üyarJsdsri Jeiie Elshout Jelle Elshout Jelle Elshout Jelle Elshout Jeiie 14 FAMILIEBERICHTEN ""0>" O IHensenlinq.nl Jelle Onze grote jongen en broer, een jong leven, maar te weinig tijd gegeven. Je was tekort op deze aarde, maar voor ons van onschatbare waarde. Onze kanjer, behulpzame, rustige, casanova allerliefste jongen wij houden van je voor altijd... YNWA r 26 november 1997 111 februari 2017 Richard Davy Nathan Roan Vera Priscilla en Jacco Pirn JP'ii* Vrije 12 4301JZ Zierikzee Vrijdag 17 februari nemen we om 16.00 uur afscheid van Jelle in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Daarna is er gelegenheid tot informeel samenzijn. Graag een witte of rode roos Kom zoals je bent Jelle, onze kanjer is niet meer. Onze eerste kleinzoon en neef is plotseling overleden. Wij denken aan jou terug als een fijne vent, altijd klaar staand voor iedereen en in het bijzonder voor jouw broertje Pim. Dank je wel dat wij van jou hebben mogen genieten, voor altijd in ons hart. -19 jaar - Je zal altijd voortleven in onze gedachten. Nelleke en Die Oostdam Misha en Matthijs Joy Zierikzee, 11 februari 2017 Zo lief Zo spontaan Zo zorgzaam Zo'n groot hart Ongelofelijk, maar waar. Plotseling moeten we afscheid nemen van onze lieve kleinzoon en neef Voor altijd in ons hart Goes, Bergen op Zoom, Kapelle, Wolphaartsdijk, Opa Marius en Oma Nel Rene en Bita, Chanelfa, Armin, Kiana en Ariana Patrick en Sandra, Meike en Jens Bianca en Lennard, Evan, Renco en Maud In de kracht van zijn jonge leven is onze neef plotseling na een noodlottig ongeval heengegaan. Wij wensen Richard, Priscilla, Jacco, Pim, Davy, Nathan, Roan en Vera en verdere familie veel sterkte met dit onverwachte verlies. Ad en Riet Theo en Jose Frits en Nel Peter en Lilian Paul en Miranda Hans en Yvonne Angela en Harry Neven en nichten Zierikzee, 11 februari 2017 Onwaarschijnlijk Onwerkelijk en zo Oneerlijk Veel te vroeg is door een noodlottig ongeval overleden Wat zullen wij je missen, als geweldige kleinzoon en als grote neef. Adrie en Agnes Mireille en Cor Luuk, Justin Zierikzee, 11 februari 2017 Lieve, lieve Stil... Verdrietig... Miranda Merel, Levi Johan Monique Femke, Niels en Stefan Daniël Sanne David, Lucas Zierikzee, 11 februari 2017 Veel te vroeg.Veel te jong. Lieve Jelle, in de bloei van je leven Wij wensen Priscilla, Jacco, Pim en verdere familie heel veel sterkte toe Martin - Jascha Patrick - Annette, Britt en Tessa Camiel - Simone, Kyle en Ryan Aby - Mirjam, Fleur en Jerre Remco - Liselore, Daniek en Quinty Richard - Cora Hanco - Tamara, Luca, Brett en Fenna Peter - Sandra, Tygo en Xavi Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Jelle Elshout oud-leerling en broer van onze leerling Pim Klink Wij wensen Pim, zijn ouders en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team St. Willibrordusschool, Zierikzee Met verbijstering en ongeloof hebben we het bericht ontvangen dat onze student Jelle Elshout op de leeftijd van 19 jaar is overleden als gevolg van een tragisch ongeval. Onze gedachten gaan uit naar zijn ouders, familieleden en vrienden. Wij leven intens mee met allen bij wie hij een speciale plaats innam. Namens studenten, medewerkers en directie Zoomvliet College Raad van Bestuur en Raad van Toezicht ROC West-Brabant Studenten klas KZ5L, Zoomvliet Hotelschool Arjan Kastelein, voorzitter Raad van Bestuur Petra Selten-Bos, directeur Zoomvliet College Hier zijn geen woorden voor.pas 19 jaar. Jelle oud-leerling van onze school is op 11 februari tijdens een verkeersongeval om het leven gekomen. Wij herinneren ons Jelle als een vrolijke, aardige en positief ingestelde knul. De leerlingen, ouders, medewerkers en directie van Pontes Pieter Zeeman zijn in gedachten bij zijn ouders, vriendin en familie. Wij zijn stil van het plotselinge overlijden van Jelle Elshout Zoon van Richard, voormalig MR-lid, broer van Nathan, Roan en Vera. Neef van Evan en Renco. We leven mee met alle familie, naasten en vrienden en wensen hen veel kracht en liefde toe om dit verlies een plaats te geven. Leerlingen, ouders, leerkrachten MR en AC van Het Samenspel Wolphaartsdijk College van Bestuur Alpha Scholengroep Geschokt, vol ongeloof en verdriet. Onze oud-collega en maatje, Jelle Elshout Is plotseling overleden. "Dit leven gaat voorbij Er is zo weinig tijd dus leef want jij bent vrij De hemel is een sterretje rijker André Flazes We zullen je missen Jelle Team Hotel Bom en Tavenu woensdag 15 februari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 67