COLOFON Familieberichten familieberichten üyarJadsri Roger René Van Den Bossche Jürgen Lindekeit - familieberichten - fT1ensgnlinq.nlFAMILIEBERICHTEN 15 Adri Antonissen Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Heden overleed zacht en kalm weduwnaar van C.A. van Hoorn t levenspartner van S.J. Deuninck t Knokke, 14 juli 1929 t Terneuzen, 14 februari 2017 Executeur Mr. J.L.M. Burlet Correspondentieadres: Schuttebochtlaan 34 4501 AB Oostburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze oprechte dank gaat uit naar het verzorgend personeel en vrijwilligers van verpleeghuis "Ter Schorre", met name van woning A27, voor alle goede zorgen. Ons bereikte het droevige nieuws dat is overleden Shurendi Poulina papa van onze leerlingen Shurenska en Chayenne. Wij wensen Shurenska, Chayenne en familie kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Leerlingen en leerkrachten van groep 5a en 4a Scholengroep Probaz, Schoolteam en alle geledingen van CBS De Oude Vaart Terneuzen Frangoise de Ridder 9 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van Neeltje de Ruijter-Scheele Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Fax 088-0139 990 Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN woensdag 15 februari 2017 Na een leven geleefd te hebben op jouw eigen wijze heb je afscheid genomen. Hij is 72 jaar geworden. Arsène f en Germaine Roegiest-Dossche Angèle t en Johan t de Rijcke-Roegiest Annie en Eddy van Dommelen-Roegiest Ria en Wilfried de Jaeger-Antonissen neven en nichten Philippine, 13 februari 2017 correspondentieadres: Hoofdweg Zuid 14 4574 RX Zuiddorpe Vrijdag 17 februari is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de familiekamer van uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 18 februari om 10.30 uur in de parochiekerk H. Heilige Maria Hemelvaart te Philippine, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren in de kerk. Aansluitend zal de crematie in alle stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar ieder die hem heeft bijgestaan met raad en daad. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos Verdrietig maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, trotse vader en opa echtgenoot van 18 mei 1937 12 februari 2017 F.E. Lindekeit-de Ridder Alain en Patricia Levi Chantal en Bas Stijn, Joep, Guus Thomas en Karin Lars C. de Ridder-Simons Gerard van der Nissestraat 15 4543 AD Zaamslag De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 78