ÜTdt latlsn V 22 FAMILIEBERICHTEN Jan Francies Broeckaert Z" Mattheüs Cornelissen Catharina Johanna van Ginkel-Stoops Toos Q fïlensen inq.nl Frans Adriana van Kaam Wat verbindt namelijk het tijdelijke met de eeuwigheid, wat anders dan de liefde? Om die reden gaat ze aan alles vooraf en blijft ze wanneer alles voorbij is. Soren Kierkegaard Met veel verdriet en vervuld van dankbaarheid voor wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, bijzondere vader, schoonvader en opa Petrus Josephus de Rooij weduwnaar van Louisa Mathilda de Schepper Stoppeldijkveer, 30-10-1925 t Hulst, 10-2-2017 Breda Tilly de Rooij en Rob Lenoir Arnhem Geert de Rooij en Hans Dernoed Vogelwaarde Frans de Rooij en Ingrid Lambert Manon Den Haag Marie Jeanne de Rooij en Gerrit Schreurs Amsterdam Vincent de Rooij en Koko Barenbrug Tess Tobias Amsterdam Pieter de Rooij Correspondentieadres Bossestraat 109 4581 BC Vogelwaarde De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 17 februari om 13.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Donderdag 16 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen in uitvaart centrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Schriftelijke condoleance Onze dank gaat uit naar de verzorgers die pa de laatste jaren van zijn leven liefdevol hebben bijgestaan Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Jozina Meertens Josephus Augustinus Cammaert Jo Het doet ons verdriet dat is overleden Jo Cammaert Jo was 57 jaar spelend lid van onze Fanfare, en 25 jaar bestuurslid. Als vrijwilliger was hij een steunpilaar binnen onze vereniging en Vrienden St. Jan. Sinds 2008 was Jo erelid van Fanfare Sint Jan. We wensen Marja en familie heel veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Leden, bestuur en dirigent van de R.K. Fanfare Sint Jan. kijk ook op maartdag 13 februari 2017 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Breskens: Jeanne Kortgene: Jack en Georgette Francoise Breskens: Frank en Brigit Michel, Carmen 10 februari 2017 Boulevard 17/301, Breskens Correspondentieadres: Spuikom 24, 4484 AZ Kortgene U kunt afscheid nemen van Frans bij verpleeghuis de Stelle, Veerhoeklaan 7 te Oostburg, op woensdag 15 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 februari om 13.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren van de familie. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis de Stelle voor de liefdevolle verzorging. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben gelieve deze als dusdanig te beschouwen. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze betrokken, hulpvaardige en vindingrijke vader, schoonvader en onze trotse opa echtgenoot van Zaamslag, 12 november 1932 Zaamslag, 10 februari 2017 Zaamslag: Jozien Sommelsdijk: Bram en Conny Matthis Nadine en Denny Thijmen Zierikzee: Anja en Gerard Warut Eun Ji Harnösand: Jose en Sjoerd Nils Een speciaal woord van dank aan huisarts drs. M.R.M. Penne en Team Buurtzorg Omzaamsiag voor de liefdevolle verzorging. Veerstraat 20, 4543 BG Zaamslag De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 16 februari om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Plein 2 te Zaamslag. Na de dienst begeleiden we hem naar het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarin de aula de uitvaartdienst zal worden afgesloten. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium om elkaar te ontmoeten. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een bewogen leven is na een kort ziekbed overleden onze markante moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma weduwe van Gijsbertus van Ginkel Breda 25 april 1931 Vlissingen 10 februari 2017 Doortje en Kees Niels Sebastiaan en Daniela Kathelijn Loïs Luca Willem en Vera Yvonne en Leen Robert Léon William en Michaël Correspondentieadres: Grootmede 12 4337 AD Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 14 februari om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend isergelegenheid defamiliete condoleren in de koffiekamer. Rust zacht lieve ma. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man echtgenoot van Maria Josephina Frans Aper Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. St. Jansteen: Maria Cammaert-Aper familie Cammaert familie Aper 9 februari 2017 Brouwerijstraat 16, 4564 EG St Jansteen U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 15 februari van 18.30 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 februari om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de naaste familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'de Korenmarkt' voor de goede en liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60