at 24 FAMILIEBERICHTEN üi/arJailen V Ada de Lange MMS 3a; teman [Densenlinq.nl Arend Jan Westendorp Jan Q fïlensen inq.nl Sep (O)MA(MA) Pieternella Maria Sarneel-Vergouwe - Nelly - Lena Dekker 1 Arend Jan Westendorp Jan Westendorp COLOFON Familieberichten kijk ook op maandag 20 februari 2017 Na een mooi leven is op de respectabele leeftijd van bijna 104 jaar overleden Elisabeth Maria Helena Stolte-Robert Amsterdam, 30 april 1913 - Terneuzen, 16 februari 2017 Weduwe sinds 1977 van J.H. -Dé- Stolte onze De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 23 februari om 2 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf half 2 gelegenheid om te condoleren in de kapel. Na afloop van de dienst bent u welkom in café restaurant 'Het Bonte Hert' om elkaar te ontmoeten en na te praten. Het Bonte Hert is gelegen aan de Grote Markt 12 in Hulst. Henriëtte Boomars-Stolte en Kees Boomars Mirabelle en Margriet, Marijn, Thije Frederike en Erik, Cobe Jaap Stolte en Ria Stolte-de Koek Charlotte en Filip, Lise-Marie, Victor-Louis Maurits en Marcus Hans Stolte en Anelise Stolte-Sogtoen Mieke Stolte en Jan Hoogeveen Arlo Jos Stolte en Marij Broekman Hans en Muriel, Marie, Saar Juul en Rob Rob Stolte en Els Stolte-Picavet Marije en Koen De laatste vier maanden van haar leven woonde ze in verpleeghuis Ter Schorre. We danken de medewerkers voor de liefdevolle en goede verpleging. Contactadres: Jaap Stolte, Vestdijkstraat 4, 4561 AG Hulst, 0114 - 314237 Na een kunstzinnig leven is rustig thuis overleden, onze moeder, schoonmoeder en oma sinds 1990 weduwe van Theo Sarneel Middelburg, 16-11-1929 t Terneuzen, 17-2-2017 Guus en Saskia Sarneel-Bruijn Job Loek Bettie en Jochem Josephine Sarneel t Michiel Vincent t Brigitte Cecile Sarneel Huub Egbert Correspondentieadres: Noorderhemweg 31 2371 EC Roelofsarendsveen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 23 februari om 11.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Ter neuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen, beschouw dan deze advertentie als uitnodiging. Met droefheid hebben wij kenisgenomen van het overlijden van onze oudste zuster weduwe van Jan Boon Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Familie Dekker Intens verdrietig, maar vol bewondering voor zijn moed en wilskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, papa en opa Zutphen, 08-06-1951 Terneuzen, 16-02-2017 Echtgenoot van Jane Westendorp - Rademaker Rieki Westendorp - Eskes, in dierbare herinnering Josien Westendorp en Bart-jan Metz Rikke Willeke Westendorp en Matthijs den Blanken John en Andrea Poortvliet Ellen en Dirk de Ruiter Kim en Mathieu Amy Richard Poortvliet Priscilla en Michael: Yamaila en Yailee Slickenburgschans 1-27 4501 LD Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 23 februari om 12.00 uur in de protestantsekerk, Dorpsplein 37, te Schoondijke. Na de plechtigheid vinden wij het fijn om samen met u herinneringen aan Jan op te halen, hiervoor bent u allen uitgenodigd in Het Klinket, Sasputsestraat 14, te Schoondijke. Hierna zullen wij in besloten kring Jan begeleiden naar het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Jan hield van bloemen. Intens verdrietig zijn we nu onze lieve broer, zwager en oom is overleden echtgenoot van Jane Westendorp - Rademaker. In dierbare herinnering: Rieki Westendorp - Eskes. Hij was pas 65 jaar oud. Harderwijk: Anneke Westendorp Nijland: Grada Lammersen - Westendorp Jan Lammersen Gorssel: Roelie Westendorp Almen: Herman Westendorp Janny Westendorp - Brinkman Neven en nichten Oostburg, 16 februari 2017 Collegiaal - betrouwbaar - vrolijk - serieus - geliefd. Tot ons verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Jan was vrijwel vanaf het ontstaan van Hydrauvision bij ons werkzaam. In zijn bijna 40-jarige loopbaan vervulde hij diverse technische functies. Ook na zijn pensionering bleef Jan aan ons bedrijf verbonden als praktijkbegeleider. Een functie waarin hij zijn technische kennis kon delen. Jan deed dit werk met veel plezier en tot ons grote genoegen. Zijn wens was om dit nog lange tijd voort te zetten. Helaas heeft dat niet zo mogen zijn. Wij verliezen in Jan een alom gewaardeerde collega en hadden hem graag nog in ons midden gehouden. Zijn vrouw Jane en allen die Jan dierbaar waren wensen wij alle sterkte met dit verlies. Onze gedachten en ons medeleven gaan naar hen uit. Directie en medewerkers Hydrauvision Schoondijke Schoondijke, 18 februari 2017 De liefde vergaat nimmer meer. Onvoltooid verleden tijd. Met alles wat nog komen zou in gedachten, nemen wij - met haar en elkaar verbonden - afscheid van onze onvergetelijke moeder, oma en vriendin weduwe van Anton de Lange Naarden, 28 juni 1930 Rotterdam, 16 februari 2017 Teun en Christel Anneke en Ron Anton en Annemiek Margo en Mattias Iris en Zanne Op donderdag 23 februari wordt Ada in kleine kring begraven. Diezelfde dag om 13:00 uur nemen we afscheid van haar in de Koorkerk in de Abdij van Middelburg. Correspondentieadres: Fam. Korevaar - de Lange Graafseweg 255-C 5213 AJ Den Bosch annekedelange@live.nl O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio - Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone volg ons op V3 li Twitter Facebook E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 59