Overleden 14 FAMILIEBERICHTEN Adriana Frederika van Dun-Kok Pieter Ham Pieter Johannes Ham Renévan Schagen Maarten Moens O fïlensen 1nq.nl zo krachtig zo kwetsbaar ...zo dierbaar verdrietig laten we je gaan... de mooie herinneringen blijven bestaan We hebben het heel fijn gehad met je -Jeanne- weduwe van Frans van Dun Den Helder, 27 april 1936 f Vlissingen, 14 februari 2017 Elise en Andre Eva en Rens Dave en Michelle Mirjam en Peter Sanne en Peter Tessa Ken Ann We waren heel blij met de zorg van dokter Van Gent, het BIT-team en de nachtzorg. Correspondentieadres: Strandwal 5,4386 HE Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 21 februari om 12.30 uur in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis willen we graag het glas heffen op het leven van Jeanne in Strandpaviljoen Boka Bizarro Beach, Nollenhoofd 5 te Vlissingen. f£ Lianne Brik Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve zus Marina Cornelia Hoek-Koopman In de leeftijd van 90 jaar. Huizen: Johan en Janny Koopman-Zijlstra Zierikzee: jan en Dineke Koopman-van der Bijl Psalm 102: 12 en 13 (onberijmd) Bedroefd geven wij u kennis dat, door de Heere, na een kortstondig ziek zijn, uit ons midden is weg genomen, onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader sinds 6 januari 2011 weduwnaar van Lourina Peene in de leeftijd van 93 jaar. Arnemuiden: Adriana Walhout - Moens Adri Walhout (in dierbare herinnering) Lonneke en Jos Angeline, Pieter, Damian, Jeffry Martin en Lydia Rachel, Judith, Joas, Esther, Benjamin Jan en Nella Paul en Nelleke Nieuw- en Sint Joosland: Jan Moens Wilma Moens - Karens Gonnelies en Jarno Julian, Willemijn Mart-Jan Jean-Paul en Corneline Emma, Joas, Jurre Niels-Pieter Matthias Nieuw- en Sint Joosland: Paul Moens (in dierbare herinnering) Middelburg: Cees Moens Janneke Moens - Boerman Maarten en Anneke Daan, Anne-Ruth, Guido Lambert en Marjolein Lisanne, Aron, Jurgen Jan-Pieter en Christine Leah, Micha, Eva Samuël en Carine Loïs Maartje-Anne en Pieter Oosterzee: Piet Moens Wilma Moens - Pruim 14 februari 201 7 Molendijk 26 4339 AD Nieuw- en Sint Joosland Correspondentieadres: Molendijk 59 4339 AC Nieuw- en Sint Joosland Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 17 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. maandag 20 februari om 10.00 uur in de Zuiderkerk, Schout straat 1 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Nieuw- en Sint Joosland om 11.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condoleren in de Zuiderkerk. Geen bloemen Heden is overleden onze geliefde broer zwager en oom Jan Kik Goes: Adri Kik Lenie Kik-Jobse kinderen, klein- en achterkleinkinderen kijk ook op vrijdag 17 februari 2017 Ons bereikte het verdrietige bericht dat vader van onze klasgenoot en leerling Pavel is overleden. Wij wensen hem en de familie heel veel sterkte. In gedachten zijn wij bij jullie. Pavel, we zullen er voor je zijn. Klasgenoten H2a, mentor Sophie Miljoen Medewerkers, schoolleiding en bestuur CSW Van de Perre Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Jan, de kinderen en verdere familiebetrekkingen van harte sterkte toe. Fam. C. van Burg Fam. L.L. van Dixhoorn Fam. C. Mol Fam. L. de Wolf Yerseke, 15 februari 2017 Op 13-02-2017 is overleden Supporter en vader van Pavel Ham We wensen Pavel en zijn familie sterkte bij het verwerken van dit verlies en zullen er voor jou zijn Pavel. Joost, Joost, Jesper, Ralph, Merijn Tom, Niels, Noa, Romme, Thijs, Thijs, Quinten, Stijn, Sjakie, Willem, Peter Erik Zeelandia Middelburg JO 15 2 Verdrietig zijn we dat onverwacht is overleden onze bijzondere broer, zwager, neef en vriend We houden van je. 17 augustus 1957 14 februari 2017 Ineke Ton en Immeke Neven en nichten Vrienden en vriendinnen Je bent welkom om samen met ons afscheid te nemen van René op maandag 20 februari om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid om samen te zijn in de ontvangstruimte van dit crematorium. Correspondentieadres: J.P. van den Brandestraat 3, 4336 BC Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 40