)l 0 OysrJsdsn s J? z1 fHensenlinq.nl David Buijze Adriana Johanna Theunisse V Magdalena Tevel COLOFON Familieberichten Jan de Nooijer kijkookop [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Leunis Edemondus Lensen Magda donderdag 2 maart 2017 Geknokt tot de laatste minuut, heeft David afscheid kunnen nemen van ons allemaal. Hij overleed vredig in het bijzijn van zijn dierbaren. echtgenoot van Janny Faas Terneuzen 19 oktober 1934 128 februari 2017 Terneuzen: Janny Buijze - Faas Terneuzen: Lilian Buijze Flip den Hamer Eindhoven: Sabien Martijn Anniek Ronald Terneuzen: Carla Buijze Sam Geensen Sven Melissa Aiden, Zjène Christine Jaro, Dayshaney Milou Dave Churchilllaan 760 4532 JC Terneuzen In besloten kring nemen wij afscheid van David op maandag 6 maart 2017. Voor alle momenten samen, hartelijk dank. Hoe kan er groei zijn te midden van verlies? Als duisternis oplost, verschijnt het licht. Na regen, breekt de zon door. Als genezing helpt, ontvangen wij dit als geschenk. Als winter sterft, wordt lente geboren. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van in de leeftijd van 62 jaar. Eddy en Liesbeth Claudia en Mitchell Senna Terneuzen, 21 februari 2017 Correspondentieadres: Stroodorpe 61, 4541 CC Sluiskil De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Was mij en ik word witt er dan sneeuw Psalm 51: 9 Na een bewogen en intens leven nemen wij afscheid van Arnemuiden 21 maart 1950 t Middelburg 27 februari 2017 Gerard en Linda Sam Roel en Jacqueline Willemijn en Arjen Roza, Demi, Nick Gerard en Wilhelmina de Nooijer Salomon en Cobi Prina en Theo Neefjes en nichtjes Correspondentieadres: Achterhaven 8 4461 ZX Goes Wij nemen afscheid van Jan op dinsdag 7 maart om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de koffiekamer, waarna de begrafenis in besloten familiekring zal plaatsvinden. Kom zoals je bent. Blij zijn wij, dat verder lijden haar bespaard is gebleven. Dankbaar voor wat ze voor ons heeft gedaan, verdrietig omdat het nu haar tijd was om te gaan. Onze moeder, schoonmoeder oma, zus, schoonzus en tante. Koudekerke 2 mei 1954 Rotterdam 28 februari 2017 Willy en Peter Dekker - Provoost Romy Thessa Sandra en Menno Rottier - Provoost Mike Toeri Jan en Miranda Tevel - Huisman Jeffrey Correspondentieadres Kerkstraat 14 4364 AJ Grijpskerke De crematieplechtigheid zal gehouden worden op maandag 6 maart om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Kom zoals je bent. O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 73