a 1L 1 Dankbetuiging 26 FAMILIEBERICHTEN Johannes Hoekman Jo Hoekman JAN HENSE V fTlensen ng.nl Jan de Putter Lein Brasser Richard De Clerck Renate Deltour-Fiekers Omèr Lippens Maria Haverbeke-Hollebosch Ko de Jonge Misschien ben ik vergeten wat ik eigenlijk moet weten. Misschien weet ik niet meer wat de zin is van weleer. Maar dikwijls geniet ik van het moment want verleden of toekomst is voor mij onbekend. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie momenten, geven wij u kennis dat na een paar moeilijke laatste jaren is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa - Jo- sinds 2007 weduwnaar van Tini Hoekman - Feijtel *13 oktober 1934 - f2 maart 2017 Goes: Leo en Erna Elise en Ramon Max Onze dank gaat uit naar iedereen die de laatste jaren betrokken was bij de liefdevolle verzorging van onze vader en opa, in het bijzonder de medewerkers van De Mooije Staak 5 van Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: Kamperfoeliestraat 44, 4461 NM Goes. Jo is opgebaard in het uitvaartcentrum van Uitvaart zorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren dinsdag 7 maart van 19.00 - 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 8 maart om 13.00 uur in bovengenoemd uitvaartcentrum, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur eveneens nog gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegen heid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer en onze zwager weduwnaar van Tini Feijtel Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kapelle: Nee Hengsdijk-Hoekman Wemcldinge: Ko Feijtel Yerseke: Mies Feijtel-Steketee Wemeldinge: Gré en Simon Adriaanse-Feijtel Middelburg: Wim Feijtel Wij gedenken hen die ons zijn voorgegaan. Maart 2017 9 Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van meeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader Jan Gerrit Ruben Het heeft ons geraakt en we voelen ons erdoor gesteund. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hoek, maart 2017 Wij danken iedereen voor het meeleven, de bemoedigende woorden, lieve brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Francois Pieter de Feijter Het troost ons en doet goed om te weten hoe geliefd en gewaardeerd Frans was. Els de Feijter-Leenhouts Kinderen en kleinkinderen Schoondijke, maart 2017 Henk Janse Cornelis Wilhelmus Warmenhoven - Cor - Jo van de Wege zaterdag 4 maart 2017 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Clara de Putter - Boeije Kinderen en kleinkinderen IJzendijke, Maart 2017 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangenna het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader willen wij u hartelijk bedanken. Maart 2017 Familie Brasser Na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken, een speciaal woord van dank aan Dr. Slock en voor de goede zorgen van de Thuisverpleging. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen hem als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge hij zo in onze herinnering voortbestaan. Ria De Clerck-Blaeke Veronique en Alain Imano Sluis, maart 2017 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn vrouw, onze mama en oma Het deed ons goed dat zij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank aan de medewerkers van de Korenmarkt en aan Miranda Brasser van DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Jean-Loup Deltour Kinderen en kleinkinderen Hierbij wil ik iedereen bedanken voor alle kaarten en medeleven na het verlies van mijn lieve man L. Lippens - van Opdorp Biervliet, maart 2017 Bij deze wil ik, mede namens de kinderen en kleinkinderen, iedereen bedanken voor de hartverwarmende hoeveelheid kaarten, persoonlijke berichten en lieve woorden die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Een bijzonder woord van dank aan Dr. G. Van Pottelberge, het personeel van Stichting Zorgsaam Terneuzen, het huisartsenteam van Pallion Hulst en de medewerksters van de Thuiszorg. Suzan Hense-van Guijze Kinderen en kleinkinderen Graag willen wij U dank zeggen voor Uw medeleven, op welke wijze dan ook bij het overlijden van onze ma, oma en omi Familie Haverbeke-Martens Familie Roozen-Haverbeke IJzendijke, maart 2017 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Maart 2017 Onze oprechte dank voor uw hartverwarmende meeleven en overweldigende aanwezigheid bij het afscheid van mijn man, onze vader en opa Blijf hem gedenken zoals u hem hebt gekend. Ellie de Jonge-Gort Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, maart 2017 De vele blijken van medeleven en de warme belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa hebben ons goed gedaan. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk danken. Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkind Hulst, maart 2017 Voor de vele blijken van medeleven die we van u mochten ontvangen bij het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa zeggen we u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. mevr. M.C. van de Wege- de Zeeuw Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, maart 201 7

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 142