Maria Cornelia Hillebrand - van Tiggelen Jacoba Jansen - Wagenaar Koos Baukje Kingma Jan Francies Broeckaert Catharina Vermue - Geus 'nrta O fïlensen nl FAMILIEBERICHTEN 23 Wég uit ons leven, Maar nooit meer uit ons hart Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, laten wij u weten dat rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma - Catrien - 1 juni 1932 - t 7 februari 2017 Heinkenszand: L. Vermue Heinkenszand: Jan en Monique Pascal Cecile en Danny Wij willen Huisartsenpraktijk "De Drieweg" bedanken voor de goede begeleiding en team van thuiszorg SVRZ hartelijk danken voor de goede verzorging. Naussau Odijkstraat 26 4451 AT Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst heeft in besloten kring plaatsgevonden. Catrien Vermue - Geus Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Marie Sinds 1986 weduwe van Cornells Johannes Hillebrand In de leeftijd van 98 jaar Cor en Joke Piet en Ria Johan en Jeanne Adrie Klein- en achterkleinkinderen Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "De Wieken" voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Zierikzee, 10 februari 2017 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Platte weg 19 4322 BD Scharendijke De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 15 februari om 13.00 uur in "De Hoeksteen", Bethlehemplein 4, te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in bovengenoemd gebouw. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij u weten dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en overoma sinds 3 december 2002 weduwe van Pieter Marinus Jansen in de leeftijd van bijna 91 jaar. Yerseke: Jan en Jeanet Jansen - Paauwe Peter en Mieke, Sanne, Britt Jacquelien en Ronald, Jack Kruiningen: Heieen en Frans van der Maas - Jansen Mirjam en Ruud, Senna Sandra en Gideon, Isabelle, Vince Kruiningen: Ko Jansen 11 februari 2017 Correspondentieadres: Ko Jansen, Langeviele 54, 4416 CG Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 16 februari om 13.30 uur in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd gebouw. Als tranen een trap konden bouwen naar de hemel, klom ik naar boven en haalde je terug. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang bij ons mochten hebben, delen wij u mede, dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Reinier de Jonge in de leeftijd van 92 jaar. Elly t Rene en Mildrid Annelies en Paul Robert en Monique Frans f Jannie f en Jan Judith Fransje en Guido Leanne Ashley en Benny en achterkleinkinderen Vlissingen, 10 februari 2017 4381JB, Grote Markt 20 De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op woensdag 15 februari om 13.30 uur in de aula van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 19 te Vlissingen (West-Souburg] Voorafgaand aan de plechtigheid is ervan 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Na de plechtigheid is er gelegenheid om samen te zijn en herinneringen te delen in de ontvangruimte van bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Frans Adriana van Kaam maandag 13 februari 2017 We hebben afscheid genomen van onze schoonzus. Wij, Familie Vermue, wensen Lou, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. "Ik wol jo namme priizje yn in liet" - Psalm 69 31a Onze lieve, zorgzame en sterke mem, beppe en oerbeppe is op 95-jarige leeftijd rustig overleden. Wij zijn dankbaar dat ze zo lang in ons midden was. Sondel, Vlissingen, 5 december 1921 9 februari 2017 echtgenote van Gerrit Tuinhof f Leiden Harrie Tuinhof Dinah Tuinhof-Bouw Breda Boukje Flach-Tuinhof Pieter Flach Den Haag Albert Tuinhof Mariel Visée Middelburg Hans Tuinhof Leny Tuinhof-de Pagter Middelburg Taco Tuinhof Mariska Burger Leiden Ida Tuinhof Frans van der Loo Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij bedanken alle medewerkers van het verpleeghuis Ter Reede Vondellaan, in het bijzonder het team van woning 1, voor de liefdevolle zorg aan mem. Correspondentieadres: Punt 5A 4332 AB Middelburg De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden op donderdag 16 februari 2017 om 12.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is ervan 11.30 tot 12.15 uur gelegenheid tot condoleren. Daarna begeleiden wij mem naar haar laatste rustplaats op de Noorder Begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Breskens: Jeanne Kortgene: Jack en Georgette Francoise Breskens: Frank en Brigit Michel, Carmen 10 februari 2017 Boulevard 17/301, Breskens Correspondentieadres: Spuikom 24, 4484 AZ Kortgene U kunt afscheid nemen van Frans bij verpleeghuis de Stelle, Veerhoeklaan 7 te Oostburg, op woensdag 15 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 februari om 13.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren van de familie. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis de Stelle voor de liefdevolle verzorging. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben gelieve deze als dusdanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54