o - 36 uur lB Je wilt je mee blijven ontwikkelen in de zorg Je wilt liefdevolle zorg mogelijk blijven maken Dan pas jij goed bij ons, en hebben wij werk voor jou! Vind jouw nieuwe baan op allevo.nl/vacatures ülchtbii huis 2e'fs'anc ligWerken *°°r^ogelijkh Pnrna salaris Een leuke job in de zorg waarin je wat voor anderen betekent 1 Jij wilt mensen helpen te leven zoals zij willen. Samen met je collega's sta je naast de cliënt en zijn naasten, 24 uur per dag, 7 dagen per week. Van kinderen die wijkverpleging nodig hebben en gezinnen die ondersteuning kunnen gebruiken tot de zorg en ondersteuning voor kwetsbare ouderen. Onze cliënten wonen in de Zeeuwse Oosterschelde regio en zijn van 0 tot 100+ jaar. Veel cliënten wonen tot op hoge leeftijd thuis. Anderen wonen met intensieve zorg in één van onze huizen op Schouwen-Duiveland. IVlaar mensen komen ook bij ons revalideren na een ziekenhuisopname of we verplegen ze thuis. Kortom: jij en je collega's zijn klaar voor com plexe en uitdagende situaties van zorg en hulp. Mensen veranderen, de omgeving verandert en technologie maakt het mogelijk zorg beter in te richten. Allévo is op weg naar de zorg van de toekomst. IVtet medewerkers die luisteren naar de cliënt, met hem meedenken en zorgen. IVtet cliënten die kritisch zijn en zelf aangeven wat goede zorg is. Daarbij krijg je als medewer ker steeds meer ruimte. Ruimte om de zorg voor de cliënt goed te regelen. Ruimte om je werk te organiseren. Ruimte om jezelf te ontwikkelen. Als jij graag iets voor anderen wilt betekenen en het ziet zitten om samen met een team leuke collega's deze uitdagingen aan te gaan, dan willen we graag met je in gesprek! Heb je een IVIBO/HBO diploma als verzorgende 3/1G of (wijk)verpleegkundige en lijkt werken bij Allévo iets voor jou? Ben jij nog bezig met een opleiding in de zorg en naast je studie op zoek naar vakantiewerk? Of heb je misschien geen passende opleiding maar zou jij graag in de zorg willen werken? Allévo is een erkend leerbedrijf; in september 2017 starten de opleidingen voor leerling-verzorgende en mbo-verpleegkundige. je werkt minimaal 16 uur in de week in een van onze huizen op Schouwen-Duiveland en volgt daarnaast 1 of 2 dagen per week een MBO- opleiding. Kan jij dat aan? ZORG- EN DIENSTVERLENING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 57