Di/arJaiJeri r 14 FAMILIEBERICHTEN V Gerard Cornelis Kooman Theodorus Johannes van der Meer Marinus Vroonland Q fïlensen inq.nl Hedrika Jannetje Aleida de Leeuw Elvira ELVIRA de LEEUW ELVIRA de LEEUW Elvira de Leeuw Elvira de Leeuw Elvira de Leeuw Laurina Jacoba Kooman-Schout Gerard Cornelis Kooman -Dik- José Quirijnen - Rinus - kijk ook op donderdag 9 februari 2017 Weggerukt uit ieders midden maar alles draait voort. Je blijft voor altijd in ons hart, daar waar je thuis hoort. Na een noodlottig ongeval moeten wij afscheid nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en liefhebbende mama van Jaylen en Dylan Goes, 02 augustus 1984 Goes, 06 februari 2017 Alice en Willem Marcel en Anneloes, Aaron Correspondentieadres: Garnaetwei 23 4464 BN Goes Op vrijdagavond 10 februari is er gelegenheid om te condoleren en afscheid te nemen van Elvira van 19.00 uur tot 20.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Fluitekruidstraat 8. Het afscheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Dag mama, We zijn te klein om dit te begrijpen maar als we later groter zijn zeggen we tegen je foto dit is onze mama. Tot ons grote verdriet is zeer onverwachts, uit ons jonge leven weggerukt, onze lieve mama en moeder van mijn kinderen. El, mama, we zullen je missen Jeffrey, Jaylen en Dylan Saija Goes, Heernisseweg 88, 4462 PW Tot ons grote verdriet kregen we te horen dat geheel onverwachts is overleden, lieve moeder van Jaylen en Dylan, onze kleinkinderen en neefjes. Wij wensen Willem, Alice, Marcel en Anneloes en overige familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Kapelle: John en Jacqueline Saija Samantha en Micha Radojewski- Saija Veel herinneringen hebben we met jou om te koesteren, maar we kunnen er niet meer met je over praten... A/win Ebrineke Leonie Nancy Suzanne Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden door een noodlottig ongeval van onze gewaardeerde medewerker Elvira was sinds 2010 in dienst bij Arduin als supportmedewerker en werkte op dit moment op de Marijkelaan in Yerseke. Zij was geliefd bij haar cliënten en collega's. Wij zullen haar inzet en enthousiasme missen. Wij wensen haar familie veel kracht om dit verlies te kunnen verwerken. Namens cliënten en medewerkers van Arduin Peter van Wijk, Raad van Bestuur Lianne Wittekoek, Clustermanager 's Avonds in het donker dan kijk je naar de maan. En zie tussen alle sterren haar sterretje staan! Verslagen en bedroefd hebben wij kennis genomen van het droeve, onverwachte overlijden van moeder van Jaylen en Dylan Wij wensen Jaylen en Dylan en andere familie steun en sterkte met dit plotselinge verlies. Pedagogisch medewerksters en kinderen van Kibeo Reigerstraat Leerlingen, leerkrachten en de MR/OR van de Prof. Dr. Kohnstammschool En altijd is het zo geweest dat de liefde haar eigen diepte niet kent dan op het uur van de scheiding. Kahlil Gibran Tot ons grote verdriet is ingeslapen mijn allerliefste man en onze vader echtgenoot van zoon van Gerard Cornelis Kooman t 1987 en Annie de Bruijne 1993 Yerseke, 10 maart 1944 t Goes, 1 februari 2017 Laura Kooman-Schout Mare Jeanette en Piet Noorderbaan 38, 4386 CA Vlissingen De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. We zijn diep bedroeft dat op 1 februari j.l., op 72-jarige leeftijd onze geliefde broer en zwager na een langdurig ziekbed, aan de gevolgen van een ongeval is overleden. Zijn unieke en warme persoonlijkheid zullen wij helaas voorgoed moeten missen. De begrafenis heeft op 8 februari j.l. in besloten kring plaatsgevonden. Februari 2017. Middelburg: Leo Corry Zoutelande: Ron Marianne Middelburg: Roeland Johanna Ede: Reba Anton. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, mijn vader, schoonvader en opa echtgenoot van Noordwijkerhout, 23 oktober 1942 Middelburg: Middelburg: Gouda: Franeker: t Middelburg, 7 februari 2017 José Quirijnen Rody en Isabelle Ruben en Mirjam Nick, Stan Simeon en Marijke Sybren Overloperhof 8, 4337 GW Middelburg U kunt afscheid nemen van Dik in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op maandag 13 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 14 februari om 13.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Achter de tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Leny Vroonland - Franse in de leeftijd van 85 jaar. Leny Vroonland - Franse Bianca en Anton Wullems - Vroonland Bas en Yorick Rik Michel en Azita Vroonland - Nasiri Pour Sabina Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum en Huisartsenpraktijk NieuwSande, voor de goede en liefdevolle verzorging. Ovezande, 7 februari 2017 Correspondentieadres: Kerkeboomgaardstraat 12, 4434 AB Kwadendamme. Vrijdag 10 februari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 11 februari om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in doipshuis De Burcht te Kwaden damme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64