Di/arJailsf) 14 FAMILIEBERICHTEN Q fïlensen inq.nl Janna Adriana Hoogesteger - Alewijnse oma Hoogesteger Adje Poll - Arends (Jacob) Jaap Oele Jaap Oele Aas Platteeuw-den Butter Aas Platteeuw-den Butter Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Nans gehuwd geweest met Jan Hoogesteger eerder gehuwd met Nico Verhey f in de leeftijd van 95 jaar. Elly en Peter Wit - Hoogesteger Kees en Mien Hoogesteger - Louwerse Will en Leen van Mourik - Verhey Jan f en Plony Hoogesteger - Lagendijk Tineke en Jan de Keuning - Hoogesteger Klein- en achterkleinkinderen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers en dokter F. Nieuwenhuize van verpleeghuis "Weyevliet" voor de goede zorgen. Vlissingen verpleeghuis "Weyevliet" 8 februari 2017. Correspondentieadres Papegaaienburg 36 4386 DA Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. dinsdag 14 februari van 19.30 tot 20.00 uur in de Marnixkerk, Marnixplein te West-Souburg. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden op D.V. woensdag 15 februari om 12.30 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Geen bloemen Onze lieve, zorgzame en betrokken geboren op 1 februari 1922 te Vlissingen, is overleden. Wij zijn heel verdrietig om haar heengaan, maar koesteren dankbaar de mooie herinneringen. Nico en Esther, Eline en Teije Martina en Jan, Cathleen en Hendrik Coert en Susette Rob Mark Hedy, Ezra Andrea Aaron Annelies en Anthonie, Sophie en Eva Irene en Arjen, Josephine Vlissingen, 8 februari 2017 Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager Jaap Oele Corrie en Piet Ganseman Leny en Rinus Eversdijk Nico Lokerse in herinnering Tiny en Jaap Lokerse in herinnering neven en nichten weduwe van Jaap Platteeuw Het maakt ons stil en verdrietig zo geheel onverwachts afscheid te moeten nemen van onze schoonzus Adrie Platteeuw- den Butter Kloetinge: Piet en Jenny Colijnsplaat: Hans en Paula Psalm 4 vers 2 en 9 De Heere heeft uit dit leven tot zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Marinus de Koeijer -Rien- echtgenoot van Mieke Cassetta Yerseke, 29-08-1943 Sommelsdijk, 08-02-2017 Arnemuiden: Coby en Theun Schroevers-De Koeijer Frans de Koeijer, in herinnering Arnemuiden: Kees en Linda de Koeijer-Poppelaars Yerseke: Jos en Anneke de Koeijer-Van der Mei Bilthoven: Reinier en Gertruud de Koeijer-Hoekman Neven en nichten Wij wensen Mieke met haar kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Arnemuiden, 09 februari 2017 Wij zijn bedroefd omdat onze lieve zwager en oom Rien de Koeijer is overleden. We zullen Rien z'n interesse in ons erg missen. Wij wensen Mieke en de kinderen veel sterkte toe. Theo en Erna Jeroen en José Marjolein Joan en de kleinkinderen Middelburg, 8 februari 2017 kijk ook op vrijdag 10 februari 2017 Het bestuur van het G.H.G. von Brucken Fock Fonds heeft met droefenis kennisgenomen van het overlijden van Decennia lang heeft zij, eerst als adviseur en later als bestuurder, enthousiast en met grote kennis van zaken de doelstelling van ons fonds verwezenlijkt. Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen. mevr. A.C. de Bruijn, wnd. voorzitter drs. A.J. de Visser, secretaris Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. Cor: 13.1:13 Hij was de padvinder die de weg kwijt raakte door verstoorde verbindingen, eeuwig verbonden door liefde. echtgenoot van Leuntje Pieternella Oele - Lokerse 20-12-2011 14 april 1929 Kapelle 8 februari 2017 Hans Oele en Tanja Visser Alexis en Lilian Jacobina Oele Anne Oele en Peter-Jan Jans Jorick Zita Cees Oele en Betteke Oele - Krips Dieke Jesse Carla Newson Correspondentieadres: Vroonlandseweg 29, 4421 BW Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 'Cederhof' voor de liefdevolle verzorging. Wie wil, kan van Jaap afscheid nemen op zaterdag 11 februari vanaf 13.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsceremonie die we ter ere van hem houden zal om 14.00 uur plaatsvinden. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats, waar we hem begraven bij zijn geliefde echtgenote op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance in het uitvaartcentrum. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Kapelle: L. C. Oele (in herinnering) Q. Oele - Tholenaar (in herinnering) B. Oele J. A. Oele - Leijs J. Joosse - Oele (in herinnering) A. Joosse Neven en nichten Kapelle: Kapelle: We zijn verbijsterd maar het is waar, onze lieve moeder en oma is er niet meer Goes, 21 maart 1937 Goes, 8 februari 2017 Conny en Peter Tim Joyce Stijn Ingeborg en Ed Daan Siem Shari Het afscheid zal plaatsvinden op dinsdag 14 februari om 14.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Pimpelmees 42, 3245 TW Sommelsdijk ~Aas was gek op bloemen uit eigen tuin~ Tot ons grote verdriet is dinsdag 7 februari jongstleden plotseling overleden, onze lieve goedlachse zuster, schoonzuster en tante Goes, Jannie Baarland, Boudewijn, Anneke Ridderkerk, Marijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 40