Oyadsilsri JumBur/J Magdalena Maria Geertruida Huisman-Luitwieler 14 FAMILIEBERICHTEN O fïlensen inq.nl Ria Elisabeth Meerman-Stouthamer Lies Meerman-Stouthamer Lies Meerman-Stouthamer Yvonne Slagter Yvonne Hennie de Jager-Korteknie 1952 65 jaar getrouwd 2017 Dankbaar en blij zijn we met het Briljanten Huwelijksfeest van Joost en Sara. Dit hopen wij samen te vieren op dinsdag 28 februari a.s. in "Ons Dorpsleven", Poelvoordestraat 3 te 's-Gravenpolder. U bent van harte welkom tijdens de receptie tussen 16.30- 18.00 uur van Joost Otte en Sara Otte-Minnaard Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen Ps 121 Wij hebben de droeve plicht u te melden dat is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze zus, schoonzus, tante en vriendin in de ouderdom van 70 jaar. Tammo Jurjen Huisman Gerda t en Karei Mangnus-Luitwieler kinderen en kleinkinderen Derk en Koba t Huisman-Kuper kinderen en kleinkinderen Pie Tuik-Schipper Oostburg, 19 februari 2017 Correspondentieadres Zuidwal 27, 4501 BW Oostburg Op vrijdag 24 februari om 14.00 uur willen wij haar leven in grote dankbaarheid gedenken in de PKN-kerk aan de Molenberg te Oostburg. Na de dienst leggen we haar te ruste op de algemene begraafplaats. Na de plechtigheid komen we samen in het Kerkcentrum aan het Kerkplein. Condoleren voor de dienst van 13.15 tot 13.55 uur in voornoemde kerk. Dhr. CJ. Rijk Lies Jan Kwekkeboom Fluister Stille ruimte Geen grens Geen tijd Stil Licht Warmte Voor Altijd Na een kort en hevig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante Appingedam, 4 juli 1960 Rotterdam, 19 februari 2017 Dochter van Garmt Slagter f Anna Ottens f Kloetinge: Gea Slagter en Ton van Weele Zierikzee: Henk Slagter en Ninette Slagter - Julsing Zonnemaire: Esther Deist - Slagter en Niek Deïst Neven en nichten Correspondentieadres: Havenpark 6, 4301 CD Zierikzee De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 23 februari om 15.30 uur in de aula van het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condo leren in de condoleanceruimte. Indien u geen persoonlijk rouwbericht heeft ontvangen, graag deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze lieve tante is er niet meer. Jeannette en Virgil Maud, Jules Lennert t Anne Nolan Arnoud en Annemarie Stach Ellen en Maarten Siem Joost Remco Ms stemmen zwijgen, spreken cCe stenen... The sun ain't gonna shine anymore, (ike Before. kijk ook op dinsdag 21 februari 2017 S®®®®®®®® Haar leven was liefde en eenvoud Dank aan allen die haar liefdevol hebben verzorgd. We ontvingen het droevige bericht dat is overleden Oprichter van Bouwbedrijf RIJK en vader van onze werkgever. We wensen zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. Medewerkers Bouwbedrijf Rijk Heinkenszand Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die we van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan onze lieve mama en oma In de leeftijd van 76 jaar. Eugène en Barbra Eliza Claudia Quinty Presley Cas Margitta en Carlos Anniek 19 februari 2017 Correspondentieadres: Zaanstraat 13 4388 TA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 22 februari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 (achter deTorentijdweg) te Middelburg. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 februari om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met groot verdriet, maar ook vervuld met mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte toe met dit verlies. Riek en Frans Ina en Martin Leun en Blaas Tannie en Cor Rinus en Patty Jan en Michael Neven en nichten Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze schoonzus en tante Ary en Mieke Jan (in herinnering) en Jeanne Corry en Peter Annemarie (in herinnering) Neven en nichten Uit onze familiekring is ontslapen onze zwager echtgenoot van Adriana Tramper Uit aller naam: J. Goedbloed-Tramper P. van Boven-Tramper Stil Ssst Het is onmogelijk om iemand te vergeten, die zoveel gaf om te herinneren. Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte, rustig en kalm is ingeslapen mijn lieve, dappere vrouw en onze dierbare moeder 20 februari 1953 17 februari 2017 Jaap de Jager Stefan Erwin en Mirjam Veersemeerstraat 18, 4456 AZ Lewedorp Wij nemen in besloten kring afscheid van Hennie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 40