m Adi is gaan slapen Adi de Jager Adi de Jager-Burger Adi de Jager - Burger Bas Willem Kasteleijn Willem Kasteleijn kijkookop fHens9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Willem Danker van Dullemen Wim c Wim van Dullemen Wim van Dullemen Bedroefd om zijn overlijden, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn moedige man, mijn bijzondere broer, zwager en onze oom Kolonel der Koninklijke Luchtmacht b.d. Adjudant i.b.d. van Hare Majesteit Koningin Beatrix Drager van het Erekruis in de Huisorde van Oranje Officier in de Orde van Oranje-Nassau met de zwaarden en meerdere, ook buitenlandse onderscheidingen. 24 mei 1926 Middelburg 13 februari 2017 E.M. Kasteleijn - de Broekert A. Kasteleijn W. Kasteleijn - Seymour en verdere familie De Dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op zaterdag 18 februari om 12.30 uur in De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op begraafplaats Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. correspondentieadres: Belfort 49 4336 JK Middelburg Verdrietig vernamen we het bericht van overlijden van onze (ex] buurman We wensen de familie en nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Rob Riphagen en Renée Roodzant Nel en Han van Doorn Ina en Han Vermaat Ria en Ton Visser Corrie en Robert Jacobs Yolanda en Joop de Feijter Manon Riphagen en Luciën Hermans Voor ons is toch nog onverwachts overleden onze goede vriend Piet Rentmeester Hij heeft veel voor ons betekend. Patrick, Anja, Stefan en Antwan Yerseke, 11 februari 2017 woensdag 15 februari 2017 De kracht van het leven is te kunnen blijven genieten van een mooie herinnering Plotseling uit ons leven gegrepen, begin ook jij aan de laatste reis. Graag hadden we je nog veel langer dichtbij ons gehouden. Zo sterk, met een positieve kijk op het leven, een ware inspiratiebron. Liefde is, samen met z'n viertjes. Wat zullen we je ontzettend missen mijn lieve vader, schoonvader en onze opa Goes, t Middelburg, 03 mei 1947 13 februari 2017 Joyce en Leroy de Priester Mica en Mats Catolien van Dullemen Mireille van Dullemen Prins Johan Frisostraat 7 4332 VB Middelburg De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op vrijdag 17 februari om 13.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Wim te nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Wim hield van rode rozen Een lege plek Een groot gemis Een mooie herinnering Is alles wat er nog is We zijn erg geschrokken van het bericht dat plotseling is overleden Wij wensen Joyce, Leroy, Mica en Mats veel sterkte met dit grote verlies. Leo, Maria en Desiree de Priester Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Wij wensen Joyce, Leroy, kinderen en familie veel sterkte toe. Swift 3 Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een bijzondere vrouw Wij denken aan Adi als een fijne collega, steun en toeverlaat. Bas, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers bas+mar de jager BV Met intens verdriet in het hart hebben wij -zo kort na het overlijden van onze geliefde schoonzus Matty- nu afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante echtgenote van Bas de Jager Rinus en Martha - in liefdevolle herinnering Jolande - in liefdevolle herinnering en Henk Arie - in liefdevolle herinnering en Joop Adrie en Lenie Sonja - in liefdevolle herinnering Ko en Nel Mar en Matty - in liefdevolle herinnering Rita en Gerrit - in liefdevolle herinnering Neven en nichten \Ne wensen Bas, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Tot ons groot verdriet is overleden onze oudste zus en schoonzus Kapellen(B) Suzan Hoogstrate - Burger Jan Hoogstrate Kapelle Marijke Herselman - Burger Dave Herselman Schore Gommert Burger Heieen Burger - de Schipper Kapelle Henny Witte - Burger Jan Witte Kinderen en kleinkinderen Wij wensen Bas en kinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Marijke Merel Henri en Rebecca Christiaan en Oliwia Tobias Famke Nienke Baske en Libor Paco Selena We hebben haar samen weggebracht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41