'Crisis bij RTL Late Night, kijker zapt naar Eva Jinek' 2 dgn Thermae 2000 PxJL €59,50 'Ik moest alle vergeten' 'Meer dan een zangeres' 21 Z Exclusieve Lezersreis C Wat er deze week gebeurt op de redactie van RTL Late Night1. „Daar is het crisis, want als ze daar wis ten hoe het kwam dat ze zoveel kijkers verliezen, dan zouden ze het wel herstellen. Dat is 't 'm nou juist: ze doen niet anders dan ze altijd al deden", zegt televisieken ner Bert van der Veer. RTL Late Night bivakkeert in een diep dal. De kritiek neemt toe, de kijkcijfers dalen. Deze week dook de talkshow van Humberto Tan tweemaal onder het half miljoen belangstellenden. Woensdag werd een dieptepunt bereikt en ontbrak de talkshow zelfs in de top 25 van best bekeken televisiepro gramma's. „En dat doet pijn", weet Van der Veer. Het is geen verras sing: al wekenlang legt Late Night het af tegen Jinek (NPOi), die dinsdag met Patricia Paay in de uitzending zelfs 1,4 miljoen kij kers trok. „Dat was een geschenk uit de hemel. Humberto had met Patricia Paay ook een miljoen ge haald", countert Frits Barend. Maar ook in de spiegel te blijven kijken, benadrukt Beau van Erven Dorens. „Humberto heeft het af gelopen jaar een ongelooflijke prestatie verricht. Dat staat buiten kijf. Maar ik denk dat het met elk programma zo is, dat je op een ge geven moment de boel een beetje moet opschudden." Niets voor niets noemt Van Er ven Dorens ook de naam van Eva Jinek. En wie je ook spreekt om een oorzaak van de dip te analyse ren, de meeste televisiedeskundi gen stellen dat de concurrent op NPOi veel kijkers bij Late Night heeft weggehaald. „Klaarblijkelijk zijn mensen toe aan een ander soort energie", meent Wilfred Ge- nee, Tans collega bij RTL. „Na Pauw Witteman waren licht- en luchtigheid van Late Night dé trend. Nu heeft Eva de mix, van luchtigheid én diepgang." Hij vindt dat Late Night veel van hetzelfde is. „Bovendien is Late Night een soort promo-pro gramma voor RTL. Collega's ko men er hun programma aanprij zen. Het wordt erg ons-kent-ons." Late Night moet zich meer on derscheiden, stelt Van Erven Do rens. „Meer richting van enter tainment. De kant van Frans Bauer en Marco Borsato, de arties ten, de humor." Volgende week presenteert Ed Sheeran zijn nieuwe album exclusief bij Tan. Het eerste liveoptreden van Sheeran in Nederland. De misère bij Late Night zal nog even voortduren, denkt Van der Veer. „Eva is meer journalistiek en inhoudelijk dan Humberto. Met de verkiezingen komt Jeroen Pauw erbij. Dan gaan ze Hum berto moeiteloos verslaan." Vanaf Zo t/m do 59,50 p.p. Vr en za 70,50 p.p. Wellness in Zuid-Limburg f) reiskatern.nl vrijdag 17 februari 2017 De kijkcijfers dalen fors, kritiek neemt toe. RTL Late Night heeft het zwaar. De talkshow van Humberto Tan legt het al weken af tegen Jinek. Hoe nu verder? Dennis Jansen Hét wellness centrum van Nederland is gelegen in het mergelstadje Valkenburg aan de Geul met een prachtig uitzicht over het Limburgse heuvelland. Je overnacht in het 4* hotel en loopt in je badjas van je kamer naar de wellness. Thermae 2000 is één van de grootste wellness centra in Nederland met maar liefst 60.000m2 wellness oppervlakte met thermale binnen- en buitenbaden, sauna's, stoombaden, whirlpools en kuurprogramma's. De baden zijn gevuld met thermaal water uit eigen bron op een diepte van 381 meter in de Cauberg. De Cauberg is gelegen in Valkenburg aan de Geul en biedt een adembe nemend uitzicht tijdens uw wellness bezoek. Inbegrepen 1 keer een overnachting in het 4* hotel van Thermae 2000 Keuze uit inclusief of exclusief ontbijt 2 dagen toegang tot de faciliteiten van Thermae 2000 Incl. gebruik van badjas en hand doek Vrij gebruik van shampoo/shower gel en scrubzout Gratis gebruik van wifi Prijs exclusief ontbijt Prijs inclusief ontbijt Zo t/m do 77,- p.p. Vr en za 88,- p.p. Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschik baarheid, 20,- reserveringskosten en 3,75 p.p.p.n. gemeentelijke heffingen. Betaal pas bij aankomst! Meer informatie en boeken: Ga voor 2 dagen Thermae 2000 naar onze website reiskatern.nl/pzc/1702 of bel Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 pg) Naam: Thijs Pot Leeftijd: 19 jaar Woonplaats: Stadskanaal Opleiding: sociaal ago gisch werk, derde jaar mbo Muziekgenre: „Pop." Voorbeeld: „Bruno Mars, Michael Jackson, Ed Sheeran." Instagram: @thijspot Aantal volgers: 30.000 Snapchat: @thijspotje Coach: Guus Meeuwis Beste coachtip: „Ge nieten, rustig blijven. In het begin wilde ik te graag. Rustig blijven, diep ademhalen. Alle heisa vergeten. In de liveshows is dat wel ge komen. Toen ging ik los." Voice-single: Feel The Love Over The voice of Hol land: „De grootste ver andering is de aan dacht. Toen ik begon, had ik duizend volgers op Instagram, nu 30.000. Best raar, maar ook fantastisch. Het zijn vooral positieve, maar ook negatieve reacties. Van mensen die Dwight of Leon in de finale wil den. Daar moet je wel aan wennen, ja. Mijn grote droom is om te leven van de muziek. Eigen muiziek maken, die gedraaid wordt op de radio en dan internationaal. Mijn broer zit al in het we reldje, hij schrijft nummers. Mijn studie loopt nu wel een beetje gevaar. Ik moet nog een half jaartje, maar veel in halen." Favo riet: „Pleun of Vin- chenzo. Ik ben de un der dog, maar je weet nooit: Celta de Vigo kan ook een keer van Barcelona winnen." ene noot, maar ple zier hebben in het zingen." Voice-single: Not hing Over The voice of Holland. „Een super- avontuur. Ik heb enorm geleerd, ook om meer dan alleen een zangeres te zijn. Het is een liedje zin gen, maar ook perfor- men. Een verhaal ver tellen. Ik kan ook steeds meer mezelf zijn. Natuurlijk wil ik verder in de muziek. Optreden, albums op nemen. We willen eerst de hectiek van The Voice achter de rug hebben. Ik heb me ingeschreven bij de Rock Academie in Tilburg en hoop zo dat ik word aangeno men, maar als ik kan sen krijg in de muziek, wil ik die pakken." Favoriet: „Pleun is behoorlijk favoriet, maar ik denk dat Vinchenzo het wordt. Zo'n goeie per former en ik ben zo onder de indruk van zijn stem. Heel speci aal." ZEELAND1 gram: @isabel- provoost Aantal vol gers: 31.000 Snapchat: @isabelpro- voost Coach: Sanne Hans Beste coachtip: „Dat ik moet ge nieten, meer ont- genre: „Pop, Amy Wi ne- house, Etta James." Voor beeld: „Adele." Insta- Naam: Isabel Pro voost Leeftijd: 17 jaar Woonplaats: Middelburg Opleiding: Havo (afgerond), tus senjaar Muziek- spannen op het podium moet staan. Niet denken aan die Aankomsten t/m augustus 2 dagen gebruik v/d wellness Verblijf in een heuvelachtige omgeving Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21