Hl 0) M Dank voor draagmoeder II •n 20 M 1 VINCENT LUISTERT RADIO Langzaam begon het besef door te dringen dat ik ging verdrinken. Art gewond bij Wie is de Mol? Het blijft toch altijd een Jan van Veen- dag, Valentijn. Candlelight, ken je dat nog? Die donkerbruine stem met die snik, die strijkers van Mantovani die Green- sleaves spelen? Het wordt nog steeds uitge zonden, op 100% NL, zondagavond tussen 10 en 12. André van Duin heeft het een keer mees terlijk geparodieerd in de Dik Voormekaars- how. De Groot had goedkope druipkaarsen gekocht bij de HEMA, die vlekken op de ge dichten achterlieten. Ik herinner me ook Zet Een Kaars Voor Je Raam Vannacht van Rob de Nijs. Hij kwam het live zingen in de Dik Voormekaarshow, de hele tent vloog tijdens het nummer in de fik. Dat is Valentijn. Slecht gerijmel, soft ge zwijmel. Nee, dan Stenders, ik denk eigen lijk wel de beste deejay van Radio 2. Hij maakt altijd radio uit de losse pols. Hij heeft al honderden, duizenden uren radio ge maakt, dat hoor je. Het zit in zijn vingertop pen. Pats, hoe nauwkeurig hij timet, de mu ziek start, of stopt, als hij het zat is. Hij speelt altijd, dat is precies wat een deejay moet doen. Ik hoor in Stenders nog steeds de lol van het radio maken dat hij in de jaren 8o deed op illegale zenders. Nu is hij legaal, het Agentschap Telecom zal hem niet uit de lucht halen, maar ik hoor nog de piraat. Hij is dwarsig en vrolijk tegelijk. De Platenbo- nanza, elke middag tussen 2 en 4 op Radio 2 is op zijn lijf geschreven. Hij is namelijk niet echt van de gewone, dagelijkse muziek. Die draait hij wel, want dat moet nou eenmaal, maar dan geeft hij er soms wel een lekkere harde mening over. Luisteraars mogen in de Platenbonanza ver zoekjes indienen, maar het liefst platen die ze al jaren niet meer gehoord hebben en dan ook nog het liefst met goede verhalen. Giste ren belde Nicole. Haar vriend had ter ere van Valentijn met een gasbrander een hart in een paneel gebrand. Zo! Over romantiek ge sproken. Ze vroeg Air voor hem aan, met All I Need, een prachtig nummer. Zo gaat het de hele Bonanza door. Zelfs kloteplaten kan ik verdragen, dankzij Sten ders en sidekick Caroline. Of nee, ze is geen sidekick, ze is er gewoon, als zichzelf. Quote van de dag Zoon Tina de Bruin Prijs voor Watson Met mooie woorden en een foto van hun samen heeft So phie de Buisonjé de draagmoe der die haar dochtertje ter we reld bracht, bedankt op Insta- gram. 'Geen woorden zouden ooit kunnen beschrijven hoe ik me voel over wat je voor ons hebt gedaan en het meest dier bare geschenk dat je ons hebt gegeven', schrijft Sophie. 'Je gaf ons nieuw leven. Van ons zelf. Daar zullen we je eeuwig dankbaar voor zijn.' De vrouw beviel ruim week geleden van Céla Lynn. Sophie kreeg talloze hartverwarmen de reacties op social media. Zanger Xander de Buisonjé en Sophie kozen voor een draagmoeder in Amerika, om dat de artsen Sophie hadden ontraden nog eens zwanger te worden. In 2013 werd een tu mor uit haar buikholte verwij derd. Het gezin verblijft nog in Amerika, waar Céla 'nog niet doorslaapt, maar het wel fan tastisch doet'. Art Rooijakkers maakte giste ren op Instagram bekend dat hij gewond is geraakt tijdens Wie is De Mol1 Hij liep de snee in zijn hoofd op na 'een stom ongelukje'. Het zag er even naar uit dat zijn hoofd ge deeltelijk kaalge schoren moest worden, wat een pro bleempje opleverde voor de opnames. Maar uiteindelijk hoefde het toch niet. Art is zijn zelfspot niet verloren: 'Ok, het is geen haaienbeet zoals bij Freek Vonk'. Stenders Reageren? vincent@persgroep.nl woensdag 15 februari 2017 PC SHOW Acteurskoppel Vincent Croiset (44) en Tina de Bruin (41) zijn de trotse ouders van een zoontje. Hij heet Teddy. Moeder en zoon maken het goed. Het is hun eerste kind. Vin cent heeft al drie zoons met Tjitske Rei- dinga. r FILM Tijdschrift Elle heeft Emma Watson uitge roepen tot vrouw van het jaar. Ze kreeg de prijs voor haar carrière en inzet voor vrou wenrecht. De 26-jarige Harry Potteractrice is ambassadeur van de Ver enigde Naties. Hans Kazan dacht 34 jaar geleden op Tenerife dat zijn laatste uur geslagen had, schrijft hij op zijn blog. 3 ■u Sophie (rechts) en de draagmoeder, fotoinstagram

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20