i i z 4 OU Micheline en Piet Abrahamsz wonen op het bedrijventerrein bij Nieuwerkerk. Ze wonen er mooi, maar stiekem zouden ze het ook wel fijn vinden weer 'op het dorp' te wonen. Huizenpaspoort iet: „In 1996 koch ten we dit stuk grond, een jaar la ter liet ik er een grote loods op bouwen. In mei 2000 konden we hier in het huis trekken. Het was al tijd al een droom om zoiets als dit te laten bouwen. Ik heb veel inspiratie opgedaan in België, dat zie je terug in de steentjes en de rondingen." Micheline: „We woonden hiervoor in het dorp, aan de andere kant van de weg. Nieuwerkerk is een dorp waar je alles hebt, een grote super markt, maar ook een goede bakker, slager en verenigingen. Ik zou niet in een ander dorp willen wonen. Men- Ik heb goed nagedacht over de indeling. Ik vind het erg geslaagd sen zijn open en je maakt makkelijk contact. Op het bedrijventerrein heb ben we niet veel contact. Iedereen groet elkaar wel en soms drinken we een borrel, maar de meesten zijn toch met hun bedrijf bezig." Piet: „Je hebt geen last van die be drijvigheid. Het is rustig, er zitten ongeveer acht bedrijven. En het is netjes. Dat is op dit soort terreinen ook wel eens anders. Wij hebben een bedrijf in kattengrit. Inmiddels zijn we dat aan het afbouwen." Sober Piet: „Omdat we het lieten bouwen, hebben we de indeling ook zelfbe paald. Ik heb er goed over nagedacht en vind het erg geslaagd. Door bij voorbeeld een wand in de hal schuin te zetten, konden we daar een garde robe maken en aan de kant van de woonkamer een fijne hoek creëren waar je tv kunt kijken en tegelijker tijd bij de haard kunt zitten." Micheline: „We zitten het liefst in de woonkamer, 's Avonds in de zit hoek en overdag aan de grote tafel. Die is gemaakt van houten planken uit een treinwagon, net als de salon tafel. Ik zou de stijl van onze inrich ting omschrijven als sober landelijk. Momenteel ben ik het nog meer aan het versoberen. Ik heb bijvoorbeeld NIEUWERKERK 'MWM vrijdag 3 maart 2017 PZ Ruim wonen tussen Mariska den Hartog 44 —Piet Abrahamsz Rollekootsedijk 7 staat op het kleinschalige indu strieterrein de Weel in Nieuwerkerk. Het is gebouwd in 2000 met veel Belgi sche kenmerken. Het heeft vijf slaapka mers. Doordat er een badkamer beneden is, kun je er ook gelijk vloers wonen. Naast de woning staat een loods die te gebruiken is voor zakelijke doel einden. Het perceel is in totaal 1735 m2 groot. De vraagprijs is €595.000.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43