rO Ir 5 Kleingeld Voeding Meer info ophef etiket DE UITSLAG opvallende tegenstelling kwamen we tegen bij de Wiko Ufeel. Dat scherm heeft een hoge contrastwaarde, waar door de kleuren van het scherm spat ten. Helaas kan de helderheid echter niet zo hoog worden ingesteld, waar door in de zon maar lastig van het scherm kunt lezen. De Honor 5C kun je wel goed aflezen en heeft een iets scherper scherm dan de rest, al is dat in de praktijk geen wereld van ver schil. Al gebruik je je smartphone alleen maar om af en toe een whatsappje te versturen, dan is er nog steeds één ding van belang en dat is de accu duur. Alle telefoons in dit rijtje gaan wel een dag mee bij licht gebruik, maar er zijn misschien ook dagen dat je je mobiel meer gebruikt. Uit de diverse accu tests die we draaiden, blijkt dat de Honor5C en de Wileyfox Swift 2 de langste adem heb ben. De Wiko Ufeel gaf de pijp het snelst aan Maarten. Vlotheid Niemand houdt van wachten, dus we hebben de software niet alleen op functionaliteit getest, maar ook op vlotheid. Hoewel de Honor sC de be ste prestaties noteerden in onze benchmarks, bleek de software voor vertragingen te zorgen bij het toestel. Om die reden wint de Wileyfox Swift 2 het van de rest wat vlotheid betreft. We hebben al vaker gezien dat er pareltjes zitten tussen de goedkopere telefoons Het toestel presteert goed in de tests, maar ook in de hand. Hoewel de Honor 5C en de Wiko Ufeel op diverse punten even goed of zelfs beter presteren als de Swift 2, wint de Wileyfox Swift 2 alsnog. Beide andere toestellen hebben namelijk ook zwaarwegende nadelen. Bij de Honor sC is de grootste het gebrek aan een vingerafdrukscanner en bij de Ufeel is dat de matige accuduur. De Swift 2 komt als een prima allrounder voor de dag met uitschieters naar bo ven en wint dan ook de titel van be ste budgetsmartphone. APP Virtueel winkelen Notaris Akte voor mixgezinnen Maatjesharing Veel fabrikanten ver melden op pakjes en zakjes de voedings waarde na bereiding. De Consumentenbond vindt dat er minimaal de voedingswaarde per 100 gram 'onbereid product' op moet staan, zodat consumenten weten wat ze kopen. woensdag 15 februari 2017 iu duizend euro is het doorsnee vermogen van een Nederlands huishouden, inclusief overwaarde op het huis. Vijf smartphones uit de goedkopere categorie komen op de pijnbank van het Tweakers-testpanel. Ze scoren allemaal voldoende. 1. Wileyfox Swift 2 185 PlUS: Stevige metalen be huizing met USB-c Vlot in gebruik Instelbare software Quick Charge 3.0 Rede lijke ca mera Min: Geen lader meegele verd 2. Wiko Ufeel 180 PlUS: 3GB geheugen Hoge contrast- waarde scherm Fijne behuizing Redelijke camera Min: Onge wenste software Scherm soms slecht zichtbaar Matige accuduur 3. Honor 5C 187,08 PlUS: Prima camera Goed afgesteld full hd-scherm Goede prestaties Prima accuduur Min: Geen vinger afdrukscanner Matige behuizing Software aan de trage kant Oude beveili- gingspatch 4. Meizu M5 168 PlUS: Strak ontwerp Redelijke camera Over het algeheel redelijke prestaties Min: Behuizing niet stevig Software is nogal wennen •Af stelling scherm niet kleur echt 5. Alcatel Shine Lite 175,92 PlUS: Luxe behuizing Overzichtelijke software Min: Slechte camera Matige accuduur Matige prestaties Geen dual- sim Gif Ot 44 —Chris Broesder Voor de uitgebreide budget-smart- phonetest surft u naar Tweakers.net. Virtueel winkelen is in aantocht. Via de app Amikasa bol.com duiken stoelen, banken of tafels van de web shop op ware grootte op. Dankzij augmented reality plaats je het waar je wilt. In sommige gevallen kun je er ook nog virtueel omheen lopen. Geld, huisregels, op voeding en andere ge voeligheden die in sa mengestelde gezinnen spelen: bij Netwerk No tarissen kunnen 'mixge zinnen' afspraken daar over vastleggen in een notarieel 'gezinscon tract'. Volgens directeur Lucienne van der Geld is daar behoefte aan. „Het voorkomt onno dige spanningen."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48