m A ■yiJMüsrui^irip, familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 mm/ M V Adrianne Erica Hoogstrate - Dourleijn - Arian - Arian - familieberichten - O IHensen inq.nl Arian Hoogstrate - Dourleijn Arian Hoogstrate - Dourleijn Arian Hoogstrate Rachel Geelhoedt-de Pooter 7 -y*B i TQégsHi Lien van Cadsand-Verstraten COLOFON Familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN dinsdag 28 februari 2017 kijk ook op Om liefde gaan wij een leven. Huub Oosterhuis Geheel onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw en moeder. Ondanks dat ze in haar leven veel moest inleveren, genoot ze van het samenzijn en van vele kleine dingen. We zullen haar heel erg missen. Oost- en West-Souburg, 23 april 1961 Goes, 25 februari 2017 Dick Hoogstrate Anne-Lynn Zilvermeeuwstraat 16, 4332 DG Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 3 maart om 13.30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 in Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Arian te nemen. Na de dienst zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de begrafenis is er in de aula van de begraafplaats gelegenheid de familie te ontmoeten. Vol verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve en dappere dochter, zus en tante We zijn haar dankbaar voor alle liefde en aandacht die zij gaf. Vlissingen: Bram Dourleijn (in liefdevolle herinnering) Leny Dourleijn - Koole Wemeldinge: Johan Dourleijn Miranda Dourleijn - Sol Laurens Arnout Rogier Stil en verdrietig zijn wij bij het heengaan van Dochter van onze zus en zwager Leny Dourleijn en Bram Dourleijn t Paul Koole t en Bep Koole-Engelse Map Cornelisse-Koole t en Kees Cornelisse Henk Koole en Hennie Koole-Kok Peter Koole en Liz Koole-Buxton Middelburg, februari 2017 Met verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke schoondochter, schoonzus en tante en haar toevertrouwd aan Gods liefdevolle handen Tholen: A.P. Hoogstrate in liefdevolle herinnering J. Hoogstrate-Moelker Tholen: Anja Grijpskerke: Jeanet en Co Caroline in liefdevolle herinnering Goes: Jolanda en Jan Willem Gouda: Jan en Dohjera Neven en nichten Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van echtgenote van Dick Hoogstrate, directeur van ons onderwijscluster Educatie Wij wensen Dick en Anne-Lynn veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers en de collega's van het bestuur- en managementteam van Scalda, Hendrik-Jan van Arenthals Voorzitter College van Bestuur Liefde, geloof verdraagzaamheid en vertrouwen in elkaar Laat ons daar aan vasthouden in het leven. Na een leven vol zorg en toewijding voor ons, hebben we met liefde afscheid genomen van onze lieve moeder en oma sinds 1972 weduwe van Ko Geelhoedt in de leeftijd van 82 jaar. Kees en Marianne Thorn en Wendy 27 februari 2017 Correspondentieadres: Kruispad 10 4576 BW Koewacht Vrijdag 3 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 10.30 uur de dienst van Woord en gebed aanvangt in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 2 maart van 19.00 -19.30 uur kunt u afscheid van Rachel nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht aan de Westsingel in Axel. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeden schoonmoeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Jan Wilco en Anja Kars, Birgit, Björn Jarno Sandra en Peter Koewacht, februari 2017 E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 76