaan. Ze groeiden uit tot een succesvolle band die diverse ar tiesten begeleidt. Het eigen repertoire be staat vooral uit hits van de jaren 70 en 80. Door de jaren heen heeft radiopresentator Edwin Evers sterke muzi kanten om zich heen verza meld. De band telt dertien leden: Edwin Evers (zang en drums), Allard Bu- walda (saxofoon), Bert Meulendijk (gitaar), Rik Mol (trompet), Ferry van Leeuwen (zang), Hilvert Roorda (toetsen), Jeroen Riet bergen (piano), Jel Jongen (trombone), Maxine (zang), Michel van Schie (bas), San dra Sahu- pala (percus sie), Serge Plume (trompet) en Tessa Boomkamp (zang en drums). ADVERTENTIE -4 Rik Mol: „We wilden eigenlijk niet weg uit Zee land, maar het was niet langer haalbaar om da gelijks op en neer te reizen; ik zag mijn gezin bijna niet meer." foto mirandaslabber -Rik Mol Edwin Evers Band, vrijdag 10 maart 20.00 uur, Scheldetheater Terneuzen (uitverkocht) De Schot Ray Wilson, voormalig leadzanger van Genesis, geeft een concert in Vlissingen. In deze Genesis Classic Show geeft hij diverse nummers van de Engelse rockformatie een eigen draai. Daarnaast speelt hij een selectie uit zijn eigen werk. Wilson stond in 1996 we reldwijd in de belangstel ling toen hij Phil Collins verving als zanger van Genesis. Deze vocale hoofdrol binnen de for matie was echter van korte duur. Een paar maanden na zijn aanstel ling besloot medeoprich ter en bandlid Mike Ru therford de stekkeruit de band te trekken. Dit on danks het Europese suc ces van hun laatste album Calling al Stations. Ray Wilson besloot na het uiteenvallen van Ge nesis alleen verder te gaan, maar zijn korte tijd bij de rockband heeft het verloop van zijn carrière sterk beïnvloed. Dinsdag 14 mrt, CCXL Vlissingen, 20.15 uur Het dorpshuis in Re- nesse verandert tij delijk in de bierbar van Sevilla. Een plek waar kroeg, theater en concertzaal sa menkomen. De Haagse 'flamingo' groep De Règahs, de reigers, zetten met gitaarspel en twee professionele fla menco-danseressen een Spaanse sfeer neer. De Neder landse identiteit van de groep komt naar boven in de Haagse humor van de show. Tussendoor worden in de 'bierbar' de meest uiteenlopende typetjes ontvangen. Zaterdag 11 mrt Dorpshuis Renesse, 20.15 uur Het Matangi Quar tet werd opgericht in 1999. De vier mu sici studeerden toen nog aan het conser vatorium. Het afge lopen decennium groeide het kwartet uit tot een vaste speler op de kamer- muziekpodia in bin nen- en buitenland. Naast klassieke mu ziek neemt het en semble deel aan cross-over projec ten. Tijdens het Open Haard Con cert in Vlissingen worden strijkkwar tetten van Haydn, Beethoven en Men delssohn vertolkt. Zondag 12 mrt Porgy en Bess Ter- neuzen, 15.00 uur Voorjaarsconcert met Rosanne Philippens, Scheldetheater Terneuzen 0115 695555 Schouwburg Middelburg 0118 659666 Theafer de Mythe Goes 0113 213213 oU Myt-jvf Naar het boek van Carry Slee Nationaal Jeugd Musical Theater WO 15 maart muziek The Simon Garfunkel Story VR 17 maart toneel Echt Antwaarps Teater VR 10 maart klassieke muziek [IL:] Wibi Soerjadi WO 15 DO 16 maart toneel Als de klok van A... ZA 11 maart toneel De Advocaat ZA 11 maart jongeren 12+ Razend ZO 12 maart jeugd fam 6+ Peter Pan: Het echte verhaal DO 9 maart muziek Berget Lewis Band VR 10 maart muziek Edwin Evers Band

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45