X OvarJailsfj 14 FAMILIEBERICHTEN Wilhelmina Corrie Luteijn-van Strien Ernst Voorhoeve Willy Versteeg-Dupain Yvonne Frans Maria de Vos O Mensen .inq.nl Willy Herinner tnij, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij in de stralende gon, hoe ik was toen ik alles (of veel) nog kon. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Huib Luteijn en moeder van Karin Luteijn Noordgouwe, 3 april 1930 Wolphaartsdijk, 22 februari 2017 Wolphaartsdijk: Anco Luteijn Griet Luteijn-De Backer Tilburg: Annelies en Niek Vlissingen: Joris Wij danken allen die Willy hebben bijgestaan en verzorgd. Correspondentieadres: Nazareth 65 4471 PM Wolphaartsdijk anco.luteijn@zeelandnet.nl Het afscheid van Willy heeft op haar vergoek Adriana Johanna Catharina Dees Arie Johannes Versteeg Lieve Yvonne, Eigen identiteit Grappen en grollen Met een brede glimlach zullen we altijd aan jou terugdenken. Bewoners en personeel Sterredreef 14-16 en Babbelaar Tragel zorg Adrianus Johannis van der Perk Justus PfafF kijk ook op dinsdag 28 februari 2017 in 'aatSj Een bijzonder mens is heengegaan. Na een rijk en voltooid leven hebben wij afscheid genomen van onze vader, grootvader en overgrootvader. 's-Gravenhage 6 april 1918 Middelburg 20 februari 2017 Theo t en Angela Serge, Cindy, Delano Lente, Storm, Ster re Ainyahita en Ron Natascha, Wouter, Vygo Ronald Adelheid en Henk Charlotte, Olivier Valerie Yvette, Bart Roderik en Els Ymke Maud Hidde Odoward en Pascale Alwyn Lars Ilse Ina de Nooijer Eveline Satink Correspondentieadres: Noordsingel 64 4333 AB Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. -ggn De liefde is het grootste wat er leeft onder de mensen, maar zij bestaat uit ontelbaar veel kleine dingen. Toon Hermans Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en over- oma echtgenote van Geleijn Verlinde - in herinnering - Zij werd 87 jaar. EchtTonnie en Marion Verlinde-Neels Marinda en Martijn Arnaud Rutger Hoek Jan en Corrie Verlinde-van Hoorn Elly Verlinde - in herinnering - Stephanie - Ashley Mitchell - Mirte Zwolle Ada Verlinde en Eddy Leupens Martijn Temeuzen Jolanda Verlinde 25 februari 201 7 Correspondentieadres: uitvaartverzorging 'De Ridder' t.a.v. familie Verlinde Hughersluys 37, 4536 HMTerneuzen Vrijdag 3 maart is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen, waarna om 13.30 uur de dienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het uitvaartcentrum. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van De Buurtzorg' en afdelinig BI van 'ZorgSaam' ziekenhuis. Als je geest kalm en ontspannen is, dan is het zelfs mogelijk om de regen positief te ervaren, je te verwonderen over de wolken waaruit de regen zomaar tevoorschijn komt en te genieten van de geur of het verfrissende gevoel op je gezicht. Dat scheelt een hoop ergernis en dus energie. Je bent zo ook beter in staat om de dingen te accepteren zoals ze zijn. Het is dus mijn eigen geest, mijn eigen manier van denken, die de kwaliteit van mijn leven bepaalt. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is kalm ingeslapen en tot rust gekomen mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: Roermond: Schiedam: Terneuzen: Zaamslag: Arie Louis Laszlö en Gabriëlla René en Angelien Wouter en Annemée 24 februari 2017 Peter van Anrooylaan 150, 4536 CK Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 4 maart om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'de Molenhof' en van IC van ziekenhuis 'ZorgSaam' voor hun goede zorgen en begeleiding. Degene die ik liefheb ga ik verlaten, om die ik liefhad te ontmoeten... Heden overleed zacht en kalm mijn lieve zus, onze tante en nichtje Zij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Terneuzen: Maria Cortvriendt-de Vos Terneuzen: Lizet de Vos en kinderen Axel: Anita en Freddy Lammens en kinderen Groede: Ingrid en Erik Arends en kind Sluiskil: Ludwig en Ine Cortvriendt en kinderen Terneuzen: Werner en Inge Cortvriendt en kinderen IJzendijke: Wilfried Cortvriendt 26 februari 2017 Sterredreef 16, Clinge Correspondentieadres: Wilhelminastraat 18, 4554 BM Westdorpe U kunt afscheid nemen van Yvonne in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 2 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 4 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wij zijn het personeel van "de Paardenmarkt" en "Sterredreef 14-16" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Nog lang niet klaar met leven en geven liet zijn lichaam hem in de steek. Na een kort ziekbed is onze lieve (eigen)wijze pa, opa en oudopa heengegaan. Rotterdam, 24-2-1928 Terneuzen, 26-2-2017 Het afscheid is op donderdag 2 maart om 13.30 uur in de aula van uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Geraakt zijn wij door het trieste bericht dat de zoon van onze collega Willeke Woittiez, bij een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Onze gedachten gaan uit naar Willeke, Edo, Wessel en familie en wensen hen veel sterkte toe. Mede namens alle collega's, vrijwilligers en cliënten, Raad van Bestuur Warmande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 75