k 1 familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 Nel Lijnse-Hage Diiii'y^iulpijJ Jacob Theodoor Korsten - familieberichten - COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl Elvira ELVIRA de LEEUW Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van Elvira de Leeuw dochter van onze zeer gewaardeerde medewerker Willem de Leeuw. We leven van harte mee met Willem en Alice en verdere familie en wensen hen heel veel sterkte. Woorden schieten te kort bij dit onbeschrijfelijke verlies. Goes, februari 2017 Namens de medewerkers van het College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging en namens het College van Bestuur van Scalda, Ineke Slager-van Waardenburg Directeur De hemel heeft er een ster bij. Het bericht dat onze lieve collega overleden is heeft ons diep geraakt. We zullen haar missen. Cliënten: Albert, Jan, Philip, Addie, Helma, Martin, Erik. Collega's: Nicolle, Lilian, Mieke, Marjan, Agnes, Nella, Joëlle, Margreet, Sharon, Willy. Je moeder blijft je moeder o eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand %egt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaar heid voor alles wat zij voor mij heeft betekend, laat ik weten dat van mij is heengegaan mijn lieve moeder sinds 29 november 2014 weduwe van Thijs Lijnse in de leeftijd van 66 jaar. Johan de Schrijver Middelburg, 8 februari 2017 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 februari van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zal om 13.30 uur de afscheidsdienst gehouden worden in de aula aldaar. De begrafenis vindt omstreeks 14.00 uur plaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Roosevelt- laan te Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Nel hield erg veel van bloemen. Het deed ons goed uw medeleven te mogen ervaren bij het afscheid van onze lieve broer Wij willen u hiervoor hartelijk danken. W.S.J. Korsten A.E. Korsten Zierikzee, februari 2017 BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline. nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl vrijdag 10 februari 2017 kijk ook op Dag mama We zijn te klein om dit te begrijpen maar als we later groter zijn zeggen we tegen je foto dit is onze mama. Tot ons grote verdriet is zeer onverwachts, uit ons jonge leven weggerukt, onze lieve mama en moeder van mijn kinderen. El, mama, we zullen je missen Jeffrey, Jaylen en Dylan Saija Goes, Heernisseweg 88, 4463 PW Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41