Oscaruitreiking eindigt in totale chaos T effeweg.nl 21 Belangrijkste categorieën BUSREIZEN 2017 VERTREK GARANTIE! Geheel volgens verwachting 'won' de musical La La Land het beeldje voor beste film. Na ruim twee minu ten geuite blijdschap van de filmmakers sloeg ineens de paniek toe. Acteurs Warren Beatty en Faye Dunaway, die de prijs uitreikten, hadden per onge luk de verkeerde envelop in handen. De felbegeerde prijs was niet bestemd voor La La Land, maar voor Moonlight. Beatty verklaarde ter plekke dat hij in de war was, omdat in de enveloppe de tekst 'Beste actrice: Emma Stone in La La Land' geschreven stond. Even voor dit hele fiasco won Emma Stone die bewuste Oscar. Zij vertelde backstage dat ze zelf haar kaartje voor 'beste actrice' had gehouden. Er was dus een kopie in omloop. Excuses Accountantskantoor Pricewaterhouse- Coopers heeft inmiddels excuses aange boden voor het verstrekken van de ver keerde envelop. „We zijn bezig met on derzoeken hoe dit heeft kunnen gebeu ren en hebben spijt. We waarderen de aangename wijze waarop de genomi neerden met de situatie zijn omgegaan.' Gedoodverfde winnaar De schok in de zaal was groot, ook omdat de Oscarkansen voor het kleine arthouse drama Moonlight, over een donkere ho moseksuele jongen, vooraf zeer klein werden geacht. La La Land stond al weken te boek als de gedoodverfde winnaar. De verrassende 'Beste film' sleepte nog twee andere prijzen in de wacht, die voor script en voor mannelijke bijrol (acteur Mahershala Ali). La La Land scoorde in to taal zes Oscars, waaronder die voor de be ste regisseur (Damien Chazelle). De enveloppenwissel was overigens niet de enige blunder van de avond. In de traditionele In Memoriamvideo, een eer betoon aan overleden prominente perso nen uit de filmindustrie, verscheen een foto van de Australische producente Jan Chapman. „Ik was er kapot van", aldus de allesbehalve overleden Chapman op de website van filmtijdschrift Variety. „Ik ben springlevend en nog altijd werk zaam." APPLICATIES 1 FORSER WINNAARS Nu al véél ÜSiÉ www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 GEEN verplichte aanbetaling! Opstoppen bij u in de buurt! dinsdag 28 februari 2017 I Consternatie op het podium, wie heeft er nou gewonnen? fotogetty images „Haar eerste keer bij „Ik ben hier niet echt de Oscars en Moon- weg van. De brede light-acthce Janelle bovenkant maakt Monae grijpt meteen Scarlett Johansson haar moment. Met de forser dan ze daad applicaties en het bor werkelijk is. Maar: duurwerk op de jurk het is ook weer niet gebeurt er heel veel, een enorme mode maar ze kan het heb misser." ben." Beste Film: Moonlight Beste Animatiefilm: Zootopia Beste Niet-Engelstalige Film: The Salesman (Iran) Beste Regisseur: Damien Chazelle (La La Land) Beste Acteur: Casey Affleck Manchester by the Sea) m Beste Actrice: Emma Stone (La La Land) parade En de Oscar gaat naar La La Land...of wacht, Moonlightt De afgelopen Oscar uitreiking gaat de geschiedenisboek jes in als die met de meest bizarre ont knoping ooit. Gudo Tienhooven va. €299,- T', Voordeel tot IZ --L.2 wel €30, .-.U -- - JL 7 HBiittÉK' i VERTREKGARANTIE Stedentrip Kopenhagen L daagse busreis Diverse vertrekdata Canterbury en Kent 5 daagse busreis Beierse Woud - All-inclusive 8 daagse busreis Toscane, Pisa, Florence en Elba 11 daagse busreis Portugal en Spanje 22 daagse busreis «j uoutj jc uuoicio u uaayac uuoicio i i uaayoc uusi cis z. z_ uaayoc uuoicio Vertrek o.a.: 17 apr, 1 mei, 19 jun Vertrek o.a.: 12 mei, 30 jun, 21 okt Vertrek o.a.: 26 mei, 23 jun, L aug Vertrek o.a.: 27 mrt, 29 mei, 28 aug Alle fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23