WAT IK VROEGER WILDE WORDEN 1 f 11 In 1981 werd hij Eerste Maïtre d'Hötel van België. Ivan de Witte (60) uit Hulst droomde van een eigen horecazaak. Toch gaf hij zijn droom na vijf jaar op. Ik had graag mijn eigen horeca zaak gehad. Ik wilde dat al van kinds af aan. Geen idee waarom. Vooral wijn interesseerde mij en de keuken ook. Horecawerk is een keiharde job. Je werkt veel weekenden en avonden, maakt veel uren, maar krijgt eigenlijk niet zo goed betaald. Op een gegeven moment was ik de slechte werkomstandigheden beu. Ik heb hotelschool gedaan en heb in totaal vijfjaar in de horeca gewerkt. Eerst in een restaurant in Waasmun ster en later in Overmere. Ik heb zelfs een wedstrijd gastronomie gewon nen in 1981, ik was Eerste Maïtre d'Hötel van België. Daarna besloot ik te stoppen. Ja en nee. Ik heb er uiteindelijk natuurlijk zelf voor gekozen om te stoppen. Iedere keer als ik een glas wijn drink. Ik vind horeca nog steeds leuk, maar ik zou het niet opnieuw doen. Ik werk in de ICT, nu bij Zieken huis Netwerk Antwerpen. Ik heb eerst een kantoorbaantje gehad en kreeg daarna de kans om opgeleid te worden tot programmeur. Als je mij vroeger had verteld dat ik uiteindelijk in de ICT zou terechtkomen, had ik het niet geloofd. Het is totaal geen lo gische keuze na de hotelschool. Ik ben nog steeds wild enthou siast. Ik heb leuke collega's en een fijne werkomgeving. Ik kijk er ie dere dag naar uit om te gaan werken. Ik ben van de ene droomjob in de an dere droomjob gerold. De ICT evolueert zo snel, je bent nooit uitgeleerd. Mijn werk is iedere dag opnieuw een uitdaging. Professioneel wel, maar in hobbysferen zindert mijn droom ver der. Zo ga ik op vakantie naar Frank rijk om daar wijnboeren te bezoeken. Ik heb nog steeds een uitgebreide wijncollectie en in het weekend kook ik graag. donderdag 9 maart 2017 PC De ene droomjob na de andere Gertie de Boey Wat had u graag willen worden? 2 Waarom wilde u dat? 3 Waarom is het niet gelukt? 4 Wat hebt u allemaal gedaan om die droom toch te verwe zenlijken? 5 Vindt u het jammer dat de droombaan niet doorging? 6 Denkt u nog wel eens aan uw droombaan? 7Wat doet u nu voor werk? 8 Bent u blij met uw werk? 9 Waaruit haalt u de meeste voldoening? Hebt u uw droom hele maal opgegeven? A Ivan de Witte heeft als hobby een uitgebreide wijncollectie, zodat zijn droom toch een beetje is uitgekomen, foto ronald den dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 39