mm Stem en Win li <J) reiskatern.nl O K -V Exclusieve Lezersreizen Makarska Rivièra en Dubrovnik boldErman.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 02E Boedapest en omgeving 12-daagse busreis 2.0 - korting 3*«v| (0) De PZC is op zoek naar het beste uitje van Nederland. Als lezer kunt u uw dagje uit hiervoor nomineren. Alle soorten uitjes zijn welkom, ook dat ene park bij u in de buurt! Stem op het uitje dat volgens u de beste service biedt, het meest gastvrij is of gewoon het gezelligst is. Als dank maakt u kans op fantastische prijzen: Ga naar pzc.nl/uitje Vanaf 8 dagen 20,- korting 8-daagse busreis Vertrek: 10 april t/m 23 oktober 2017 7 overnachtingen in het 4-sterren Grand Hotel in Neum Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Boek met actiecode MAK20 De Makarska Rivièra is de kuststrook tussen Split en Dubrovnik. Deze Rivièra is een van de mooiste gedeeltes van de Adriatische kust met ontelbare zand- en kiezelstranden, pijnbomen, olijfbomen, wijnranken en vredige baaitjes. Het noordelijke 12 dagen Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 10 april €499,- Maandag 24 april €619,- Maandag 8 mei 649,- Maandag 5juni €669,- Maandag 3,17 juli €699,- Maandag 14 augustus €699,- Maandag 28 augustus €689,- Maandag 11 september €649,- Maandag 25 september €619,- Maandag 9 oktober 599,- Maandag 23 oktober €499,- deel ligt aan de voet van het Biokovo massief. Dit bergmassief heeft vreemd gevormde karstforma- ties met grotten en diepe kloven. Het beschermt de Rivièra tegen de koude winden uit het noorden, waardoor de zeewatertemperatuur al vroeg in het voorjaar aangenaam is, We verblijven tijdens deze rondreis in het kleine maar mondaine vissers plaatsje Neum, in het prima ****Grand Hotel. Neum is een ideaal uitgangspunt voor de mooie excursies die Bolderman met u gaat maken. Boek deze rond reis Makarska Rivièra en Dubrovnik bij Bolderman Excursiereizen! Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 2 overnachtingen in de omgeving van Zagreb 7 overnachtingen in het 4-sterren Grand Hotel in Neum Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangendiner Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met reisleider/ chauffeur Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland •Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 17 april €399,- Maandag 1,15 mei €429,- Maandag 12 juni €429,- Maandag 3 juli €429,- Maandag 14 augustus €429,- Maandag 4 september €429,- Maandag 2 oktober €399,- Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 5 overnachtingen in het 4-sterren Hotel Budapest Wifi gratis in het hotel Dagelijks goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Meer informatie en boeken: Ga voor Makarska naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1715 en voor Boedapest naar reiskatern.nl/pzc/B0L1716 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl *Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 26 februari 2017 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. ExcursiEreizen Fouten en prijswijzigingen voorbehouden. BESTE UITJE VAN NEDERLAND 3 JAAR LANG gratis ïi i A iiü'ij r« W ^QA0V00R2 personen Boek met actiecode B020 stroomt. Gecombineerd met de monumentale brug gen en de schitterende gebouwen maakt deze stad op iedereen een onuitwisbare indruk. Boedapest wordt niet voor niets 'de Parel van het Oosten' genoemd. Boedapest is een stad om te flaneren, een terrasje te pakken, te wandelen, te winkelen of gezellig uit te gaan. De Hongaarse hoofdstad is modieus, uitbundig en cultureel. In menig restaurant kunt u genieten van zigeunermuziek en voortreffelijke maaltijden. Geniet van de historische monumenten en bezienswaardig heden die u laten dromen over de rijke geschiedenis van Hongarije, U brengt tijdens deze reis ook een bezoek aan het pittoreske stadje Gödöllö, het buiten verblijf van Keizer Franz Joseph en Keizerin Elisabeth, beter bekend als Keizerin 'Sissi', Tevens brengen we een bezoek aan de Donauknie met de steden Esztergom, Visegrad en Szentendre. Eeuwenlang werd het land overspoeld door macht hebbers vanuit de gehele wereld. Sinds de Romeinen wisselden Hunnen en Turken elkaar af, werd het land opgeslokt door dubbelmonarchie met Oostenrijk en stond het jaren onder Sovjet invloed. Geen van de overheersers kreeg het voor elkaar om de Hongaren te onderwerpen. Hongarije was, toen het IJzeren Gordijn nog potdicht zat, al een buitenbeentje in het Oostblok. Boedapest, de hoofdstad van Hongarije, is de lichtstad van het oosten en wordt in tweeën gedeeld door de veel bezongen rivier de Donau, die tussen het hooggelegen Boeda en het vlakke Pest Vertrek: 17 april t/m 2 oktober 2017 5 overnachtingen in het 4-sterren Hotel Budapest, Wifi gratis in het hotel Dagelijks goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 28