Thea Everaers Nel Visser - Bakker Pieternella Johanna Visser - Bakker Louras Almekinders Christiaan Weststrate Jan Kwekkeboom kijkookop fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 23 Na een periode van afnemende krachten is door de Heer van ons weggenomen onze oudste broer, zwager en oom Jan Kwekkeboom We wensen tante Jaan, de klein-)kinderen veel sterkte toe. Anna Kwekkeboom (in herinnering) Piet Kwekkeboom (in herinnering) Leintje van Waarde-Kwekkeboom Henk van Waarde (in herinnering) Tiny de Buck-Kwekkeboom (in herinnering) David de Buck Maarten Kwekkeboom Leny Kwekkeboom-Marcusse neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Thea heeft binnen onze stichting het project Gevelgedichten in Middelburg met enthousiasme vorm gegeven. Stichting Kunst- en Cultuurroute Middelburg Het bestuur, deelnemers en vrijwilligers Francis van der Gaag-But Het afscheid is definitief. Maar de herinneringen onuitwisbaar. Van ons is heengegaan onze zeer geliefde vriendin Appie en Tonnie van den Hoek Kinderen en kleinkinderen Adrie en Jannie Lievense Kinderen en kleinkinderen We wensen Jelle en familie kracht toe om dit verlies te dragen. Brouwershaven, 17 februari 2017 Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame en onvergetelijke vrouw, moeder en trotse oma 14 juni 1946 f 17 februari 2017 Jelle Visser Arjan en Ar ja Mick Isabel Jeffry en Renate Thomas Evi Pim Onze welgemeende dank gaat uit naar Dr. Speelman, voor de medische zorg, het verplegend personeel van Allévo, alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice "Kaaskenshuis" voor de goede en liefdevolle verzorging die jullie aan Nel hebben gegeven. Zierikzee, Hospice "Kaaskenshuis". Correspondentieadres: Zuiddijkstraat 38 4318 BE Brouwershaven De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag21 februari om 14.30 uur in het Crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij geven u kennis dat wij, na een voor hem moeizame levensavond, afscheid hebben moeten nemen van onze vader, opa en overopa Sinds 3 januari 2001 weduwnaar van Leuntje Mersie *15 oktober 1920 - f 17februari 2017 Heinkenszand: Annie Mol-Almekinders Piet Mol Zierikzee: Wilma Almekinders Rinus Boogert Klein-en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Poelwijck', afd. Boogstraat 88 voor de goede verzorging. Correspondentieadres Roofvogelstraat 44, 4451 CS Heinkenszand. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 23 febmari om 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verder van de wereld weg, elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe, elke dag een treetje. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat na een werkzaam leven is overleden onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en opa Chris sinds 7 juni 2001 weduwnaar van Jakomina Weststrate-Dijl in de hoge leeftijd van 96 jaar. Waarde: Ina Weststrate Kruiningen: Catrien en John van Hulst-Weststrate Woensdrecht: Sandra en Pieter Sarah, Chris Kruiningen: Bas en Liesbeth 18 februari 2017 Raadhuisstraat 26 4414 AJ Waarde Onze vader en opa is thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 21 februari van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst, geleid door ds. S. Dierx, zal donder dag 23 februari om 13.30 uur gehouden worden in de Hervormde Kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in dorpshuis MeerWaarde, Mauritsstraat 4-6 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kenisgenomen van het overlijden van onze oudste zuster Lena Dekker weduwe van Jan Boon Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Familie Dekker maandag 20 februari 2017 Ik zal me t vreugd in 't huis des Heren gaan. Psalm 116 vers 11 Wij zijn verdrietig omdat mijn geliefde man, onze lieve en zorgzame pa, opa en overopa is overleden. Dankbaar zijn we voor alle mooie en fijne herinneringen. Nieuw- en Sint Joosland, 28-08-1922 Goes, 17-02-2017 Goes: A. Kwekkeboom-Tramper 's-H.Hendrikskinderen: Jan en Jantina Kwekkeboom Kapelle: Jos en Annemarie Kwekkeboom Marjolein en Timo, Ben, Ron Peter en Michaela, Robin, Fleur Laurens en Natasja, Tess Aagtekerke: Anneke en Leo Francke Barbara en Remco Leoniek en Ronald Jolanda en Jacques, Youri Goes: Ineke en Jos van Houte Mirjam en Kenny, Teun, Suus Annelies Josselien en Joost Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in 'St. Maarten in de Groe' te Goes heeft ontvangen. Correspondentieadres: Beukenstraat 190 app. 3003, 4462 CB Goes De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 23 februari om 13.30 uur in de 'Vredeskerk', Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. Voorafgaand is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Ons bereikte het bericht dat plotseling is overleden De scoutinggroepen Scheldezwervers en Golfbrekers wensen Chris en zijn familie veel sterkte toe voor de komende periode. Namens beide besturen en alle leiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 51