5 Riante, vrijstaande huizen met veel grond eromheen De tuin is veel werk. We doen dingen zelf, maar het wordt zwaar de lampenvoeten, -kappen en kande laars met krijtverf geverfd. Gewoon bij de Action gekocht." Grenen Piet: „Mijn bureau staat in een hoek van de woonkamer. Ik vind het gezel lig in de kamer te werken en niet er gens op een kantoortje boven wegge stopt. Micheline zou er het liefst een decoratief hoekje van maken." Micheline: „We hebben diverse spullen die al lang in de familie zijn. Ik hecht zelf veel waarde aan de lang werpige spiegel met het tafeltje er voor. Die zijn van mijn moeder ge weest. De spiegel komt uit een Frans kasteel en het tafeltje uit Zweden. Ik heb nog zo'n tafeltje. Toen dat in tweeën brak, hebben we het laten re pareren. Nu kan het weer jaren mee." Piet: „We zijn van het grenen. Dat zie je overal in huis terug." Tuinlantaarns Piet: „Mijn uitspatting? De tuinver- lichting. Ik heb ooit tientallen lan taarns gekocht. Dat is het nadeel van een groot huis. Alles wat je doet, kost een vermogen, omdat het meteen in een grote hoeveelheid moet." Micheline: „Het huis vergt veel on derhoud. We laten elk jaar de schil der komen. Die tuin, en met name de vijver, is veel werk. We doen dingen zelf, maar het wordt zwaarder. Groot snoeiwerk besteden we uit." Kleinkinderen Micheline: „Boven hebben we vier slaapkamers, wij slapen beneden. Voor de kleinkinderen is er genoeg ruimte om te komen logeren, met een aparte kamer waar hun speel goed staat. Heerlijk dat we die ruimte hebben. Maar het wordt voor ons toch te groot. Nu we het werken af bouwen, gaan we vaker met de cam per op pad. We willen meer genieten van onze vrije tijd. Daarom hebben we het huis te koop gezet." Piet: „We houden er rekening mee dat dat even duurt. Het is een flink object. En die loods erbij hè, dat moet je zien zitten." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 3 maart 2017 de bedri ven Micheline Abrahamsz Micheline (68) en Piet Abrahamsz (67) zijn ruim 25 jaar samen en hebben bei den twee kinderen uit een eerder huwelijk. Ze hebben zes klein kinderen. Micheline werkte in de zorg en is met pensioen. Piet heeft een bedrijf in kattengrit, maar bouwt dat geleidelijk af. Zierikzee Adres: Korte Blok- weg 88 Prijs: €525.000 Bouwjaar: 2010 Kenmerken: Gelegen in autoluwe straat, uitzicht op groen, tuin op het zuiden. Aan gebouwde berging en vrijstaande ga rage. Vijf slaapka mers en twee badka mers. Nieuwerkerk Adres: Burgemees ter van Eetenstraat 6 Prijs: €319.000 Bouwjaar: 1972 Kenmerken: Lande lijk gelegen met vrij uitzicht en tuin rondom. Vrijstaande berging, inpandige garage, vier slaapka mers. Serooskerke Adres: Frederikstraat 2 Prijs: €450.000 Bouwjaar: 2006 Kenmerken: Acht kamers waarvan vijf slaapkamers. Twee badkamers en twee aparte toiletten. Eigen grond met op pervlakte van 580 m2. Burgh-Haamstede Adres: Hogezoom 60 Prijs: €695.000 Bouwjaar: 1977 Kenmerken: Vrij staand met zwembad op kavel van 8.880 m2 eigen grond. Zes slaapkamers. Mag aangekocht worden als tweede woning. Micheline en Piet zijn dol op grenen. FOTO'S MARIEKE M ANDEMA KER Dreischor Adres: Noorddijk 3 Prijs: €445.000 Bouwjaar: 1900 Kenmerken: Woning gebouwd in voorma lige bedrijfsloods. Veel eigen grond met drie stallen, gelegen aan natuurgebied. Zeven kamers, waar van vier slaapkamers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44