■ifi'J.B SaricMarj t 14 FAMILIEBERICHTEN Cathalina Louwerse - Bolle Hermanus Messemaker Dimphena Maria van Aert O fïlensen inq.nl Psalm 68 10 berijmd Na een lange lijdensweg is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Willem Louwerse sinds 19 juni 2013 eerder weduwe van Adriaan Maarsman sinds 13 januari 1946 in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Oost-Souburg Hans en Bep Exeter (GB)Adrie en Ute Pera (Portugal)Jan en Eleonore Klein- en achterkleinkinderen Wij danken het personeel van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging. 20 februari 2017 Zorgcentrum Simnia Correspondentieadres: J.P. Maarsman Diezestraat 63 4388 SH Oost-Souburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. vrijdag 24 februari om 10.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Voorafgaande aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 9.45 tot 10.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Bedroefd delen wij mee dat de Heere onze geliefde zuster, schoonzuster en tante uit dit leven weggenomen heeft Cathalina Louwerse-Bolle weduwe van Willem Louwerse eerder weduwe van Adriaan Maarsman in de leeftijd van 97 jaar. Goes, I. Bolle L. Bolle- de Waal Middelburg, D. Vogel-Bolle Neven en nichten Domburg, 20 februari 2017 Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar lach omdat ik er was... Lieve Herman, jij was het middelpunt in mijn leven. Rotterdam, 12 januari 1933 f Zierikzee, 15 februari 2017 Lea Messemaker-Joling Dorpsplein 18 4327 AG Serooskerke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Mijn bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Borrendamme, in het bijzonder woning 59, voor de goede zorgen. v_ "Ik ben een gelukkig mens..'.' Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is van ons heengegaan onze lieve, wijze moeder en oma Dien sinds 1982 weduwe van Wim Kortsmit in de leeftijd van 92 jaar. Jan en Hilde Eva 7 Thomas Riet en Tom Esther en Ian, Amy, Hannah, Lucy Mark en Coralijn, Timme, Sarah, Ties Inge Ruud en Isabelle Ad en Miriam Jeroen en Angelique, Julie, Sam, Cato Michiel en Jessica, Norah, Hanna Paul en Kim Rianne V en Charel Joost en Kelsey Theo Bert en Marja Evelien Marieke en Frank Suzanne Yvonne en Vito Janneke Nel en Nico Paulien en Henk, Emma, Bram Erik en Sharon, Nick, Boyd Kees en Willia Rob 20 februari 2017 Leliënlaan 44, Vlissingen Correspondentieadres Willem Klooslaan 9,4383 AS Vlissingen De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 25 februari om 11:00 uur in de R.K. Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 12:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620. Voorafgaand aan de dienst is er van 10:15 tot 10:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Ad van der Heijden Adrian us Antonius Maria Dag Ad Buurman Ad We hadden liever ander nieuws gehad Het ging zo goed, zoals we dachten Dit nieuws was niet wat wij verwachtten De ziekte, vastgesteld, had ons allemaal ontsteld Toch.de chemo en de eerste operatie ging goed, Dat gaf ons weer goede moed Nu.onverwachts heengegaan Dat heeft ons veel pijn gedaan We gaan hem missen Zijn karakter en zijn persoon Hij laat aan ons veel meer na dan hij weet Alle voorbeelden En dingen die hij voor ons deed Annie je leven staat nu op zijn kop Maar we laten jou weten Ad en jij worden door ons niet vergeten Gerard en Heieen Furster Geert Jan, William en Monica MarjonEllen kijk ook op woensdag 22 februari 2017 Ans t 'Altijd ruisen de golven, maar nu blijft jouw stem stil...' Ongeloof en verslagenheid Een levensgenieter is niet meer Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame en geliefde 16 februari 1946 119 februari 2017 Annie Castenmiller Tjeerd en Marieke Yolanda, Daan, Bart Ronald en Sandra, Edwin, Marijn Ma van der Heijden-de Caluwé Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 110 4335 PL Middelburg U kunt afscheid nemen van Ad op vrijdag 24 februari, van 14:30 tot 15:15 in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. We herdenken hem die dag om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. We waarderen uw steun deze dag maar de tijd erna is minstens zo belangrijk. Kom zoals je bent. Een liefdevolle groet Ria en Wim Paul, Anita en Lise Eefje Merijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 59