'fiRSiiWiürHrf] FAMILIEBERICHTEN 15 Magdalena Maria Geertruida Huisman-Luitwieler Herman Beun COLOFON Familieberichten Q fïlensen inq.nl Yvonne Slagter Yvonne Willem Behr Ria Stil Ssst. Fluister Stille ruimte Geen grens Geen tijd Stil Licht Warmte Voor Altijd Na een kort en hevig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Appingedam, 4 juli 1960 Rotterdam, 19 februari 2017 Dochter van Garmt Slagter f Anna Ottens f Kloetinge: Gea Slagter en Ton van Weele Zierikzee: Henk Slagter en Ninette Slagter - Julsing Zonnemaire: Esther Deist - Slagter en Niek Deïst Neven en nichten Correspondentieadres: Havenpark 6, 4301 CD Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 23 februari om 15.30 uur in de aula van het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de condoleanceruimte. Indien u geen persoonlijk rouwbericht heeft ontvangen, graag deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze lieve tante is er niet meer. Jeannette en Virgil Maud, Jules Lennert t Anne Nolan Arnoud en Annemarie Stach Ellen en Maarten Siem Joost Remco echtgenoot van Yvonne Bakker Ps 121 Haar leven was liefde en eenvoud Wij hebben de droeve plicht u te melden dat is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze zus, schoonzus, tante en vriendin in de ouderdom van 70 jaar. Tammo Jurjen Huisman Gerda t en Karei Mangnus-Luitwieler kinderen en kleinkinderen Derk en Koba t Huisman-Kuper kinderen en kleinkinderen Pie Tuik-Schipper Oostburg, 19 februari 2017 Correspondentieadres Zuidwal 27, 4501 BW Oostburg Op vrijdag 24 februari om 14.00 uur willen wij haar leven in grote dankbaarheid gedenken in de PKN-kerk aan de Molenberg te Oostburg. Na de dienst leggen we haar te ruste op de algemene begraafplaats. Na de plechtigheid komen we samen in het Kerkcentrum aan het Kerkplein. Condoleren voor de dienst van 13.15 tot 13.55 uur in voornoemde kerk. Dank aan allen die haar liefdevol hebben verzorgd. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen we denken, aan wat is geweest. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van weduwnaar van Maria Suzanna Fonteijne Aardenburg, t Terneuzen, 3 juli 1929 17 februari 2017 Oostburg: Herman Beun junior familie Beun familie Fonteijne Correspondentieadres: A.R Beun Reinaertstraat 14 4527 CB Aardenburg De dienst van afscheid is op vrijdag 24 februari om 14.00 uur in de Doopsgezinde kerk, Weststraat 37, 4527 BR Aardenburg. U bent in de gelegenheid om te condoleren na de dienst. Wij begeleiden Herman in besloten kring naar het crematorium. Een speciaal woord van dank aan woonzorgcentrum Coensdike te Aardenburg voor de goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Willy van Leeuwen en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 dinsdag 21 februari 2017 kijk ook op Het is onmogelijk om iemand te vergeten, die zoveel gaf om te herinneren. Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. Zijn is datgene wat het Zijn tot Zijnde maakt... Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze papa, schoonvader en trotse opa Amsterdam, Cadzand, 28 mei 1953 19 februari 2017 Yvonne Behr-Bakker Rebecca en Björn Daan, Noud, Tijn Gwendoline en William Nathan Correspondentieadres: Prinsestraat 38 4506 AH Cadzand De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 23 februari om 13.30 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen In liefdevolle herinnering 21-02-2014 21-02-2017 Niet meer tastbaar, maar wel voelbaar in de herinneringen die wij aan hem hebben. Annie Danielle Erwin Leontien Richard - RubenShania Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/famiiieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 79