'Als zijn innerlijk verrot blijkt, heb je er niks aan' 'Op m'n 30ste 3 kinderen, en er samen voor zorgen' 8 Zoe de Wolf (16) Oost-Souburg 3 mavo status: single „Mijn laatste vriendje kwam ik te gen tijdens het uitgaan. Ik kende hem via via al een halfjaar, maar pas toen we samen wat afspraken, is het wat geworden." „Een terrasje en daarna de bioscoop. Maar ik vind het ook leuk om thuis, ik woon bij mijn moeder, gezellig te koken. Ik hoef niet per se ergens heen. En bovendien vind ik het be langrijk dat hij mijn moeder snel ontmoet. Het zegt iets over hem als hij haar niet wil leren kennen." „Ik vind het belangrijker dat hij mij het gevoel geeft dat hij aan mij denkt. Dat hij ineens voor de deur zou staan, zou ik schattig vinden. Maakt mij niet uit of hij met lege handen komt." VALENTIJNSDAG 14 FEBRUARI Kimberly van 't Veld (16) Wezep 4 havo status: heeft anderhalf jaar een relatie met Michael. „Ik heb 1,5 jaar een relatie met Mi chael. Ik kwam hem tegen op de camping in Epe waar ik met een vriendengroepje was. We spraken af en zo is het begonnen." „Ik vind het gezellig om uit eten te gaan, om te wokken ofzo. Maar de bioscoop is ook leuk. We moeten dan wel opletten: hij houdt van horror, ik van waarge- beurd. We zagen pas Allied van Ma rion Cotillard en Brad Pitt en die vonden we allebei mooi." „Ik vind het niet be langrijk om wat te krijgen, hecht geen waarde aan bloemen ofzo. Ik vind het vooral gezellig om iets samen te doen. Hem verrassen: dat ik hem mee uit neem als hij denkt dat we thuis simpel aardappels gaan eten." „Ik hoop nog steeds met Michael te zijn en dan sowieso samen te wo nen. Misschien zijn we wel ge trouwd en hebben we kinderen. Het liefst zou ik er drie krijgen op jonge leeftijd, anders ben je zo'n oude moeder. De zorg moeten we delen, want ik wil graag dierenarts worden." „Dat hij er onverzorgd uitziet. Zijn haren niet heeft gedaan en vieze kleren draagt. Maar Michael ziet er altijd leuk uit, hij draagt veel Jack Jones, hoewel merken mij eigenlijk niets kunnen schelen." „Je kunt de eerste keer denken: leuke jongen. Maar wat mij betreft niet verliefd zijn. Daarvoor moet je elkaar eerst beter leren kennen. En het liefst zo persoonlijk mogelijk: ik praat liever een half uur in het echt dan de godgansedag op WhatsApp te zitten." „Dat is privé, daar praat ik niet over." Zijn ze alleen maar van de self ies en het scoren? Of geloven jongeren nog in afspraakjes en je best doen voor elkaar? Voor Valentijnsdag vroegen we vier meiden naar romantiek, jongens wilden niet over dit onderwerp praten. „Ik hoop dat ik getrouwd ben en twee kinderen heb. Ik wil een jonge moeder zijn, daardoor krijg je een hechtere band met je kinderen. Maar ik wil ook mijn eigen geld blij ven verdienen." „Als hij uit zijn mond stinkt. Ik zou het ook niet leuk vinden wanneer hij kleiner zou zijn dan ik of er niet verzorgd bijloopt. Slobberbroeken en vet haar, niet aantrekkelijk." „Ja, soms denk ik echt wow als ik een jongen zie. Maar als zijn inner lijk verrot blijkt, heb je er niks aan. Dat weet ik ook wel." „Nou zeker niet gelijk na het eerste afspraakje. Als hij mij het gevoel geeft dat hij daarop uit is, ben ik er ook direct klaar mee. Ik begin er so wieso niet aan tijdens de eerste drie afspraakjes. Daarna wil ik rustig kij ken hoe het loopt en hoeveel we om elkaar geven." dinsdag 14 februari 2017 Wie was je laatste liefde en hoe heb je hem ontmoet? Hoe ziet je ideale afspraakje eruit? Wil je verrast worden met cadeautjes? Wie was je laatste liefde en hoe heb je hem ontmoet? Hoe ziet je ideale afspraakje eruit? Wil je verrast wor den met cadeaus Hoe hoop je dat je liefdesleven eruit ziet op je 30ste? Wat is de grootste afknapper tij dens een date? Geloof je in liefde op het eerste gezicht? Hoe snel is er sprake van seks? Hoe hoop je dat je liefdesleven eruit ziet op je 30ste? Annemart van Rhee Wat is de grootste afknapper tij dens een date? Geloof je in liefde op het eerste gezicht? Hoe snel is er sprake van seks?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 8