9 €50 €90 i» WAT MAG'T KOSTEN? Wekelijks speurt de redactie op sites als Marktplaats en eBay naar buitenkansjes en vreemdsoortige hebbedingen. Deze week: een foto van filmster Johnny Depp. Frank Hockx (58) uit Roosendaal kocht die zes jaar geleden in San Francisco. k denk dat er in Nederland niet I nog een exemplaar te vinden is m van deze gesigneerde foto", vertelt Frank Hockx. Hij kocht de foto van Johnny Depp, inclusief echt heidscertificaat, bij de winkel Anti quities of California in San Fransisco. Dat is een zaak met gesigneerde me morabilia van bekende artiesten. Hockx was op rondreis door Ame rika met zijn vrouw en hun drie dochters toen ze op de winkel stuit ten. Hij liet er zijn oog vallen op een gitaar van Van Halen. „Er hing een flink prijskaartje aan, dus daar moest ik goed over nadenken. Mijn vrouw zei dat ik hem mocht kopen, maar dan was het wel alvast mijn verjaar dagscadeau", zegt Frank. Tijdens het nadenken over die aan koop liep de familie door de rest van de winkel. Zijn dochter was toenter tijd een groot fan van de Pirates of the Caribbean-films waarin Johnny Depp de hoofdrol speelt als Jack Sparrow. Op de foto is hij als Jack Sparrow te zien, dus het was een mooi souvenir voor zijn dochter. Verstoffen Inmiddels is ze 23 jaar en de foto ont groeid. „Hij heeft lang op haar kamer gehangen, maar ligt nu eigenlijk maar te verstoffen", vertelt de Roos endaler. „Zoiets ontgroei je natuur lijk naarmate je ouder wordt. De films vindt ze nog wel leuk en de Zo'n foto ontgroei je natuurlijk. Maar de films van Depp vindt ze nog wel leuk dvd's heeft ze nog steeds, maar de foto is voor haar niet meer zo belang rijk als toen. Ik vind liever een fan die er gekker op is dan dat wij nu zijn." Hoeveel geld Hockx wil hebben voor dit bijzondere exemplaar, weet hij niet precies. „Ik wil er wel een re delijk bedrag voor; een echte fan heeft dat er waarschijnlijk wel voor over. Op de achterkant zit een sticker met 295 dollar; dat bedrag heb ik er niet voor betaald en dat verwacht ik er ook niet voor te krijgen. „Ik denk dat ik hem in Amerika veel makkelijker zou kunnen verko pen. Daar lijken mensen vaker fana tiek fan te zijn van acteurs en arties ten." De foto is zo'n 21 bij 26 centime ter en zat al die jaren veilig in een be- schermhoes, samen met het echt heidscertificaat. Zijn geliefde gesigneerde gitaar hangt overigens nog steeds in de woonkamer. „Die doe ik pas weg als ik er een enorm bod voor krijg." woensdag 15 februari 2017 De dochter van Frank Hockx is uitgeke ken op deze foto. FOTO JAN STADS Object Gesig neerde foto van Johnny Depp met echtheids certificaat Verkoper Frank Hockx uit Roosen daal Prijs Bieden Gezien op Markt plaats Bruiloften en partijen, zak- en kleedgeld, goede doelen. Wat hebben we ervoor over? Deze week: carnavalsavondje Lanzo van Dongen (19), Kruiningen: „Sinds drie jaar ben ik een fanatieke car navalsvierder. Dat begint bij een vriend thuis met spel letjes en wat indrinken. Daarna gaan we met een clubje naar Til burg. Gemid deld jaag ik er per avond 80 tot 90 euro doorheen. Meestal maak ik vooraf een schatting en neem precies genoeg mee. Is dat op, dan ga ik naar huis. Eén keer was ik 150 euro kwijt. Iets te veel wat mij betreft." Angela van Dijken (51), Kapelle: „Ik weet niet of ik de geschikte persoon ben voor deze ru briek. De kans is 50 procent dat ik thuisblijf met carnaval. Af en toe ga ik naar een op tocht kijken of even de gezel ligheid opsnui ven. Meer dan een paar drankjes be stel ik niet, dus geef ik nooit meer dan 15 euro uit. Ik denk dat car naval in je genen moet zitten; dat je als kind al be smet raakt met het virus." Uitgekeken op Johnny Depp Sandra Moerland Sander Rijk (20), Hoede- kenskerke: „Als ik ga, dan ga ik naar Kwaden- damme. Ik ben niet ie mand die al weken uitkijkt naar het feest, integendeel. Als ik hoor dat vrienden car naval gaan vie ren, besluit ik pas op het laatste mo ment of ik meega. Is het maar een kort avondje, dan kost het een tientje. Is het erg gezellig, kan het oplo pen tot 100 euro. Ik denk dat ik gemid deld 50 euro op een avond kwijt ben." Telefoonkaart met Johnny Depp en Marlon Brando. Verkoper uit Oosterhout, Marktplaats, bieden. Een gesigneerde foto van Johnny Depp. Verkoper uit Breda, Markt plaats, bieden. 35 artikelen over Johnny Depp. Verkoper uit Etten-Leur, Markt plaats, bieden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 52