Trump: Obama liet mij afluisteren 8 dagen Middellandse Zee of bel ons 088 - 70 70 600 StlP 6 Per MS Sovereign OP DE VLUCHT IN Trump vergeleek het met de afluis- teraffaire die president Nixon in de jaren 70 ten val bracht. Hij vraagt het Congres om te onderzoeken of de regering Obama zijn macht heeft misbruikt, meldde zijn woordvoerder in een verklaring. „Berichten over mogelijk politiek gemotiveerde onderzoeken net voor de verkiezingen zijn heel ver ontrustend." Maar vooralsnog ko men de berichten vooral van Trump zelf, zonder enig bewijs. De president verspreidde in het verle den meermaals complottheorieën. Onwaar, zei een woordvoerder van Obama over de beschuldiging. „Noch president Obama, noch me dewerkers van het Witte Huis heb ben ooit het afluisteren van een Amerikaanse burger bevolen." Bekend is dat de FBI vorig jaar een onderzoek startte naar moge lijk onoorbare contacten tussen mensen van Trump en de Russi sche overheid. Een speciale ge heime rechter stemde in met het onderscheppen van communicatie van Russische banken, omdat het idee bestond dat geld van het Kremlin naar de Trump-campagne ging. Als het waar is dat Trump zelf werd afgeluisterd, moet dat nor maal gesproken ook door een recht bank zijn goedgekeurd. Dat zou be tekenen dat een rechter voldoende bewijs zag voor een serieuze ver denking van een misdaad of spio nage. Congresleden reageren geschokt op Trumps aantijgingen. De Repu blikeinse senator en Trump-criti- cus Ben Sasse roept de president op informatie openbaar te maken: een Trump kan alleen afgeluisterd zijn bij serieuze verdenking van een misdaad gerechtelijk bevel om hem legaal af te luisteren dan wel informatie die erop duidt dat zijn telefoon illegaal is afgetapt. „We zitten middenin een publieke vertrouwenscrisis", waarschuwt Sasse. „We moeten op zoek naar de volledige waarheid als we het maatschappelijk vertrou wen weer willen opbouwen." Exclusief in Nederland! v.a Bétfg Binnenhut Buitenhut Bk Bi (ma. t/m vr. 09.00-21.00 uur za./zo. 10.00-18.00 uur) V reizen nl maandag 6 maart 2017 GO Een inwoner van Mosul in Irak ontvlucht met zijn dochter het gedeelte van de stad dat in handen is van Islamitische Staat. Hij loopt naar commando-eenheden van het Iraakse leger die het stads hart van Mosul willen heroveren op de terreurgroep. Afgelopen week moesten meer dan 40.000 mensen tijdens de gevechten hun huis ontvluchten. FOTO REUTERS Toenmalig president Obama zou zijn opvolger Trump hebben laten afluisteren in de weken voor de verkiezingen. Die be schuldiging uitte Trump afgelo pen weekeinde op Twitter. Karlijn van Houwelingen Washington d^AII Inclusive Cruise Villefranche-sur- To Livor Civitavecchia Barcelona U vaart met het heerlijke 4-sterren cruiseschip MS Sovereign dat onderdeel is van de rederij Pullmantur Cruises. Het schip biedt ruimte aan ca. 2700 passagiers en beschikt over verschillende faciliteiten zoals 2 zwembaden, 7 bars, verschillende restaurants, een Wellness Center, theater, casino en discotheek. U verblijft aan boord op basis van All Inclusive. 699 Incl. vliegreis en 20 kg bagage 8-daagse cruise o.b.v. All Inclusive Incl. €100 vroegboekkorting Vertrek vanaf Amsterdam of Eindhoven Stip doet wéér het onmogelijke! Dit keer bieden we voor komende zomer een volledig verzorgde 8-daagse 4* cruise op de Middellandse Zee aan. Een cruise die normaal gesproken al gauw €1098 kost: nu bij ons v.a. slechts €699! U vaart een volle week op basis van All Inclusive naar vrijwel alle hoogtepunten van de Middellandse Zee, zoals Napels, Rome en Monaco. De cruise wordt uitgevoerd met het MS Sovereign Een heerlijk schip met een Zoover beoordeling van een 7.9! De reissom is absurd voordelig, want deze is inclusief vliegreis naar/van Barcelona, bagage bij de vliegreis en een week lang cruisen op het MS Sovereign op basis van All Inclusive (d w z. inclusief maaltijden en drankjes)! Zo'n drankenpakket kost elders ca €225 per persoon en is bij ons dus standaard inbegrepen. En weet u wat helemaal leuk is? Indien u boekt vóór 15 maart 2017 dan profiteert u ook nog eens van €100 extra vroegboekkorting*!! Napels ICivitavecchia - Rome Het juwe Livorno v.Tri it.liSV Villefranche-sur-Mer Barcelona D.e tweed^tjjd^an Spanje 'V- April v.a. 699 v.a. 719 Mei v.a. 789 v.a. 859 Juni v.a. 829 v.a. 899 Juli v.a. 829 v.a. 899 Augustus v.a. 889 v.a. 989 September v.a. 779 v.a. 849 Oktober v.a. 699 v.a. 769 Optioneel bij te boeken: transfer vliegveld - schip en v.v. voor €25 p.p. *€100 extra vroegboekkorting is reeds in de prijzen verwerkt Vertrek vanaf Amsterdam: Vertrek vanaf Eindhoven: zie stipreizen.nl/crpsob H zie stipreizen.nl/crpseb stipreizen.nl méér cruises op onze website! J Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie. Op de cruises met vertrek op 8/7, 22/7,12/8,19/8 en 16/9 wordt de prachtige badplaats Cannes aangedaan i.p.v. Villefranche.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6