t Leonard Brasser X Petrus Laurentius Rentmeester Piet Rentmeester Jannetje Machielina Mieras - de Bart Catharina Johanna van Ginkel-Stoops Toos Met verdriet in ons hart, maar vol bewondering voor de manier waarop hij tegen zijn ziekte heeft gevochten, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve dierbare zoon, broer, zwager en oom Leo Sint Laurens, 23.04.1970 Oostkapelle, 11.02.2017 C. Visser H. Janse Jacco, Elna, Olaf, Swen Brasser De begrafenis zal in besloten kring plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 15 februari vanaf 14.30 uur in: Hotel Anno Nu, Dorpstraat 39 - 41Oostkapelle. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de artsen, en de medewerksters van "de Buurtzorg" voor de goede begeleiding en de lieve zorg aan Leo besteed. C. Visser, H. Janse Noordweg 29 4356 EA Oostkapelle Leo Brasser Wat verbindt namelijk het tijdelijke met de eeuwigheid,wat anders dan de liefde? Om die reden gaat ze aan alles vooraf en blijft ze wanneer alles voorbij is. Soren Kierkegaard Met veel verdriet en vervuld van dankbaarheid voor wie hij was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, bijzondere vader, schoonvader en opa Petrus Josephus de Rooij weduwnaar van Louisa Mathilda de Schepper Stoppeldijkveer, 30-10-1925 t Hulst, 10-2-2017 Breda Tilly de Rooij en Rob Lenoir Arnhem Geert de Rooij en Hans Demoed Vogelwaarde Frans de Rooij en Ingrid Lambert Manon Den Haag Marie Jeanne de Rooij en Gerrit Schreurs Amsterdam Vincent de Rooij en Koko Barenbmg Tess Tobias Amsterdam Pieter de Rooij Correspondentieadres Bossestraat 109 4581 BC Vogelwaarde De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 17 februari om 13.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Donderdag 16 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen in uitvaart centrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Schriftelijke condoleance Onze dank gaat uit naar de verzorgers die pa de laatste jaren van zijn leven liefdevol hebben bijgestaan Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Dina Janna Riemens - van Boven Dien Verdrietig vernamen wij het bericht van overlijden van onze markante en kleurrijke medebewoonster van het eerste uur. Dien Riemens - van Boven Wij wensen kinderen en (achter)kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en bewoners WE Residence Banckert Vy Het maakt ons stil en verdrietig dat op te jonge leeftijd is overleden Onze gedachten zijn bij de familie en wensen hen veel sterkte de komende tijd Ooms en tantes Neven en nichten Moegestreden, is voor ons plotseling van ons heen gegaan mijn man, onze vader en opa in de leeftijd van 78 jaar. Janny Rentmeester-Schipper Corine en Douglas Mike Kim Tanja en Stefan Nadine en Rik Bart Jill Rufus •Si- Peter en Adriënne Olaf Ylva Bente 11 februari 2017 Moerplein 81 4401 HZ Yerseke Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 februari van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal donderdag 16 februari om 13.00 uur gehouden worden in de RK kerk, Kerklaan 9 te Hansweert. Na de dienst is ervan 14.30 tot 16.30 uur gelegenheid tot samenzijn in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Wij kregen het droevige bericht dat voor ons onver wacht is overleden onze goede fietsvriend Wij wensen de familie en en nabestaanden veel kracht met het verwerken van dit verlies. Fietsgroepje Korringaweg Yerseke Je moeder blijft je moeder. Op de leeftijd van 97 jaar hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 24-1-1986 weduwe van Nicolaas Willem Mieras 7 januari 1920 1 11 februari 2017 Kapelle: Gree Eversdijk - Mieras Rinus Eversdijk Jan en Véronique, Xander, Yasmine Kruiningen: Rinus Mieras Joke Mieras - van de Guchte Kapelle: Jacqueline de Klerk - Mieras Adri de Klerk Marjolein en Wouter, Jasper, Jolein Eveline Correspondentieadres: Alexanderstraat 20 4421 CH Kapelle Afscheidnemen op dinsdag 14 februari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Ingevolge haar wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Condoleren op woensdag 15 februari vanaf 15.15 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de thuiszorg, dag-zorg en verpleegunit 'Cederhof' en alle vrijwilligers voor de aandacht en liefdevolle zorg. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren je hoeft nu niet meer te zorgen je bent nu bij Adrie geborgen Bedroefd geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van weduwe van Adrie Riemens *08-10-1936 t 10-02-2017 Domburg André en Wendelien André en Vicky Maud, Joey en Boaz Debora en Wouter Wesley, Robin en Dylan Vlissingen John en Nokkie Nathalie, Matthew Middelburg Hans en Karin Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 141 4382 AH Vlissingen Woensdag 15 februari kunt u van 19.00 tot 19.30 uur afscheid nemen van Dien in uitvaartcentrum De Voorzorg van Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Donderdag 16 februari vindt om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaats in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Er is daarna gelegenheid de familie te condoleren en te ontmoeten in restaurant In den Walcherschen Dolphyn, Markt 9, 4357 BG, Domburg. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een bewogen leven is na een kort ziekbed overleden onze markante moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma weduwe van Gijsbertus van Ginkel Breda Vlissingen 25 april 1931 10 februari 2017 Doortje en Kees Niels Sebastiaan en Daniela Kathelijn Loïs Luca Willem en Vera Yvonne en Leen Robert Léon William en Michaël Correspondentieadres: Grootmede 12 4337 AD Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 14 februari om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer. Rust zacht lieve ma.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 53