J f J? FAMILIEBERICHTEN 15 Cornelia Frederika Kloet-Slager Cornelia Frederika Kloet-Slager Cornelia Jannetje Slabbekoorn - Minnaard "N "N V Z5 "X O fïlensen inq.nl Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Pieter Willem Luikenaar Wolphaartsdijk 9-10-1940 Bergum 11-2-2017 Lies Luikenaar (in herinnering) Jannie Luikenaar Wim en Frida Luikenaar- Welleman Matty van Gemerden- Luikenaar (in herinnering) Peter van Gemerden (achter) neven en (achter) nichten Bedroefd nemen wij afscheid van onze neef Piet Luikenaar Tante Mattie en ome Jo in liefdevolle herinnering Jaap in liefde\>olle herinnering, Anne en Willem Liesbeth en Weida Ankie en Jan Els en de kinderen Wim, Jolanda, kinderen en kleinkind Jaap, Joke en kinderen Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie weduwe van Willem Pieter Kloet f 1 januari 1977 Burgh, t Middelburg, 17 juni 1924 12 februari 2017 Steef en Sjaan Slager-van Strien Jan en Joke Cora en Jos Jan en Erica Marianne en Hans achterneven en achternichten Correspondentieadres: Weeldeweg 21 4328 NA Burgh-Haamstede Vrijdag 17 februari zal de afscheidsdienst gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lage- zoom 6 te Burgh-Haamstede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onverwacht is in alle rust van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie in de leeftijd van 92 jaar. Steef en Sjaan Slager-van Strien Jan en Joke Jessica, Stijn "Zij was onze stille kracht." Na een zorgzaam en liefdevol leven is rustig en kalm van ons heengegaan onze moeder, oma en overgrootmoeder Maria Vleugel - Houtekamer sinds 3 oktober 2015 weduwe van Jan Vleugel In de leeftijd van 86 jaar. Arnemuiden: Wemeldinge: Tom Thijs en Kim, Tess Max en Kirsten Luc Ko Jordan en Annelies Donna en Frank Wemeldinge: Cees en Wilma Tim Esmee Heinkenszand: Hannie en Jaap Anne Serge Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Cederhof voor hun liefdevolle verzorging. 12 februari 2017 Correspondentieadres: Noordelijke Achterweg 27, 4424 EC Wemeldinge De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 16 februari om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de Maartenskerk. 'Veilig in Jezus armen Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten houden, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma - Corrie - weduwe van Jan Slabbekoorn in de leeftijd van 93 jaar. Halsteren: Henk en Carina Slabbekoorn - Roels Yerseke: Rinus en Ria Slabbekoorn - Wisse Yerseke: Jos Slabbekoorn Yerseke: Eddy en Jeannet Slabbekoorn - van Stel Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 13 febmari 2017 Azalealaan 3a, 4401 GR Yerseke De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 16 febmari om 10.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk, Kerkplein 5 te Yerseke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenlaan te Yerseke. Na de begrafenis is er in Hervormd Kerkelijk centrum 'de Haven', Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. m David van Sparrentak David van Sparrentak David van Sparrentak dinsdag 14 februari 2017 kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij mij en anderen gegeven heeft, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve, zeer zorgzame vader weduwnaar van Jacoba Aarnoutse (overleden op 27 juni 2015) Koudekerke 6 februari 1927 Middelburg 12 februari 2017 Koudekerke: Krijn en Janis van Sparrentak geboren 24 juli 1952 overleden 25 juli 1952 Middelburg: Anja van Sparrentak Correspondentieadres: Vlissingse Molenstraat 14 4335 GG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 februari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De herdenkingsdienst (waarvoor u hartelijk wordt uitgenodigd), geleid door pastor W. van Goch, zal worden gehouden op zaterdag 18 februari 2017 om 10.30 uur in de Michaëlskerk op het Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Koudekerke aan de Biggekerksestraat. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Piet van Sparrentak (in herinnering) Catrien van Sparrentak-Geschiere Joop van Sparrentak Catrien van Sparrentak-Huijbregtse Anneke de Kam-van Sparrentak Klaas de Kam Neven en nichten Eerder moesten we in onze familiekring afscheid nemen van: Matty en Jos, Adrie, Krijn, Piet, Coba. februari 2017 weergekeerd naar zijn Schepper Bedroefd, maar met veel goede herinneringen aan zijn vriendschap, nemen wij afscheid van onze altijd zeer betrokken zwager en oom, gehuwd met Jacoba Aarnoutse t 2015 C. de Kroo-Aarnoutse t C. de Kroo t M. Vos-Aarnoutse D. Vos t A. Verhage-Aarnoutse P. Verhage J.J. Aarnoutse t J. Aarnoutse-de Buck Al zijn neven en nichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69