üyarJsdsf) 14 FAMILIEBERICHTEN Anthonie Olree Anton Olree Pieter Gerrit Eckhardt Piet Eckhardt O fïlensen inq.nl Zeer geschrokken en diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze collega Amber van Meijeren Wij wensen haar familie, vrienden en directe collega's veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers van Jumbo Supermarkten B.V. Veghel, 21 februari 2017 Amber van Meijeren 18 jaar Nooit meer je stem Nooit meer je lach Nooit meer samen werken Niets is meer hetzelfde in ons leven Maar alle herinneringen aan jou zijn gebleven Rust zacht lieve blonde Amber Namens al je collega's van Jumbo Terneuzen Schuttershof Vandaag ontvingen wij het verdrietige nieuws dat Amber van Meijeren op 20 februari jl. door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Amber is slechts 18 jaar geworden. Wij wensen haar familie, vrienden en allen die haar dierbaar waren heel veel sterkte met dit grote verlies. Namens Sharon Hoondert en Fritz Bosteels en alle medewerkers van Juvent. Ruud Stevens Raad van Bestuur Onwezenlijk Oneerlijk Niet te begrijpen Door een tragisch ongeval zijn wij verloren Amber van Meijeren Zij volgde bij ons de opleiding tot verkoper detailhandel. Amber was met haar inzet en ambitie een voorbeeld voor haar klasgenoten. Ze was een stimulans voor de anderen. We wensen haar ouders, pleegouders, familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het dragen van zo'n verschrikkelijk groot verlies. Namens studenten, personeel en College van Bestuur van Scalda Eric Kerckhaert, directeur - Beautiful star in heaven - Amber Altijd vrolijk, lief, betrouwbaar en met een heel mooie lach. We zullen je nooit vergeten en je blijft voor altijd in ons hart. We gaan je heel erg missen! Dominique, Erika, Joël, Kevin, Manon, Maurice, Patrick, René, Romy, Rowena, Priscilla, Sergio Klasgenoten/vrienden uit de klas Verkoper Scalda Terneuzen N a een heel lang en veelbewogen leven overleed onze schoonzuster Lien Louwerse- Bolle weduwe van Willem Louwerse Wij gedenken haar in liefde en dankbaarheid voor wie ze was in onze familie. Zusters en broers Janse, Neel, Janna, Tan, Jasper, Cathrien, Mina, Gideon Cocky, Annie, Riet, Joost 20 februari 2017 Voor altijd op een speciale plaats in ons hart. Na een moeizame laatste levensfase hebben wij met heel veel verdriet afscheid genomen van mijn lieve man, zorgzame vader en trotse opa ■Anton 7 april 1937 f21 februari 2017 Corrie Olree - de Feiter Ingrid en Nico Overbeeke Amber en Elwin Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers van Allévo zorgcentrum "Cornelia" afd. "Schelphoek" voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Zierikzee, 21 februari 2017 Krepelstraat 31 4301 AL Zierikzee De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 25 februari om 12:00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaande hiervan is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Met veel verdriet, maar fijne herinneringen nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom Anton Olree To en Piet Houmes-Olree Hans en Carin Caroline en Daaf en kinderen Ria Simmers - van de Klooster Anja en Paul Silvia en Coos Verdrietig, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan wie hij voor ons is geweest, delen wij u mee dat, na een periode van ziek zijn, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Lid in de Orde van Oranje Nassau. Terneuzen M. Eckhardt - van den Dorpel Amsterdam Johan en Mala Jeroen en Mayke Aafke Westkapelle Cor en Katja Mirella en Marnix Maud Maaike en Ewoud Carolien en Wouter Terneuzen David en Christien Harriët Alice Dave Marcel 21 februari 2017 Kerkepad 80 4532 ZA Terneuzen Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 27 februari om 10.15 uur in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Bethlehemkerk. Geen bloemen Pieter Gerrit Eckhardt Helaas moeten wij afscheid nemen van ons gewaardeerd bestuurslid In 1974 grondlegger van de Reuniecommissie 5-3 R.I. Zijn inzet voor de commissie zal ons steeds bijblijven De veteranen van 5-3 RI wensen de familie veel sterkte toe. Voorzitter J.A. Blanker Met verdriet, maar ook vervuld met mooie herinneringen hebben wij na jarenlange vriendschap afscheid moeten nemen van Zierikzee, 21 februari 2017 Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Patricia van Velsen leerling van V.S.O. De Argo Wij wensen de familie, vrienden en bekenden veel sterkte toe. Leerlingen, medewerkers en bestuur van V.S.O. De Argo in Terneuzen kijk ook op donderdag 23 februari 2017 Heden is overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Maatje Eckhardt - van de Dorpel op de leeftijd van 89 jaar. Corrie Verhelst - Eckhardt Janny de Groote - Eckhardt Leuntje en Adri de Braai - Eckhardt Gerrit en Jopie Eckhardt - van Dixhoorn Neven en nichten Terneuzen, 21 februari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63