korting Gratis 3 hotel nu tot 56% korting i-Ênë^S dm" I nu U kunt uw aankoop ook in 12 Ij. Gratis 3 hotel] normaal 12 overnachtingen pSnh normaal 149§7- nu 699,- L OF jj normaal nu 749 Michael Madden kijkt likkebaardend uit naar elke officiële foto uit Noord-Korea. De Amerikaan 'leest' de beelden, zoekt naar aanwijzingen. „Sommige foto's vertellen hele verhalen." len en houden meteen op te bestaan. Op foto's, in de ge schiedenis." Elke foto die het Westen mag zien, draagt de persoonlijke goed keuring van de 33-jarige 'Briljante Kameraad' die net als zijn opa Kim Il-sung en vader Kim Jong-il het orthodox-communistische Noord-Korea met harde hand be stuurt. „De foto's worden gemaakt door een speciale 'nieuwseenheid'. Met maar één doel: de verheerlij king van de 'Geweldige leider'", zegt Madden die zich sinds 2005 intensief bezighoudt met de pro paganda uit Noord-Korea. De laat ste keer dat hij in het land was, was in 2012. „Ik denk niet dat ik er nu nog in kom en als dat zou ge beuren kom ik er misschien niet meer uit." De cultus rond Kim wordt be waakt door zijn zus, Kim Yo-jong. Waarin verschilt het beeld van Kim nummer drie met dat van zijn opa en vader? „Kim Jong-un wil de indruk wekken dat het re gime onder zijn leiding transpa ranter is geworden. Dat hij meer mens zou zijn, dichter bij het volk staat dan zijn voorgangers. De beelden moeten hem een hoger knuffelgehalte geven", zegt Mad den. Die 'aardige' Kim kan, zo laten andere foto's zien, spijkerhard zijn. Naaste adviseurs en trouwe gene raals, onder wie zijn oom en men tor, ]ang Song-Thaek, stoot hij van hun voetstuk, waarna ze verdam pen in de geschiedenis. Noord-Korea zit op slot, maar soms zet dictator Kim Jong-un de deur op een kier. Dan geeft zijn propa gandamachine foto's vrij. Om de buitenwereld te laten zien dat hij de touwtjes strak in handen heeft. Om te bewijzen dat zijn weten schappers hard werken aan de ont wikkeling van een eigen kernwa pen. „De foto's van het Noord- Koreaanse staatspersbureau KCNA geven een inkijkje in het leven dat we nauwelijks kennen", zegt de Korea-expert, verbonden aan de Johns Hop- kins-universiteit in Baltimore. „Maar", voegt hij er in een adem aan toe, „soms draait het juist om de vraag wat er ontbreekt. Dan zie je een opvallende leegte, wijst onderzoek uit dat op een ou dere versie van de foto mensen stonden die daarna zijn 'uitge gumd'. Zij zijn in ongenade geval- i Gratis 3 hotel 0 Woonlandschap Trend Woonlandschap Dallas 2x 66,58 0% rente overnachtingen! voor2 1personen 0 3+2 zits Paraguay j. Gratis 3 hotel donderdag 9 maart 2017 Opeens weggegumd van foto's Hans van Zon Beelden uit de documen taire De Grote Kameraad over Kim Jong-un. Op de rechter- beelden is de oom van Kim Jong-un, Jang Song-Thaek, weggewerkt, fotosafp Baltimore Uitsluitend geldig op: Donderdag 9 maart t/m zaterdag 11 maart Let op! Extra koopavonden tot 21.00 uur! •J?S 3 kies je I Bij aankoop van elk bankstel, 1 1 hoekbank of compleet interieur 1 overnachtingen f voor 2 Design woonlandschap in Artificial Leather voorzien van een loungegedeelte. Schitterend afgewerkt en met chromen sledepoot. Met verstelbare hoofdsteunen. Ook als 3+2 zits te leveren. Leverbaar in diverse bekledingen en kleuren. 799,- Let opl G' T overnachtingen f voor 2 O Uitgevoerd inclusief tafelpoef en kussens. Bij deze super trendy hoekbank in supreme kunt 0 Royale zithoek voor ieder interieur in Stofcategorie 1keuze ui' 0 Karakteristiek vormgeven bankstel uitgevc 0 Stoer en robuust bankstel met brede armlegger in stofcategorie 1. Leverbaai Tevens lever

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 12