Gênante momenten uit Boer zoekt Vrouw VERTREK 1 effeweg.nl 21 GARANTIE! stoot mee en wat gebeurde er daarna met hem? Hoe wist hij dat hij nooit meer terug zou komen? Wie waren die nette mannen aan de deur? Waarom zei haar moeder gehoorzaam dat haar man thuis was nadat er werd aangebeld? Omdat ze inmiddels al stiekem van hem wilde scheiden? En: zou zij Sonja - al vroeg in haar leven bestempeld tot rebelse meid - net zo braaf hebben gereageerd? Antwoorden bleven tot haar wan hoop uit en een keer moest ze daardoor zelfs een uitzending door Paul Witte- man laten overnemen omdat ze emotio neel niet tot presenteren in staat was. Haar speurtocht en ontmoetingen met bekenden van de familie leverden niets op. En hoe Barend tot voor kort ook vergeelde korrelige foto's uit allerlei kranten en privéarchieven afspeurde in de hoop op een glimp van haar vader, ze zag hem niet. Haar moeder bood ook geen soelaas. Met haar kwam ze, ook uit angst haar te kwetsen, nooit verder dan banale gespreksonderwer pen als draadjesvlees, de buren of an dere huis-tuin-en-keukenzaken. Of ze oogstte een standaardantwoord als: ach kind, dat is toch al veel te lang geleden, dat weet ik niet meer. De hierdoor gezaaide eeuwige twijfel en het on vermogen tot haar door te dringen - 'er is nota bene een prijs voor het beste gesprek naar mij ver noemd'- stuwden haar misschien wel op tot die vakvrouw die mag bogen op de status van talk- showkoningin van Nederland, valt uit Je ziet mij nooit meer terug te destilleren. Wederopbouw Barends memoires schetsen ook een prachtig beeld van ploeterend Nederland tijdens de wederopbouw en de beginjaren van de televisie, waarin ze aftrapte met een maandsalaris van 90 gulden bruto. Zo vroeg Publieke Omroepbaas Carel En kelaar Barend de schaar in haar haar te zetten 'omdat ze er anders zo hoerig uitzag'. Ze kwam tot een compromis: een opgestoken, nogal linkse coupe. Barend verhaalt over haar huwelijk en teleurstellende gang naar Israël met tv-man Ralph Inbar en over latere col lega's als Patrick Lodiers, die ze be wonderde om zijn prachtige Over mijn ^Te-uitzendingen. EO-collega's die met Ik mis je programma's maakten met nabestaanden van overledenen zet zij weg als smakeloos: onverteer baar. En over haar jarenlange heftige ver bale vete met Theo van Gogh, die haar constant op scheldbrieven trakteerde, schrijft zij: „Hij was ooit een mooie jongen met blonde krul len die zich tot een veel te dikke man at en dronk uit onvrede met zichzelf, dat is het aardigste wat ik over hem kan bedenken." Daarna noteert ze droog dat juist hij in één adem wordt genoemd met het grote goed van de vrije meningsuiting. Nu al véél a KiMgLl www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 GEEN verplichte aanbetaling! Opstappen bij u in de buurt! dinsdag 21 februari 2017 Je ziet «uj nooit meet terug In haar memoires verhaalt Barend van de zoektocht naar het lot van haar vader. Henrieke en Bert in de dansende theekopjes in Disneyland Parijs. Het wilde al weken niet vlotten tussen de twee in 2012 maar tegen beter weten in gingen ze toch op citytrip. Hadden ze beter niet kunnen doen. Want het beeld van zoveel wanhoop en onvermo gen in de rondtollende theekopjes in Disneyland Parijs is zo veelzeg gend. Ik vond het bijna zielig voor dat kopje. Boer Geert. Ik kan deze hele top 3 moeiteloos vullen met allerlei ac ties van voelende, ruikende, proe vende Geert die maar niet van de vrouwen kon afblijven. Het leverde hem zelfs een bepaalde bijnaam op. Ik kan echter niet naar hem kij ken zonder aan 'de hangende puntjes' te denken. Ja, natuurlijk had hij het over borsten, leuww. Zonder twijfel: Boer Marcel (de Limburgse aardappelboer die zo hopeloos verliefd was op Poolse Ksenia, maar haar niet kon krijgen, uit 2011) wipte tijdens de logeer- week in zijn iets te strakke boxer short - iets maar, hoor - de vrou wenslaapkamer binnen voor een nachtzoen. Als ik er aan terugdenk ga ik weer gillen. va. €139, VERTREKGARANTIE Stedentrip Londen 3/4/5 daagse busreis Diverse vertrekdata Eifel-ALL-INCLUSIVE 5 daagse busreis Vertrek o.a.: 10 apr, 8 mei, 20 nov Andorra en Barcelona 10 daagse busreis Vertrek o.a.: 29 apr, 1 5, 29 mei Zwitserse Alpen met bus en trein 8 daagse busreis Vertrek o.a.: 5 mei, 16 jun, 14 jul Rondreis Noordkaap 15 daagse busreis Vertrek o.a.: 1, 22 mei, 5, 19 j Alle fouten voorbehouden. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Kreeg u ook last van plaatsvervangende schaamte bij Boer Herman en zijn veel te eerlijke opmerking over Annes modellenfoto ('wat ze van je kunnen maken, ongelofelijk')? Het is lang niet het gênantste Boer zoekt Vrouw-fragment ooit, vindt tv-columnist Angela de Jong. Haar strikt persoonlijke top 3 op een rij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21