t 1 ^^ütlflkbeiuigirig t O Petrus Laurentius Rentmeester COLOFON Familieberichten Wat was jij sterk en arbeidzaam Wat heb je voor ons allen klaargestaan Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven Flink wil je nu dat ook wij zullen zijn maar afscheid van jou nemen doet ons zo'n pijn. Met intens verdriet geven wij kennis, dat na een leven vol liefde en toewijding, uit ons midden is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Augustinus Petrus Prudent Tas Guust echtgenoot van Irma Prudentia Delnad 5 februari 1939 t 10 februari 2017 Aardenburg: Irma Tas-Delnad Oostburg: René en Petra Tas - de Milliano Roderick en Jesminne Pauline Liselotte en Sam Cochrane(Canada): Paul en Sarah Tas - Larivee Simone, Flannah, Thomas Aardenburg: Carlos en Veerle Tas - Decuypere Birger en Margot Amber Gaaiperswei 129 4527 F1D Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 16 februari 2017 om 10.30 u in de R.K. kerk Heilige Maria Flemelvaart te Aardenburg, waarna begrafenis op R.K. begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Guust bij uitvaartverzorging 'De Nachtzon', Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, elke dag van 14.00 u tot 18.30 u. Alleen schriftelijke condoleance Flebt u geen kennisgeving ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Maria van Hooije en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@persgroep.nl www.familieberichtenonline.nl OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN - Blijde berichten - Moegestreden, is voor ons plotseling van ons heen gegaan mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 78 jaar. Janny Rentmeester-Schipper Corine en Douglas Mike Kim Tanja en Stefan Nadine en Rik Bart Jill Rut us 'li* Peter en Adriënne Olaf Ylva Bente 11 februari 2017 Moerplein 81 4401 HZ Yerseke Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 februari van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal donderdag 16 februari om 13.00 uur gehouden worden in de RK kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Na de dienst is er van 14.30 tot 16.30 uur gelegenheid tot samenzijn in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn vriendin, onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Rafaël Martens levensgezel van Gerard van Rumste Het deed ons goed dat zij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank voor alle goede zorgen van het team Thuiszorg en aan DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Fam. van Hooije Fam. Martens Fam. van Rumste Koewacht, februari 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61