J? üyarJailsfi 14 FAMILIEBERICHTEN A Tineke Regina Roctus-Wisniewski Lieve Oma, Opoe Roctus, Pieternella Maria (Nell) Adriaanse Willem jan van Wijck V O fïlensen inq.nl Anita van den Berg-van Winden Frans Roctus Gerda Titia Werksman kijk ook op woensdag 22 februari 2017 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anita van den Berg Mama van Damian en Alisha, leerling en oud-leerling van onze school. Wij wensen Damian, Alisha, Peter en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Kinderen, team, activiteitencommissie en medezeggenschapsraad basisschool De Wereldboom Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van mevrouw moeder van onze leerling Alisha HV3 Dit droevige bericht heeft ons allen diep getroffen. Wij zullen Alisha de komende tijd op school extra steunen en begeleiden. Wij wensen Alisha, Damian, de heer Van den Berg, verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Raad van Toezicht, management, personeel, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van Stedelijke scholengemeenschap De Rede Terneuzen De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij, zijn in een ander weten. Bij God mogen zij wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij, zijn in het licht, zijn vrij. Hanna Lam Op maandag 20 februari ging rustig en kalm van ons heen onze lieve Martina Cornelia Wieland - van der Straaten weduwe van Willem Adrianus Wieland Terneuzen, 26 mei 1924 Terneuzen, 20 februari 2017 Uit aller naam: Marjo Volkers - van der Wal Correspondentieadres: Anlosediep 5, 8032 NH Zwolle Wij nemen afscheid van Tineke op zaterdag 25 februari om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging gegeven door de medewerkers van Bachten Dieke en Maxima. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je ivas en ook niet wat je zei. Vandaag is onze lieve ma overleden. Wij vonden het fijn en zijn blij haar in de laatste dagen te hebben mogen begeleiden. weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Marja en Hermy Fons en Angèle Roos enJo Richard Gerard Annette en Henk Yvonne en Roger Mario en Vivian Kleinkinderen Achterkleinkinderen 20 februari 2017 Tasdijk 18,4587 LB Kloosterzande U kunt afscheid nemen van ma op vrijdag 24 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur in familiekamer 1 van Coöperatie DÉLA aan het Blaauwe Hofke 90 te Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 februari om 10.30 uur in de parochiekerk Ter Duinen H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats Ter Duinen. Na het afscheid op de begraafplaats bent u van harte uitgenodigd voor een samenzijn met de familie in "In den D'Waes", Groenendijk 51 te Kloosterzande. Wat zullen wij jou missen. Je kleinkinderen: Danny Lydia, Jerry, Peterket, Ilse Dick, Marcia Jan, Robbie Jorien, Anouk Tom, Remco, Randy, Jordy, Zenzy Je achterkleinkinderen: Wouter, Kristien, Job, Yasmin, Annelieke, Fonske. Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste, liefhebbende en zorgzame mama, onvergetelijke oma en omama. Bijna twee jaar na het overlijden van haar innig geliefde Leunis is zij rustig ingeslapen en in Gods vrede met hem verenigd. Vlissingen, 25 maart 1921 Etten-Leur, 20 februari 201 7 weduwe van Leunis Louwerse Tilburg: Tineke Louwerse en Frank Vrins Etten-Leur: Sari en Chris Dekker-Louwerse Wassenaar: Els en Henk de Vries-Louwerse kinderen- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Elisabethpark 214872 BM Etten-Leur De gedenkdienst zal worden gehouden zaterdag 25 februari om 11.00 uur in uitvaartcentrum Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren aldaar. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij verzorgen zelf de bloemen. We zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg die mama heeft genoten in verpleeghuis Franciscushof, team Clarahof. "Ik ben de goede Herder" Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, is overleden mijn broer en zwager weduwnaar van in de leeftijd van 76 jaar Zaamslag: J.W. van Wijck en J. van Wijck - Schippers De medewerkers van Bachten Dieke willen wij langs deze weg bedanken voor alle goede zorgen. Terneuzen, 20 februari 2017 Correspondentieadres: Gerard van der Nissestraat 111, 4543 AH Zaamslag De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 25 februari om 11:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben ontvangen hopen wij op deze wijze te bereiken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 74