üvsrJaderi Franciscus Heijdens Sonja Florentia Emans Rie Kints-Kint fllensen .nlFAMILIEBERICHTEN 15 Berend Albert Weggemans Lieve opa, Bennie Weggemans Adje Poll - Arends Bertrand Francies Bauwens Maria van Hooije Bennie Johanna Suzanna Vermeulen Frans Angela van Damme Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend Nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Intens verdrietig, maar dankbaar dat zij nu haar rust gevonden heeft, delen wij u mede dat, toch onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante echtgenote van Walter van Haelst 21 -09- 1945 |09-02-2017 Temeuzen Gent (B) Westdoipe: Walter van Haelst Hector •5J' Hulst: Els en Jan Willem Sam Tom Den Haag: Nicole Familie Emans Familie van Haelst Westdorpe, 9 februari 2017. Graaljansdijk B 24,4554 CA De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 14 februari om 10.30 uur in de Heilige Maria Hemelvaartkerk te Zuiddorpe, waar er voorafgaand aan de dienst vanaf 09.45 uur gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Sonja ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar U maandag 13 februari om 18.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van Elvira de Leeuw dochter van onze zeer gewaardeerde medewerker Willem de Leeuw. We leven van harte mee met Willem en Alice en verdere familie en wensen hen heel veel sterkte. Woorden schieten te kort bij dit onbeschrijfelijke verlies. Goes, februari 2017 Namens de medewerkers van het College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging en namens het College van Bestuur van Scalda, Ineke Slager-van Waardenburg Directeur COLOFON Familieberichten vrijdag 10 februari 2017 Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Dankbaar dat je tijdens je leven mijn man, onze pa en onze opa wilde zijn... echtgenoot van Hellendoorn, Axel, 25 februari 1941 05 februari 2017 Axel: Jopie Hulst: Elly en Leo t Axel: David Dave AxelKees en Anja Anika en Wouter, Ilona Lesley Tuinstraat 9, 4571 EX Axel Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Liever geen bezoek aan huis. Als sterren konden spreken als sterren konden zien, zou je dan vanavond even willen twinkelen als een groet. Zodat wij hier beneden weten hoe het zonder jou verder moet. Anika Wouter, Ilona Lesley Dave Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager, oom en oud-oom Oostburg: Sannie en Piet van Doorn-Vermeulen Axel: Betsie en Marien Dekker-Vermeulen Neven, nichten en achterneven Het bestuur van het G.H.G. von Brucken Fock Fonds heeft met droefenis kennisgenomen van het overlijden van Decennia lang heeft zij, eerst als adviseur en later als bestuurder, enthousiast en met grote kennis van zaken de doelstelling van ons fonds verwezenlijkt. Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen. mevr. A.C. de Bruijn, wnd. voorzitter drs. A.J. de Visser, secretaris Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven, 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot alles bereid. Op 8 februari 2017 hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa, die we zo lang in ons midden mochten hebben... weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 96 jaar. Breda: Lea en Ben Hans Clinge: Lonny en Ronny Clinge: Roos en Toine St. Jansteen: Adri en Magda Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: St. Antoniusdreef 4 a, 4564 AS St. Jansteen U kunt afscheid nemen van hem in familie kamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 13 februari van 10.00 tot 10.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 13 februari om 11.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Huist. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar de begraafplaats aan de Van der Maelstede- weg in Hulst. Na de begrafenis is er een samenzijn in restaurant Truffino, schuin tegenover de kapel. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling, zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn (schoon)vader, groot- en overgrootvader Vanwege de overweldigende belangstelling is het ons onmogelijk u allen persoonlijk te danken. André, Marleen Eddy, Marc Lisette, klein- en achterkleinkinderen Aardenburg, februari 2017 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn vriendin, onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Rafael Martens levensgezel van Gerard van Rumste Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank voor alle goede zorgen van het team Thuiszorg en aan DELA voor de mooie woorden en de verzorgde begeleiding. Het heeft op ons diepe indruk gemaakt. Fam. van Hooije Fam. Martens Fam. van Rumste Koewacht, februari 2017 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze ma, oma en super-oma zijn wij u allen zeer dankbaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 75